Čeňkovo první rande

5. září 2013 v 23:42 |  Fotrův deník

V životě každého muže existuje několik milníků, kterými si muž musí projít a které ho budou posouvat dál a dál dokud neumře anebo si nenechá změnit pohlaví (tam na něj čekají ale ženské milníky, kterým nerozumím. Určitě tam ale bude první kadeřník, první spálená polévka, první zlomený nehet nebo první Justin Bíbr). Oněmi zlomovými body u mužů jsou například uhry na zadku, pubertální knírek v pubertě, pubertální knírek ve čtyřiceti, první rvačka, první rozbitý okno šutrem, první ranní probuzení po pařbě vedle transvestity Radka, první pusa od dívky, první pusa od transvestity Radka a hlavně první rande s dívkou.

Jelikož Čeňkovi už pomalu táhlo na tři měsíce, byl největší čas ho zasvětit to tajů svádění a balení holek (má se toho ode mě dost co naučit, jelikož jsem v tomto extratřída. Za život jsem svedl tři ženy a transvestitu Radka). Pro tento moment jsem pro něj připravil ideální partnerku na zaškolení. Tou partnerkou je pětiměsíční dcera mého kamaráda - Žaneta Soukalová. Mladá Soukalová je v okolí vyhlášená harcovnice a prostopášnice. Proslýchá se, že na kurzu plavání pro mimina proklouzla (spolu s taťkou) do pánské šatny, kde seděla mezi převlékajícími se muži a na každého se koketně smála a dudala dudáka velmi nevybíravým způsobem. Také byla spatřena, jak se úplně nahá převaluje na koupališti u brouzdaliště. To je ideální partie pro Čeňka na rozjezd. Je o tři měsíce starší a hlavně zkušená. To Čeněk potřebuje. Získat zkušenosti.

Inu, domluvil jsem tedy Čeňkovi rande a jednoho slunečného sobotního odpoledne jsme šli na návštěvu k Soukalům. Čeněk byl už od rána jak na trní. Pořád nervózně žužlal pana Pandu (plyšová hračka) a ani tomu řevu nedával takovou razanci jako obvykle. Rande s mladou Soukalovou se z počátku vyvíjelo slibně. Čeněk dělal humor, koketoval, flirtoval a házel očkem, načež s ní dokonce mazácky ulehl na deku. Nicméně záhy udělal začátečnickou chybu - začal brečet a posral se, což většinou výsledek rande ovlivní negativně (pokud nerandíte s Němcem, tam se to naopak očekává). Zhrzeného milovníka jsem tedy potupně z rande odnesl, přebalil a dal domů spinkat. Čeněk tedy poprvé neuspěl, ale není všem dnům konec.

Na poli svádění jsme si to již odbyli a je nasnadě otevřít sportovní okénko. Divím se, že jsem to ještě nezmínil, ale je potřeba sdělit jednu zásadní informace. Můj otec (Čeňkův děda) není pouze dokumentarista - amatér. Ne ne. Je to také bývalý vášnivý hokejista. Aktuálně tento sport díky svému stáří sleduje z povzdálí a pouze radí doma z křesla s pivem v ruce trenérům v televizi při zápasech. Jakmile zjistil, že bude mít vnuka, naběhla mu na čele žilka, hurónsky zařval a vyběhl nenarozeného Čeňka zapsat do hokejové přípravky a nakoupit mu hokejky. Dokonce nám oznámil, že si ho v patnácti přebírá a pojede s ním do Kanady protlačit ho do NHL. Když to říkal, tak měl na čele naběhlé žilky už tři a dle výrazu vypadal, že právě zabil člověka a udělá to znovu. Nebylo tedy moudré mu odporovat, tedy se patrně v patnácti letech s Čeňkem rozloučíme a on bude odtažen šíleným dědou do Kanady.

Jelikož Čeněk ještě neumí chodit, zatím ho děda nemůže šoupnout ani na kurz bruslení. Aby stimuloval jeho vývoj a Čeněk už za půl roku mohl hrát v extralize, provádí s ním různé cviky. Pokaždé, když k nim jdeme na návštěvu, není Čeněk ve své kůži. Jakmile dorazíme k mým rodičům, přibíhá můj otec již ve sportovním oděvu a sportovních botách ke dveřím, mimino nám odebírá a výklusem za neustálého funění jej dopravuje do ložnice, odkud záhy slyšíme dětský pláč a otce jak hystericky řve: "Jeď, jeď, to dáš, jeď, jeď". Bůhví, co tam s ním provádí. Jednou, když s ním dělal před námi strečink a různě ho protahoval, strašně v Čeňkovi křuplo. To byla poslední kapka a Nataša mu ho až do odvolání vzala. Byl smutný (můj otec. Čeňkovi to bylo jedno. Hlavně, že mohl žužlat pana Pandu)

Co se týká mých přebytečných těhotenských kil, byl jsem donucen svézt se na vlně diety, kterou nám naordinovala Nataša. Na doporučení své známé, která díky této dietě vítězně zhubla za tři měsíce půl kila, si koupila knihu od renomované nutriční poradkyně a esoteričky, ve které paní radí, jak na základě čaker, fáze měsíce a horoskopu zkombinovat potraviny tak, aby dotyčný člověk nejen zhubnul, ale i našel nenávist a beznaděj v gastronomii. Podle mě ta paní, pokud se řídila svými radami, je již dávno mrtvá, jelikož jiné východisko nevidím.

Protože jsem ve znamení váhy a ten den byl zrovna úplněk, naordinovala mi Nataša řepovou dietu. Velmi lahodná záležitost. Svou dietu jsem tedy zahájil s velkou pompou řepovou polévkou a řepovým salátem s kousky cukety (cuketu jsem dostal jenom na rozjezd. Až se zajedu, tak cuketu nahradí ještě více řepy). Při jídle se mi dělaly mžitky před očima a hrozně jsem se potil. Každé sousto jsem zapíjel řepovým džusem, který jsem si musel ředit vodou, abych se méně dávil. Suma sumárum jsem za první týden řepové diety přibral kilo, ale zato se mi udělala vyrážka na hrudníku a měl jsem červenou moč.

Závistivě jsem pokukoval po Čeňkovi, jak s chutí baští Sunar a ve slabé chvilce jsem mu jako ten největší nepřející závistivec schoval pana Pandu, aby měl také nějaké trápení. Čeněk sebou ale nenechá zametat a svého pana Pandu si vyřval zpátky hysterickým pláčem. Aby se něco podobného už neopakovalo, tak mi pro výstrahu poblil polštář a spokojeně s pocitem zadostiučinění usnul.

I na Čeňka však nakonec došlo, protože byl čas na očkování. Jelikož je Nataša úzkostlivá matka, budeme Čeňka očkovat proti úplně všemu, co existuje i co by existovat teoreticky v budoucnu mohlo, na což si budeme muset vzít pravděpodobně hypotéku anebo prodám jeden ze svých orgánů (spíš ale obojí). Čekárna u doktorky byla narvaná k prasknutí, neboť to vypadá, že očkování je v módě a hodně mezi dětmi letí. Scénář byl vždy stejný. Usměvavé dítě, co si povětšinou hrálo s nějakou edukativní hračkou typu dřívko nebo látková plena, vešlo s rodiči do ordinace, odkud se záhy ozval mohutný řev, který neutichal ani při odchodu z čekárny. Čeněk nenechal nic náhodě a začal řvát už v čekárně. Pokud jsem si myslel, že tím je to tedy vyřešeno, mýlil jsem se. Jakmile Čeněk za neutichajícího řevu dostal injekci, propukl v takový jekot, že bylo padesát na padesát, že nám ho sebere sociálka. Navíc ho očkování natolik rozhodilo, že celou noc nespal, tedy měla návštěva lékařky blahodárný dopad na celou rodinu včetně sousedů, kteří zvýšili kadenci v počtu namalovaných genitálů na naše vchodové dveře.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 piuPIU piuPIU | Web | 6. září 2013 v 1:32 | Reagovat

Právě jsem za hodinu a kousek přelouskala všechny zdejší články. Vzhledem k tomu, kolik je hodin, měla bych se stydět za to hejkání smíchy a buzení celý famílie... Ale myslím, že až jim zejtra oběma do nudnýho pracovního dne přijde na e-mail odkaz na tvůj blog, bude vše pochopeno, odpuštěno a zapomenuto. Jen tak dál, přeju vám všem třem pevný nervy ;)

2 fotruv-denik fotruv-denik | Web | 6. září 2013 v 9:51 | Reagovat

A nezapomeňte tento článek hustopřísně olajkovat na facebooku, ať mám radost https://www.facebook.com/pages/Den%C3%AD%C4%8Dek-modern%C3%ADho-fotra/567935003271899

3 Jarda Jarda | 6. září 2013 v 10:32 | Reagovat

Dávej to na MRK :-)

4 Fredy Kruger Fredy Kruger | 6. září 2013 v 15:34 | Reagovat

" Já řval jsem tam z plné síly
... na krku naběhlé žíly...
Sic něco mi říkalo ,,zdrhni,,
... však proč ?  vždyť přišel jsem první !
Ať si mne sestra poučuje,
že pacient pořadí neurčuje )

...Jak šílenec řval jsem tam v čekárně !
myslíte zbytečně ?   že  marně ??
Já překonal všechny  snad  hluku meze !

... vyleze  doktor ?  či nevyleze ?? "

Yann  Schoustekk  vykřikl :  " Caramba !!"

... Již vylezl MUDr  Wohanba !

" Jen křikni,   a budeš  přeražen !!"

Však lékař též  řevem je nakažen
( říká se tomu indukce )
Už rovněž řve !!!  (  marné jsou obstrukce
všech čekajících ! ... to vskutku, věru !

" Pravím vám, slyšte :  já na všechny seru ! "
... řve lékař :  " Jděte mi z cesty !"

Marné je volání sestry :
" Toto se dozví i v nemocnici !! "

... dva řvoucí  muži již na ulici !
Nastalého tam ,  využíc  zmatku
přeběhli  šikmo  přes křižovatku !!

5 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 6. září 2013 v 17:46 | Reagovat

Hezké, zprávy podávejte dál.
Člověk by se jinak možná nezasmál.
Všem čtenářům se to líbí?
Neb jsou hrozně škodolibí.

6 Kočička Mačička Kočička Mačička | Web | 6. září 2013 v 18:52 | Reagovat

Ahojte! Tento článek je fakt vtipný :D

Nechcete pomoct kočkám v útulku? Mrkněte se na můj web! A pomozte!

7 Lucie W. Lucie W. | 6. září 2013 v 22:30 | Reagovat

Zdravím,
pokud Vám Čeněk řve a řve a nespí(taková byla naše prvorozená taky, po čtvrnácti dnech jsme nevěděli, čí jsme), doporučuji umístit dítě do šátku/nosítka ergo/nositka manduca (hlavně egonomického, kde si nezničí záda ;-), a sednout si na míč na cvičení a začít se houpat/skákat. Většinou děti přestávají po chvíli řvát a usínají  a je TICHO :-D. Už jsme se u prvorozené probojovali ke dvou letům a 3 měsícům a u druhorozené už k 5 měsícům :-)))

8 ellie. ellie. | Web | 6. září 2013 v 22:57 | Reagovat

smála jsem se od začátku dokonce, povedené:D konečně nějaký 'blog dne', který si to opravdu zaslouží.
jestli toto jednou vyjde jako kniha (což by mělo!!), tak si ji kupuji. hned. protože prostě proto:)

9 Lukáš Lukáš | Web | 7. září 2013 v 15:40 | Reagovat

[4]: ó Fredouš... nechceš mi dělat textaře na Olympu. Budeš mít tu čest mi dělat mezi bohy společnost čoveče hele co ? :)

[7]: měli jste mu dát tabletu na uklidnění a uvidíte hele že bude spat hned. A celou noc a druhej den se vzbudí pohodově. :)

10 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 7. září 2013 v 20:27 | Reagovat

Můj brácha se spíš kouká po mladších, ve třech měsících byl na rande s měsíční holčinou a dopadlo v celku dobře - nikdo se neposral a ani hystericky nebrečel

11 Meluzína Meluzína | 7. září 2013 v 23:42 | Reagovat

Taky jsem louskla články všechny, je to opravdu vtipné a myslím,že máte obrovský talent k psaní. Takže: Knihu! Knihu! Knihu!!

12 karetassk8 karetassk8 | 8. září 2013 v 9:08 | Reagovat

Fakt dobrej článek! Čeňek může být rád, že má takového tátu :)

13 Ell Ell | Web | 8. září 2013 v 11:04 | Reagovat

Omlouvám se, ale podle mě největší kravina, co jsem četla ://

14 Enitas Enitas | Web | 8. září 2013 v 13:16 | Reagovat

[13]: Kravina? Vždyť to je bezvadný. :D Už jsem přelouskala celej blog a pěkně jsem se nasmála. :D

15 Saskie Saskie | E-mail | Web | 8. září 2013 v 14:38 | Reagovat

[14]: musím s tebou souhlasit x'DDD

16 Nikki Finn Nikki Finn | E-mail | Web | 8. září 2013 v 19:01 | Reagovat

Skvělé :D Bavíte mne i přítele :D (za 14 dní čekáme druhé mimčo :D)

17 fotruv-denik fotruv-denik | Web | 8. září 2013 v 20:13 | Reagovat

[13]: V pořádku.Není třeba se omlouvat za vlastní názor. Vkus má každý jiný

18 lady gingerina lady gingerina | 8. září 2013 v 21:12 | Reagovat

[17]:vkus má určitě každý jiný, navíc třináctiletá slečna asi není tou pravou cílovkou tohohle blogu :)

19 Poét Poét | 9. září 2013 v 1:02 | Reagovat

Masakr

20 24fun.cz 24fun.cz | 9. září 2013 v 8:46 | Reagovat

Navštivte naší novou webovou stránku s online filmy http://filmy.24fun.cz/ ! Pokud nenajdete film, který jste chtěli vidět, napište nám o něj na hlavní stránce :-)

21 AURIL AURIL | Web | 9. září 2013 v 11:01 | Reagovat

uchuchu :)))) nic srozumitelnějšího nejsem schopna napsat, jelikož řvu smíchy :)))

22 s-beautycare s-beautycare | Web | 9. září 2013 v 17:25 | Reagovat

Ha ha ha :D Takhle hodně jsem se ještě nenasmála nikdy! :DDDD super článek a určitě si přečtu i nějaké další ;)

23 Miloslav Miloslav | E-mail | 11. září 2013 v 17:01 | Reagovat

Skvěle napsáno!!!
Je to na knižní vydání!!

24 MalejHejtr MalejHejtr | Web | 11. září 2013 v 22:25 | Reagovat

Dlouho mě nic tak nepobavilo jako Váš blog. Trošku mi to připomíná knižní sérii Prevítů, jen v opačném případě :) Doufám, že článků bude ještě spousta. Netrpělivě čekám na další :))

25 Alue Alue | Web | 12. září 2013 v 13:50 | Reagovat

Perfektní článek, moc jsem se nasmála a určitě se brzy vrátím pro nášup.

... Jen co se týče očkování, raději si nastudujte, jaká jsou v tomto případě nebezpečí, a kolik rakovinotvorného hliníku dítě dostalo do těla. To nebyl dobrý nápad. Jednou dítě nespí celou noc, jindy z toho může mít i něco horšího. - Rodiče, čtěte a vzdělávejte se sami, v ordinaci vám to neřeknou.

26 Sylví Sylví | Web | 12. září 2013 v 14:11 | Reagovat

[25]: a je to tady...

27 Kitty Kitty | E-mail | Web | 12. září 2013 v 16:27 | Reagovat

[13]: Umíš vůbec číst? Je to skvělý - a můžeš usykovat jak chceš. Přiznej nám, že ses bavila, a nelži... O-O

28 Blanch Blanch | Web | 16. září 2013 v 8:56 | Reagovat

:D Tak už tu sedím hodinu a louskám článek po článku a nemůžu se přestat smát. Člověče, vy jste se minul povoláním :))
Ty nervy pochopitelně nezávidím, ale je fajn, že si ze sebe dokážete udělat takovou legraci a psát články s tak ironickou nadsázkou a nadhledem.
Po dlouhé době opravdu blog, který mě zaujal vysloveně svými články.

29 Jirka Jirka | E-mail | Web | 16. září 2013 v 18:16 | Reagovat

Čtivé, super článek.

30 Nonstromo Nonstromo | 30. září 2013 v 22:00 | Reagovat

Bravo, pravě jste mě doslava odzbrojil. Jen ten Rock N' Roll je více třeba :o) Doufam že to neberete zle. Přeju hodně inspirace a času se tímto způsobem uvolňovat z tlaku všedních dnů...

31 Radek Radek | 12. listopadu 2013 v 11:53 | Reagovat

Jste kritický i sám k sobě ???

32 Radek Radek | 12. listopadu 2013 v 11:56 | Reagovat

To jak dnes kritizujete pana prezidenta. Jde vidět, že kdejaký "rádobychytrák" může urážet kohokoliv a ještě si myslí, jak je zajímavý. Netvrdím, že vše, co pan prezident udělá, je v pořádku ... ale slova u Vás jsou asi zbytečná, pokud je nenapíšete Vy - JEDINEČNÁ OSOBNOST - MODERNÍ FOTR.

33 Máří Kosáček Máří Kosáček | E-mail | Web | 28. listopadu 2013 v 1:11 | Reagovat

Už čtu i na facebooku:-)

34 Fatima Fatima | 27. května 2015 v 13:26 | Reagovat

[32]: ...asi jsem někde nedávala pozor... kde se v tomhle článku psalo o prezidentovi?? :O

35 ed ed | Web | 19. června 2015 v 3:46 | Reagovat

nebankovni pujcka ihned :-|

36 emcee emcee | Web | 20. června 2015 v 19:10 | Reagovat

pujcka od 5000 kc :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama