Život po šestinedělí

1. září 2013 v 22:26 |  Fotrův deník

Je to přesně sedm týdnů po porodu a já ne a ne shodit těhotenská kila. Sportuju, co to dá a domů chodím výhradně po schodech. Patrně by to mělo větší efekt, kdybychom nebydleli v přízemí, avšak i za tuto snahu bych si zasloužil zhubnout. Dokonce mi přijde, že nabírám na váze, což je skandální. Mé kdysi ploché a rajcovně notně bochánkové břicho se jalo stát povislým, všude se roztékajícím a odulým. V této situaci opravdu není čas ani prostor si hrát na hrdinství a bylo potřeba navštívit specialistu. I vydal jsem se tedy na doporučení mého známého za dietologem. Známý si ho velmi vychvaloval, jelikož díky němu shodil krásná dvě kila a dvakrát se pokusil o sebevraždu.

Dietolog však mému očekávání nedostál. Přišel jsem za ním v dobré víře, že mi pomůže shodit těhotenská kila nenásilnou formou, avšak on mi oznámil, že žádná těhotenská kila nemám, že jsem pouze vyžraný prase a naordinoval mi brokolicovou dietu. Brokolicová dieta samozřejmě nepřipadala v úvahu, jelikož je brokolice hnusná a nedá se jíst. V tento moment jsem začal dietologa nemít rád, ba jsem jím přímo opovrhoval. Následovala drobnější roztržka, kdy jsem dietologa počastoval nevybíravými slovy a kousnul ho do lýtka.

Velmi rozrušen a rozladěn poté odcházím z ordinace. Prásknul jsem za sebou dveřmi a v čekárně jsem ze zdi serval nástěnku, kterou jsem venku rozlámal. Tímto činem vycházím z této roztržky jako vítěz nejen morální, ale taktéž materiální a cítím velké zadostiučinění, jak jsem to tomu šarlatánovi natřel. Tím mé hubnutí dosáhlo vrcholu.

Od té doby, co máme Čeňka doma, nás přestali zdravit sousedé. Patrně jim vadí zvuková kulisa ve formě řevu, které se jim zadarmo dostává. Stará paní sousedka odnaproti z chodby, která ochotně rejžákem myje schody když mám službu na chodbu a která nám vloni na Vánoce přinesla vanilkový rohlíčky (byly sice hnusný, připálený a navíc vanilkový rohlíčky nesnáším, ale oceňuju snahu), mi nedávno plivla do obličeje a označila mě za její přítěž. Tímto tedy asi zřejmě končí její mytí schodů a i s rohlíčkama se naštěstí můžeme rozloučit. Po pár týdnech, kdy Čeňkův hlásek zesílil a on se mohl do toho řevu pořádně opřít nám dokonce někdo ze sousedů nakreslil fixou na dveře genitál. Je jen otázkou času, kdy nám před dveřmi někdo zapálí dřevěný kříž.

V domácnosti to začíná šlapat. Podle příruček jsme se rozhodli nastolit Čeňkovi režim, aby si začal zvykat na řeholi, která ho bude čekat (rozhodl jsem se, že budu přísný otec, byť v počátku nepochopen a nenáviděn, v dospělosti Čeněk mé metody prokoukne a docení a do domova důchodců, kam mě bezesporu šoupne, mi nechá poslat k narozeninám karetního kouzelníka). Takový základní kámen a zároveň výkladní skříň celého našeho výchovného režimu je čtení pohádky před spaním. Na úvod jsme sáhli po jednodušší literatuře a před spaním mu předčítáme Kocoura Mikeše. Je zajímavé, že jsem si toho v mládí nevšiml, ale knížka Kocour Mikeš je nejen rasově předpojatá a nevhodná, protože zobrazuje cikány jako hamižné podvádějící kočovníky, kteří pro potěchu kradou kočky, ale má v sobě i prvky Nacismu. Bílý kocourek Nácíček je bezesporu do nebe volající odkaz árijské rasy a to nehledě na fakt, že se bílý kocourek Náciček střetává kulturně i morálně s kocourem Mikešem, který je zde zobrazen (patrně pro svou barvu srsti) jako tulák bez vyšších cílů.

I přes toto šokující odhalení nadále Čeňkovi předčítáme z této znepokojující knihy a učíme jej předsudkům. Mladý budoucí neonacista Čeněk však na předsudky ani znepokojivé stereotypy nedbá. Dokonce ani nevnímá. Když mu čtu, tak buď slintá, mlátí pěstičkou do barevné dekorace uvnitř postýlky a nebo se poblije.

Dalším velkým životním milníkem je bezesporu skutečnost, že Čeněk již není kojen. Natašinina ňadra nebyla schopna uspokojit Čeňkovu poptávku po mléce a proto zastavila provoz. Byla to celkem čára přes rozpočet a hlavně to zhatilo mé plány, že Čeňka budeme kojit do jeho plnoletosti, čímž ušetříme na jídle. Navíc tímto svým vylepšením pozbyl prakticky funkce stravenky, jelikož již nebylo potřeba zvát na oběd celou rodinu, ale příbuzní si odváželi samotného Čeňka, kterého mohli krmit Sunarem.

Čtením pohádky před spaním a přechodem z mateřského mléka na mléko umělé patrně končí s velkou pompou naše snaha o zavedení režimu, jelikož naše dítě je nerežimovatelné. Jako podle mě další marný pokus o výchovu a takový sebedestruktivní výstřel do tmy, je pokus Čeňka po prvním ranním probuzení uložit mezi nás do postele. Tím pádem jsme blíže řevu, který nyní máme z první ruky kousek od ksichtu, což rodinu tmelí. Rána jsou od té doby ještě radostnější než dříve. Kolem čtvrté se malý šikula už po několikáte (jak kdy) budí řevem na krmení. Nataša Čeňka přebalí, nakrmí a pro mou potěchu ho řvoucího uloží hned vedle mě, abych z něho taky něco měl. Postupem času k řevu přidává různé roztomilé a trýznitelské manýry, kdy mě mlátí hračkami do obličeje anebo šťouchá prstem do oka.

Abych ale nebyl pořád zlomeným pesimistou, je potřeba tu sklenku vidět z poloviny plnou. Po šestinedělí totiž končí doba hájení a to může znamenat jen jediné. Sex. Ano, je to tu. Odpalte ohňostroje, vypusťte krakena, zahajte salvu z děl, nechť muzikanti hrají a jak my cool týpci rádi říkáme: "lets rockenroll" (překlad - pojďme rakenroll), protože já jdu na věc.

Ráno jsem nemohl dospat. Všechno jsem nachystal, veškeré záhyby řádně odchlupil, vycídil a navoněl, střihnul si pár kliků a už jen očekával, co se bude dít. Děly se opravdu velké věci a sláva to byla ohromná. Natašu se mi po pár hodinách přemlouvání, vyhrožování a vzlykání podařilo přemluvit. Jakmile jsme začali, Čeněk se vzbudil a začal řvát. Nevadí, jedem dál. Nataša následně začala kňučet, jelikož jí to bolí a já začínám být nervózní. Řvoucí dítě a bolestí křičící Nataša měly za následek, že se mi zpustila krev z nosu, čímž jsem slavnostně ukončil tuto parodii na sex. Nejsem si jistý, že to naplnilo očekávání, ale každý sex se počítá. Zvlášť v této složité době.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 fotruv-denik fotruv-denik | Web | 2. září 2013 v 10:33 | Reagovat

Fotr je už i na fejsbůku https://www.facebook.com/pages/Den%C3%AD%C4%8Dek-modern%C3%ADho-fotra/567935003271899

2 Elchar Elchar | 2. září 2013 v 17:36 | Reagovat

Právě jsem přečetl všechny články a smál jsem se fakt neskutečně. Máte skvělý smysl pro humor, budu se sem vracet pro další dávku škodolibé zábavy :)

3 Fredy Kruger Fredy Kruger | 2. září 2013 v 21:32 | Reagovat

" Je to již měsíc, co jsem rodil ...
jenže :  místo bych něco shodil,
... já přibral !!  kil mám již dvěstě !! "

.... ,, Něco tam,  věř mi,... máš  eště !!
Přiberej ještě víc !,,

" Takto mne  nervuje  strýc !! "

... Jossef  Beykk  zatnul pěstě .....

... " Neboj se, přinesem  kleště "
přesvědčuje strýc úlisně
... matka přemýšlí :  " To bysme " ...

děd šeptá : " zcela s tím souhlasíme !
s otcem a bábou jej přidržíme,
dítě hodíme do džberu !"

" Na tohle se pěkně wiseru !
... jste idioti ! ...  já  netuše " ....

chlapec  pryč prchá  rozrušen !

4 ProstěPája ProstěPája | 2. září 2013 v 23:09 | Reagovat

Tenhle blog je opravdu parádní, když jsme ho s přítelkyní četli, chvílemi jsme se smáli, až jsme brečeli. Opravdu prvotřídní a jen tak se něco podobného nevidí, nicméně to shazuje jedna velmi, velmi zásadní věc.

A tou jsou vaše komentáře pod všemi články na novinkách, kde si děláte reklamu. POZOR - to mi absolutně nevadí, sám jsem tento blog doporučil všem známým a čím více se dostane do podvědomí, tím lépe. Vadí mi ale to (a rozhodně jsem ve většině), že do každé diskuze píšete s prominutím sračky, abyste se dostal do topu v mínusových bodech (ačkoliv dle článků zde na blogu máte intelekt na plusové), čímž extrémně degradujete a špiníte právě tento blog.

Negativní reklama je také reklama, to ano. Ovšem nejsem si jistý, jestli je to v tomhle případě dobře, protože na novinkách se prezentujete s prominutím jako idiot a pro nezasvěcené je pak těžší si upravit pohled na vás.

Toť můj skromný názor

5 L. L. | 3. září 2013 v 0:28 | Reagovat

[Smazaný komentář] aby Ti náhodou nepraskla žilka, soudruhu ,)

6 Michal Michal | 3. září 2013 v 8:39 | Reagovat

Dobrý den,Váš blog jsem našel díky Vašim komentářům na novinkách.Musím říci,že blogem jsem opravdu mile překvapen a nechce se mi ani věřit,že to píše ten magor co má v hlavě nasráno a komentuje na novinkách články ubohými připomínkami. Přemýšlím jestli náhodou toto všechno není okopírované,protože mi nejde do hlavy jak toto může psát jeden a ten samý člověk.

7 Krysa Krysa | 3. září 2013 v 9:16 | Reagovat

Ahoj, je to sice hrozný, ale taky jsem se smála hydrocefalovi.

8 Iva Iva | E-mail | 3. září 2013 v 11:21 | Reagovat

Nejsem si jista, zda ten genitál má souvislost s malým Čeňďou. Spíše asi ne, že?   :)

Jinak stylisticky i obsahově spíš podprůměr. Kdo má mimčo prožil stejné.

Čeňďovi přeji krásný život a mnoho štěstí, s tímhle fotrem ho bude potřebovat !

9 Zuzana Zuzana | E-mail | 3. září 2013 v 12:01 | Reagovat

Já to beru, ale s tím postiženým dítětem  - to byl úlet, čeho je moc, toho je příliš. Srandu ano, ale ne tak stupidně omezenou. Ať se zamyslí!!! Jak by mu bylo, kdyby se mu takové dítě narodilo?! Nikomu to nepřeji, ale lidi, tohle se stát může komukoliv.

10 Zuzana Zuzana | E-mail | 3. září 2013 v 12:03 | Reagovat

[7]: mít postižené dítě v rodině, nesmála byste se.

11 fotruv-denik fotruv-denik | Web | 3. září 2013 v 12:09 | Reagovat

Inu, nechal jsem se zlákat pozlátkem zdarma PR a propagace na novinkách. Na zkoušku jsem se vydal touto cestou a očividně nebyl krok správným směrem, jelikož jsem sem přitáhl žlučovité lidi typu kara nebo Dáša, kteří opravdu nejsou cílovou skupinou.
Omlouvám se tedy všem normálním a inteligentním lidem (neplést s již zmíněnými Karou a Dášou), kterých se moje komentáře dotkly.

12 fotruv-denik fotruv-denik | Web | 3. září 2013 v 15:44 | Reagovat

Veškeré komentáře, které byly hanlivé a které přímo uráželi mě a mou rodinu jsem smazal a budu je mazat dál. Konstruktivní kritiku beru a vítám, ale aby mi někdo nadával do kreténů a přál mému dítěti nemoc, tak na to nejsem zvědavý.

13 Fredy Kruger Fredy Kruger | 3. září 2013 v 16:55 | Reagovat

Tři muži :  Jossef  Schouf  s Frantischkem Pouchem,
společně s Wiktorem  Wozembouchem, -
se přou :  " My rodili společně,
však nevíme opravdu, skutečně,
... jak ... které dítě ... ke komu patří !"

" Pozor !  ti muži jsou teplí bratří
známo je, že byli opilí,
když společně děti tu rodili !"
...( vykřikl kdosi v ulici z davu ):
... Kdos zařval : " Jedno má zrzavou hlavu !"

" Ni - jeden z nás !! " ( muži se namíchli )

" Strhněte chlapům těm, kulichy !
stvrďme tím společnou jejich vinu ! "

  Mužové prchají z místa činu !

... tři děti křičejí ve křoví !

" Tohleto všichni si zodpoví !
... ať každý svě dítě si pohlídá !"

Zátah, jaký je nevídán
provedli městští  strážníci !
...  dav  s nimi, se žene ulicí !

14 Nympha Nympha | Web | 3. září 2013 v 21:45 | Reagovat

Konstruktivní kritiku Vám bohužel nepodám, jelikož jste mě dokázal skvěle pobavit i po nepovedené večeři (a ta mě fakt dokáže rozladit). Napadá mě jen jedno doporučení: co takhle zkusit blog na idnesu? Řekla bych, že je tam určitě větší možnost se lidem ukázat, než zde.. Jen takový nápad ;).

15 fotruv-denik fotruv-denik | Web | 3. září 2013 v 22:13 | Reagovat

[14]: Už mě to taky napadlo, ale dle mého názoru na idnes tendo blog tematicky nezapadá. Nehledě na to, že jsem si tam chtěl založit blog za jiným účelem, který podléhá schválení a zatím (už je tomu pár měsíců)tento blog schválen nebyl.

16 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 4. září 2013 v 23:06 | Reagovat

Nevím, proč sem píše někdo kritiku na komentáře pod Novinkami. Jaksi je nečtu, protože jsem došla k názoru, že nejsou k věci, ale jen taková bitva mezi lidmi různých názorů.  Co se týče článku, má v sobě humor. Pokud někdo něco má mimo, proč to nenapíše autorovi do emailu?

17 Michal Z. Michal Z. | 5. září 2013 v 10:50 | Reagovat

Výborné! Děkuji za pobavení - jen tak dál a co nejčastěji prosím :-)

18 Ladík S. Ladík S. | E-mail | 5. září 2013 v 13:37 | Reagovat

Děkuji, smál jsem se, a víc nepotřebuji. Stylisticky ani jinak mě to ubohé nepřijde, takže komentářům výše nerozumím. Autorovi přeji dostatek sexu a i zdravé mimi.

ls

19 sarush ef sarush ef | Web | 6. září 2013 v 15:52 | Reagovat

Zas jednou článek, kterej má nějakou úroveň a člověk se i zasměje.

20 Ali Ali | E-mail | Web | 6. září 2013 v 17:49 | Reagovat

Tenhle blog mě vážně baví... I když mě možná lehce demotivuje, pokud jde o mateřství. Ale něco tak zábavného jsem už vážně dlouho nečetla :D
Pokud překonám svoje zděšení (a můj partner překoná své zděšení ze mě) a někdy se snad stanu matkou, asi budu shánět informace tady, protože na diskusních fórech pro matky to asi fakt nepůjde, kdo se má v těch smajlících vyznat... (Upřímně teda doufám, že takhle nezblbnu taky.)
Též jsem se sem dostala přes Novinky, kde mě Váš komentář, na rozdíl od jiných návštěvníků Novinek, pobavil. (Vypadalo to spíš, že jste tam jedním z nemnoha příčetných komentujících.)

21 Kitty Kitty | E-mail | Web | 12. září 2013 v 16:12 | Reagovat

[2]: Do písmenka souhlasím a tleskám. Nejsem chlap, ale škodolibě se zase bavím. Vidím eště další článek, tak tam jdu plná očekávání, jak vás malý trapič a manželka podrtí. Ne, fakt - výborný čtení pro nezainteresovanou... ;-)

22 lgw lgw | E-mail | 24. září 2013 v 14:03 | Reagovat

Ach Bože, tak jsem se už dlouho nezasmála! Je SUPER!!! Těším se na pokračování s druhým dítětem Cha cháá :)

23 Jose Jose | 26. září 2013 v 13:52 | Reagovat

Ten konec mi připomněl jeden krutý vtip :-/

Můj sexuální život je jako ferrari..

..taky ho nemám

24 الشيخ الروحاني الشيخ الروحاني | E-mail | Web | 28. září 2013 v 15:09 | Reagovat

www.herzas.net - Domain Parking
الشيخ الروحاني   http://www.sheikhrohani.de/

25 Máří Kosáček Máří Kosáček | E-mail | Web | 28. listopadu 2013 v 1:18 | Reagovat

Čtu dál a opravdu se bavím

26 Fatima Fatima | 27. května 2015 v 10:28 | Reagovat

[16]: Ruzenko, klobouk dolu, pekne jste to napsala! Nejde, nez souhlasit.. :)

27 جلب الحبيب جلب الحبيب | E-mail | Web | 29. března 2016 v 18:44 | Reagovat

I love it,Excellent article.I am decide to put this into use one of these days.Thank you for sharing this.To Your Success!

28 موقع اختصار الروابط موقع اختصار الروابط | E-mail | Web | 2. prosince 2016 v 18:01 | Reagovat

Create short url موقع اختصار الروابط http://www.3nwan.net/vb

29 الشيخ الروحاني الشيخ الروحاني | E-mail | Web | 17. prosince 2016 v 14:07 | Reagovat

Sem napište komenthttp://www.sheikhmaghreb.com/ář

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama