Rady protřelého fotra neprotřelým fotrům

13. dubna 2014 v 20:06 |  Fotrův deník
Jelikož mám roční dítě, jsem tedy dostatečně zplnomocněn radit, kudy chodím. Můj silný a neochvějný mandát v oblasti poskytování rad otcům je více než zřejmý a pod tíhou vlastní upřímné sebekritiky a sebereflexe jsem si toho vědom.

Ba co víc. Já nejen, že poradím nezkušeným otcům, ale poradím rád. Jsem člověk hodný a nebál bych se přiznat, že bych se rozdal. V následujících řádcích provedu nezkušené fotry psychickou i fyzickou centrifugou jménem dítě. Ještě před tím, než začnu, je třeba upozornit, že text bude veden v ryze chlapáckém macho jazyce (jelikož jsem hausfrau na mateřský, je chlapáctví a takové to ryzí macho z mé strany zcela na místě), kde nebudu chodit pro drsné výrazy daleko, a možná mě za to i zavřou. Právě z toho důvodu není následující text vhodný pro moralisty, lingvisty a ženisty, co mají rádi travesty (povšimněte si humorného rýmování, které je přidáno pro odlehčení atmosféry a které hraničí s taškařicí). Obsah textu není vhodný taktéž pro křesťany, puritány a amiše.

Nuže, není čas na otálení, jde se na to.

Když už se vám tedy podaří zbouchnout ženskou, je nasnadě, aby byla alespoň plnoletá. Je to tak lepší. Doporučuju zbouchnout ženu, která už má trošku odžito (ne zase moc) a která má například zaměstnání. Tady ale pozor, aby neměla lepší zaměstnání než vy, jelikož potom po porodu pofrčíte rovnou na rodičovskou dovolenou, budete kojit, šůřovat byt a lakovat si nehty.

V případě, že zbouchnutá jakž takž splňuje tato kritéria, je třeba, aby samotné zbouchnutí mělo nějaké dekórum. Aby to mělo úroveň. Jistě se ve vás mísí různé pocity a otázky. Například, zda to dítě je opravdu vaše. Pokud si neuděláte genetické testy, tak tato otázka zůstane otevřená do té doby, než se vám narodí například malý černoušek (pokud jste vy i žena bílé pleti) a nebo například štěňátko (zde barva pleti nehraje roli).

Zprávu ohledně vašeho budoucího otcovství můžete přijmout třemi způsoby. Když za vámi partnerka přijde s pozitivním těhotenským testem můžete:
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste to pašák.
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste pašák. Potom jí říci, že jste natolik rozradostněn tou báječnou zprávou, že se půjdete před barák nadýchat čerstvého vzduchu a radostně tančit. Jakmile budete venku, tak okamžitě zdrhnete, vezmete prvního stopa a ukryjete se někde v zahraničí. Například v Krakově.
- Propuknete v nefalšovaný a mužný pláč. Budete vřeštět, zrudnete a budete vztekle dupat a mávat rukama. Budete usopleně v slzách žvatlat, že máte zpackaný život a pak se půjdete do sklepa oběsit.

Výběr reakci je čistě na vás a každý si tam jistě najde to svoje.

Pokud se neschováváte v Krakově nebo se nehoupete na špagátu ve sklepě, budete zapojen do rodičovství a pokračujte ve čtení.

V průběhu těhotenství je partnerka citlivá úplně na všechno a často mění nálady. Od mrzuté megery přes uřvanou hysterku až po vzlykající chudinku. Určitě vás zajímá, jak je to se sexem. Ale jo. Můžete si to rozdat s mrzutou megerou, uřvanou hysterkou a nebo vzlykající chudinkou. Výběr je velký.

Co je na místě, tak to je taktnost a pozitivní přístup. Vaše partnerka je odulá a oteklá. Vřele nedoporučuju partnerce oznámit, že je tlustá jak prase. Tam to zavání dlouhou dobou bez sexu. Je třeba k tomu však přistupovat s citem a tak nějak selským rozumem. Pokud partnerce v devátém měsíci těhotenství s úsměvem oznámíte, že zhubla, jste podezřelej a sex taky nebude.


Když už jsme u toho sexu, tak v neposlední řadě vás jistě zaujmou zvětšující se ňadra. Ano, je to hezké a člověka to svádí k tomu tam zabořit hlavu a dělat "budliky budliky" nebo rovnou "brr brr brr". Tady je potřeba sebou hodit a zabořovat co to jde, jelikož po porodu jste dozabořovali. Potom se bude kojit a to máte po zabořování. Obří ňadra posléze náleží jen dítěti a vy máte smůlu. Jev obřích ňader je posléze takřka nevratný (až do dalšího zbouchnutí a nebo plastice prsou), jelikož jakmile partnerka dítě přestane kojit, prsa se jí opět zmenší a vy posléze budete smutný otec.

Během těhotenství partnerce všechno odkývejte. Už tak váš sex visí na vlásku, tak se nepokoušejte ji nějak rozčílit. Je pravděpodobné, že vás dotáhne na předporodní kurzy. Vím, je to hrozná věc, ale musíte to přetrpět. Několik hodin keců o kojení a porodu není nic super. Doporučuju během kurzu usnout. Můžete si taktéž před kurzem zlomit nohu, takže tam nepůjdete, ale zde je možnost, že půjdete na příští kurz a to se sádrou na noze. Pokud si budete lámat nohu pravidelně vždy, když se budete chystat na předporodní kurz, vyvolá to v partnerce pocit, že se vám tam nechce, že už ji nemilujete a že je tlustá. Potom začne řvát a sex nebude. (Ono s nadesetkrát zlomenou nohou by ten sex beztak nebyl úplně boží).

Po krásně prožitém těhotenství vás čeká porod. Dneska je moderní, když je otec u porodu. Takže pokud jste moderní, nemine vás to. Hned z kraje je třeba si ujasnit jednu věc. U porodu jste nic. Nikoho nezajímáte. I ta blikající zářivka na stropě je důležitější než vy. Pokud neomdlíte nebo se nepoblijete, nebude si vás nikdo všímat. Veškerá pozornost je soustředěna na rodičku. Váš jediný úkol je tam stát, být zticha a nechat si od partnerky nadávat a drtit ruku. Jakmile se dítě narodí, očekává se od vás, že pořídíte pár fotografií. Foťte ale dítě. Umělecké fotografie zátiší s placentou nikoho nedojmou. Ani momentka řvoucí rodičky s popraskanými žilkami v očích se soplem u nosu a pokřivenou čelistí nepůjde za rámeček na noční stolek. Pokud jste během porodu hrdinsky omdleli a nebo utekli, žádné fotky nebudou, takže se vzchopte.

Pokud jste při vědomí a i jste dítě párkrát vyblejskli, zanechte rodičku rodičkou a následujte dítě. Jakmile je to možné, označte své dítě fixkou, aby nedošlo k záměně. Tedy za předpokladu, že je dítě hezké. Jestliže je dítě ošklivé, neoznačujte jej a doufejte, že vám ho vymění za hezčí.


Dítě s partnerkou budou teď pár dnů v porodnici, takže si můžete oddechnout. Navíc je od vás společensky vyžadováno jít slavit a ožrat se. V tento moment je dovoleno takřka všechno a pobyt na záchytce je odpustitelný. Ač nejsou nijak nastaveny mantinely vašeho bujarého oslavování, přeci jenom není vhodné koupit si na oslavu prostitutku. Den před tím, než pojedete do porodnice pro partnerku a pro dítě, spěte. Spěte hodně, jelikož od této chvíle už nikdy spát nebudete.

Po té, co si dítě přivezete z porodnice, uložte jej doma do postýlky, popřípadě do jiné nádoby a vychutnejte si své otcovství. Dítě pravděpodobně v postýlce či v jiné nádobě bude řvát, čímž umocní váš pocit otcovství a připraví vás na společný život. Je celkem možné, že partnerka po porodu trpí laktační psychózou (to je, když ženským hrábne a jsou nebezpečný sobě, dítěti i vám). Proto jí buď zamkněte do sklepa a nebo nechte volně pohybovat po bytě. V tom případě jí však bedlivě pozorujte a nedávejte jí do rukou ostré předměty.

Jestliže vám dítě nějakým nedopatřením usne, okamžitě jděte spát. Ale ihned. Vůbec nezkoušejte například posilovat, skákat na jedné noze (nevím, proč byste to dělali, ale i přesto to nedělejte), tancovat nebo dělat cokoliv jiného. Spěte. Buďte rádi, že dítě spí. Za chvíli se probudí a to pak spát nebudete. Chraň vás ruka páně to dítě budit. Jo, je to roztomilý, jak je to malý a vypadá to jako člověk do kapsy, ale nechte to spát. Vůbec na to nešahejte, nebo to vzbudíte a člověk do kapsy začne řvát.

První dny s miminem jsou náročný a neobvyklý. Musí si to sednout. Až si to sedne, bude to ještě horší a ve finále ještě o trošičku horší. V podstatě se to bude jenom zhoršovat. Teď si dejte šálek dobrého čaje, zatleskejte si, jakej jste pašák, že jste jí zbouchnul a pokračujte ve čtení.

Bezprostředně po porodu nastává šestinedělí. Je to takové období ženy, kdy je fyzicky i psychicky rozbitá, takže na ní nic nezkoušejte. Pro vás to znamená šest týdnů bez sexu. Pokud ji nějakým zázrakem překecáte ke styku, mějte se na pozoru. Je možné, že je pošahaná (laktační psychóza) a během koitu vás pobodá šroubovákem.

Co se týče stravování dítěte, tak se modlete, aby vaše partnerka měla mléko, a to co nejdéle. To je totiž dobré. Je to dobré z toho důvodu, že v noci vstává a vaše dítě kojí. Pokud mléko mít nebude, potom budete vstávat vy a dělat sunar nebo nějakou podobnou kejdu. Příručka říká, že mimino se má krmit každé čtyři hodiny, takže se podle toho zachovejte. Mějte na paměti, že vaše mimino je nepřející prevít, kterému jde výhradně o vaše nepohodlí. Tedy modelový příklad: V osm hodin večer nakrmíte dítě. Podle příruček (od teď se bude váš život řídit výhradně podle příruček, tak se s tím smiřte) se má dítě krmit každé čtyři hodiny, takže další krmení bude o půlnoci. Teoreticky máte čtyři hodiny spánku. V praxi to pak znamená, že dítě bude do půl dvanáctý řvát, pak usne a za půl hodiny ho musíte vzbudit, aby se najedlo. Po jídle bude opět pár hodin řvát. Tu půlhodinu spánku si užijte, jak to jen jde.

Odborníci doporučují několik druhů úchopů mimina jako třeba klokánka, tygříka a podobný nesmysly. Až se člověk diví, jak lidstvo mohlo vůbec přežít, když v minulosti odborníci nebyli a tedy tím pádem zmatení rodiče nosili mimina držíce je za nohu, za ucho a nebo ho tahali na laně za povozem po zemi. Dělejte, jak myslíte, ale asi stejnak si tygříka párkrát vyzkoušíte a pak dítě vezmete normálně do náruče s tím, že mu podepřete hlavu. Na hlavu bacha. Mimino je chcípák, co nemá žádný svaly, takže hlavu vůbec neudrží. Když ho vezmete bez podpěry hlavy, tak mu klinkne hlava dolů a je hotovo. Potom mu hlavička upadne a vy budete dlouho bez sexu.

Když už umíte dítě nosit, můžete ho rovnou donést na přebalovací pult a přebalit ho. Přebalování hodně sbližuje. Posraný dítě je skoro tak špatný, jako řvoucí dítě ve dvě ráno. Avšak na rozdíl od řvoucího dítěte ve dvě ráno, které bude řvát s postupem času tak nějak pořád stejně, čím víc je dítě starší, tím víc je jeho posrání děsivější. Nejhorší je přechod na příkrmy. Já jsem začínal s pouhou látkovou plenou kolem hlavy, abych nic necítil. Dneska si kolem ksichtu vážu dvě trička, mikinu a stejně se dávím.

Po šesti týdnech končí šestinedělí. Mohlo by se zdát, že je čas bouchnout šáňo, vytáhnout ze skříně zaprášený latexový oblečky, roubíky a pouta a vlítnout na to. Jelikož jste ale šest týdnů nespali, žádný šáňo se bouchat nebude. Pro vás se nic nemění. Mění se maximálně to, že teď už byste sex mít mohli. Pravděpodobně k tomu ale nedojde, jelikož byste během něho zřejmě usnuli. Sex bude později.

Čím je dítě starší, tím více je náchylnější na zranění. Jakmile se začne jakž takž pohybovat, bude padat na zem z různých vyvýšených míst jako je třeba postel, křeslo nebo vaše náruč. Nejdůležitější ze všeho je to ututlat. Tedy za předpokladu, že to je vaše vina (a vaše vina to bude téměř vždy). Vaše partnerka se o tom nesmí dozvědět. Pokud jsou zranění vašeho dítěte až příliš viditelná (monokl, krvácející díra na hlavě, otevřená zlomenina…) pokuste se to nějak navléknout, aby to vypadalo, že to je vina partnerky. Bude to tak lepší pro všechny. Pokud jste neschopný a nebo jste takovej ten typ přiblblýho rovnýho a morálního prosťáčka, co se přizná, budete bez sexu.

Jestliže máte někde po ruce rodiče, popřípadě má po ruce rodiče vaše partnerka (nejlepší je samozřejmě, když máte po ruce rodiče oba dva), okamžitě, jak jen to bude trochu možné, dítě jim šoupněte třeba jen o víkendu na noc. To pak bude velká sláva a pak se konečně vyspíte. Spánkový deficit sice už asi nikdy nedoženete, ale bude aspoň trochu schopní normálně fungovat. Například si zavázat tkaničky u bot, aniž by se vám zamotala hlava a vy byste upadli. Pokud máte vy i vaše partnerka rodiče z dosahu, brzo zemřete.

Už jsem to v úvodu vypíchnul a je to v podstatě to úplně nejdůležitější. Dbejte na to, abyste měli práci a vydělávali víc peněz, než vaše partnerka. V opačném případě vás čeká věc jménem rodičovská dovolená a to je pak úplně jiná liga.

Tolik asi k těm nejzásadnějším věcem. Rady typu, abyste dítě nedávali do mikrovlnky nebo do pračky, snad nejsou potřeba. Užijte si tedy vaše dítě plnými doušky, a pokud jste ještě to pověstné semínko nezasadili, tak kalhoty dolů a hybaj na to, ať nás tu káru se jménem fotrovství táhne o trochu víc.
 

33 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (701)
Zobrazit starší komentáře

601 AghhvPioro AghhvPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 0:59 | Reagovat

weight loss <a href="https://weightlossketodietplus.us.org/">gundry diet</a> south beach diet | https://weightlossketodietplus.us.org/ - diet

602 bxvswity bxvswity | E-mail | Web | 5. června 2018 v 1:09 | Reagovat

buy cialis without prescription <a href="http://cialisoakdm.com/#">cialis coupon</a> liquid tadalafil <a href=http://cialisoakdm.com/#>cheap tadalafil</a>

603 AzlagPioro AzlagPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 3:13 | Reagovat

mediterranean diet <a href="https://weightlossketodietplus.us.org/">cabbage soup diet</a> diet plans | https://weightlossketodietplus.us.org/ - gluten free diet

604 AhgwePioro AhgwePioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 5:39 | Reagovat

weight watchers <a href="https://weightlossketodiet24.us.org/">apple cider vinegar diet</a> low carb diet | https://weightlossketodiet24.us.org/ - weight loss pills

605 AzjnnPioro AzjnnPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 6:11 | Reagovat

mediterranean diet plan <a href="https://weightlossketodiet2018.com/">military diet</a> atkins diet https://weightlossketodiet2018.com/ - keto diet recipes

606 ArasoPioro ArasoPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 6:23 | Reagovat

gerd diet <a href="https://weightlossketodietfast.com/">diet pills</a> apple cider vinegar diet https://weightlossketodietfast.com/ - military diet

607 ArfqgPioro ArfqgPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 9:57 | Reagovat

atkins diet <a href="https://weightlossketodietplus.us.org/">diet</a> south beach diet | https://weightlossketodietplus.us.org/ - diet coke

608 AjkzwPioro AjkzwPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 12:52 | Reagovat

diabetic diet plan <a href="https://weightlossketodiet2018.us.org/">weight loss pills</a> gundry diet | https://weightlossketodiet2018.us.org/ - military diet

609 AjgtkPioro AjgtkPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 13:08 | Reagovat

egg diet <a href="https://weightlossketodietfast.com/">gluten free diet</a> ketogenic diet food list https://weightlossketodietfast.com/ - fodmap diet

610 AxsocPioro AxsocPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 14:31 | Reagovat

mediterranean diet <a href="https://weightlossketodietplus.us.org/">weight loss pills</a> renal diet | https://weightlossketodietplus.us.org/ - apple cider vinegar and weight loss

611 AesetPioro AesetPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 17:29 | Reagovat

gluten free diet <a href="https://weightlossketodiet2018.us.org/">fodmap diet</a> vegan diet | https://weightlossketodiet2018.us.org/ - ketosis diet

612 AjupyPioro AjupyPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 19:03 | Reagovat

gluten free diet <a href="https://weightlossketodietplus.us.org/">diet plans</a> keto diet plan | https://weightlossketodietplus.us.org/ - fodmap diet

613 ArxylPioro ArxylPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 19:27 | Reagovat

whole 30 diet <a href="https://weightlossketodiet24.us.org/">atkins diet</a> diabetic diet plan | https://weightlossketodiet24.us.org/ - keto diet plan

614 AlkxhPioro AlkxhPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 19:54 | Reagovat

ketosis diet <a href="https://weightlossketodiet2018.com/">diabetes diet</a> diabetic diet plan https://weightlossketodiet2018.com/ - egg diet

615 ArimlPioro ArimlPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 22:12 | Reagovat

liquid diet <a href="https://weightlossketodietfast.com/">weight loss pills</a> keto diet plan for beginners https://weightlossketodietfast.com/ - keto diet

616 vadQuark vadQuark | E-mail | Web | 5. června 2018 v 22:16 | Reagovat

buy tadalafil <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis soft tabs</a> generic tadalafil <a href="http://hitcialisosn.com/#">buy tadalafil</a>

617 AfudqPioro AfudqPioro | E-mail | Web | 5. června 2018 v 23:34 | Reagovat

paleo diet food list <a href="https://weightlossketodietplus.us.org/">paleo diet</a> diet doctor | https://weightlossketodietplus.us.org/ - whole 30 diet

618 AcukyPioro AcukyPioro | E-mail | Web | 6. června 2018 v 10:24 | Reagovat

cabbage soup diet <a href="https://weightlossketodietplus.com/">ketogenic diet</a> diabetes diet https://weightlossketodietplus.com/ - apple cider vinegar and weight loss

619 AnvgxPioro AnvgxPioro | E-mail | Web | 6. června 2018 v 14:48 | Reagovat

mediterranean diet recipes <a href="https://weightlossketodietfast.com/">gerd diet</a> diet coke https://weightlossketodietfast.com/ - mediterranean diet plan

620 AxzkkPioro AxzkkPioro | E-mail | Web | 6. června 2018 v 17:03 | Reagovat

cabbage soup diet <a href="https://weightlossketodiet2018.us.org/">military diet</a> low carb diet | https://weightlossketodiet2018.us.org/ - whole 30 diet

621 AnrqiPioro AnrqiPioro | E-mail | Web | 6. června 2018 v 19:21 | Reagovat

ketogenic diet food list <a href="https://weightlossketodietfast.com/">shepherds diet</a> shepherds diet https://weightlossketodietfast.com/ - ketogenic diet food list

622 sdbQuark sdbQuark | E-mail | Web | 6. června 2018 v 19:54 | Reagovat

cialis online no prescription <a href="http://hopcialisraj.com/#">liquid tadalafil</a> tadalafil generic <a href="http://hopcialisraj.com/#">generic cialis</a>

623 ArokgPioro ArokgPioro | E-mail | Web | 6. června 2018 v 20:44 | Reagovat

apple cider vinegar diet <a href="https://weightlossketodietplus.us.org/">gluten free diet</a> cabbage soup diet | https://weightlossketodietplus.us.org/ - fodmap diet

624 AlbgzPioro AlbgzPioro | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:41 | Reagovat

alkaline diet <a href="https://weightlossketodietplus.com/">cabbage soup diet</a> weight loss pills https://weightlossketodietplus.com/ - diverticulitis diet

625 bdcSnods bdcSnods | E-mail | Web | 6. června 2018 v 22:09 | Reagovat

viagra without prescription <a href="http://vigrageneic.com/#">canadian pharmacy viagra</a> buy viagra online at <a href=http://vigrageneic.com/#>viagra without prescription</a>

626 AhmbnPioro AhmbnPioro | E-mail | Web | 6. června 2018 v 23:01 | Reagovat

paleo diet <a href="https://weightlossketodietplus.us.org/">weight watchers</a> south beach diet | https://weightlossketodietplus.us.org/ - keto diet food list

627 AssvwPioro AssvwPioro | E-mail | Web | 6. června 2018 v 23:28 | Reagovat

mediterranean diet plan <a href="https://weightlossketodiet24.us.org/">dash diet</a> gundry diet | https://weightlossketodiet24.us.org/ - military diet

628 AbsuqPioro AbsuqPioro | E-mail | Web | 6. června 2018 v 23:53 | Reagovat

liquid diet <a href="https://weightlossketodietfast.com/">keto diet</a> paleo diet https://weightlossketodietfast.com/ - keto diet food list

629 vxdswity vxdswity | E-mail | Web | 7. června 2018 v 0:26 | Reagovat

viagra australia <a href="http://setviagraeja.com/#">buy generic viagra</a> generic viagra reviews <a href=http://setviagraeja.com/#>side effects of viagra</a>

630 AtwwlPioro AtwwlPioro | E-mail | Web | 7. června 2018 v 4:22 | Reagovat

diabetic diet plan <a href="https://weightlossketodiet2018.us.org/">diet</a> apple cider vinegar diet | https://weightlossketodiet2018.us.org/ - keto diet plan

631 AjptqPioro AjptqPioro | E-mail | Web | 7. června 2018 v 11:10 | Reagovat

gout diet <a href="https://weightlossketodiet2018.com/">gerd diet</a> gerd diet https://weightlossketodiet2018.com/ - diet plans

632 bynQuark bynQuark | E-mail | Web | 7. června 2018 v 16:29 | Reagovat

viagra women <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra samples</a> does viagra work <a href="http://viagraveikd.com/#">buy cheap viagra</a>

633 hfuswity hfuswity | E-mail | Web | 7. června 2018 v 17:50 | Reagovat

buy viagra online without prescription <a href="http://sexviagen.com/#">pharmacy viagra</a> viagra for sale <a href=http://sexviagen.com/#>purchase viagra</a>

634 AeujuPioro AeujuPioro | E-mail | Web | 7. června 2018 v 22:17 | Reagovat

brat diet <a href="https://weightlossketodiet24.us.org/">boiled egg diet</a> weight loss pills | https://weightlossketodiet24.us.org/ - atkins diet

635 AhfuhPioro AhfuhPioro | E-mail | Web | 7. června 2018 v 22:44 | Reagovat

gerd diet <a href="https://ketoweightlossnow.com/">diabetes diet</a> keto diet food list https://ketoweightlossnow.com/ - diet doctor

636 AthgcPioro AthgcPioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 0:32 | Reagovat

shepherds diet <a href="https://weightloss-ketodiet.com/">keto diet food list</a> diabetic diet plan https://weightloss-ketodiet.com/ - diverticulitis diet

637 AowtoPioro AowtoPioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 0:59 | Reagovat

paleo diet <a href="https://ketoweightlossnow.com/">ketone diet</a> low carb diet https://ketoweightlossnow.com/ - ketogenic diet food list

638 pazquigo pazquigo | E-mail | Web | 8. června 2018 v 2:37 | Reagovat

cost of viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra generic</a> best price viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra online without prescription</a>

639 AaaeiPioro AaaeiPioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 2:46 | Reagovat

diet pills <a href="https://weightloss-ketodiet.com/">ketogenic diet</a> renal diet https://weightloss-ketodiet.com/ - weight loss programs

640 AcmnlPioro AcmnlPioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 2:47 | Reagovat

diet plans <a href="https://weightlossketodiet24.us.org/">hcg diet</a> gout diet | https://weightlossketodiet24.us.org/ - gout diet

641 AkrskPioro AkrskPioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 5:28 | Reagovat

vegan diet <a href="https://ketoweightlossnow.com/">diet coke</a> dash diet https://ketoweightlossnow.com/ - mediterranean diet recipes

642 AacamPioro AacamPioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 12:34 | Reagovat

weight loss programs <a href="https://ketoweightloss24.com/">atkins diet first 14 days</a> gallbladder diet https://ketoweightloss24.com/ - hcg diet

643 AbokvPioro AbokvPioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 16:10 | Reagovat

vegetarian diet <a href="https://weightloss-ketodiet.com/">hcg diet</a> egg diet https://weightloss-ketodiet.com/ - vegan diet

644 hfuswity hfuswity | E-mail | Web | 8. června 2018 v 16:24 | Reagovat

viagra story <a href="http://sexviagen.com/#">does viagra work</a> alternative viagra <a href=http://sexviagen.com/#>buy cheap viagra</a>

645 bynQuark bynQuark | E-mail | Web | 8. června 2018 v 17:00 | Reagovat

order viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">buy viagra online</a> viagra online without prescription <a href="http://viagraveikd.com/#">order viagra online</a>

646 pazquigo pazquigo | E-mail | Web | 8. června 2018 v 17:18 | Reagovat

effects of viagra <a href="http://viagrapfhze.com/#">buy viagra online</a> viagra overnight <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra generic</a>

647 AqyyoPioro AqyyoPioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 18:22 | Reagovat

keto diet plan <a href="https://weightloss-ketodiet.com/">south beach diet</a> diet https://weightloss-ketodiet.com/ - keto diet recipes

648 nfkquigo nfkquigo | E-mail | Web | 8. června 2018 v 19:46 | Reagovat

viagra generic <a href="http://viagracefo.com/#">viagra pills</a> viagra generic <a href=http://viagracefo.com/#>viagra without prescription</a>

649 AmrjePioro AmrjePioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 21:24 | Reagovat

ketogenic diet <a href="https://ketoweightloss24.com/">egg diet</a> military diet https://ketoweightloss24.com/ - keto diet

650 AzajaPioro AzajaPioro | E-mail | Web | 8. června 2018 v 23:35 | Reagovat

diet plans <a href="https://ketoweightloss24.com/">apple cider vinegar and weight loss</a> diabetes diet https://ketoweightloss24.com/ - diverticulitis diet

651 AycraPioro AycraPioro | E-mail | Web | 9. června 2018 v 3:14 | Reagovat

keto diet plan <a href="https://weightloss-ketodiet.com/">gerd diet</a> keto diet recipes https://weightloss-ketodiet.com/ - hcg diet

652 AjlzhPioro AjlzhPioro | E-mail | Web | 9. června 2018 v 15:29 | Reagovat

diabetes diet <a href="https://ketoweightloss24.com/">boiled egg diet</a> vegetarian diet https://ketoweightloss24.com/ - diet doctor

653 nfsswity nfsswity | E-mail | Web | 9. června 2018 v 16:24 | Reagovat

cheap viagra uk <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra overnight</a> what is viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>best generic viagra</a>

654 ArthwPioro ArthwPioro | E-mail | Web | 9. června 2018 v 19:34 | Reagovat

gallbladder diet <a href="https://ketoweightlossnow.com/">vinegar diet</a> gundry diet https://ketoweightlossnow.com/ - ketogenic diet

655 AkhlfPioro AkhlfPioro | E-mail | Web | 9. června 2018 v 21:21 | Reagovat

alkaline diet <a href="https://weightloss-ketodiet.com/">vinegar diet</a> alkaline diet https://weightloss-ketodiet.com/ - boiled egg diet

656 AiqypPioro AiqypPioro | E-mail | Web | 9. června 2018 v 22:08 | Reagovat

weight loss calculator <a href="https://ketoweightloss24.com/">atkins diet first 14 days</a> keto diet https://ketoweightloss24.com/ - diabetes diet

657 xntQuark xntQuark | E-mail | Web | 9. června 2018 v 22:31 | Reagovat

side effects of viagra <a href="https://movietrailershd.org ">buy generic viagra</a> online order viagra <a href="https://movietrailershd.org">buying viagra</a>

658 AevjtPioro AevjtPioro | E-mail | Web | 9. června 2018 v 23:33 | Reagovat

diet <a href="https://weightloss-ketodiet.com/">fodmap diet</a> military diet https://weightloss-ketodiet.com/ - shepherds diet

659 AephaPioro AephaPioro | E-mail | Web | 10. června 2018 v 1:45 | Reagovat

gluten free diet <a href="https://weightloss-ketodiet.com/">ketogenic diet food list</a> diet https://weightloss-ketodiet.com/ - cabbage soup diet

660 AjiprPioro AjiprPioro | E-mail | Web | 10. června 2018 v 2:08 | Reagovat

keto diet recipes <a href="https://ketoweightlossnow.com/">paleo diet food list</a> fodmap diet https://ketoweightlossnow.com/ - diet coke

661 AmmasPioro AmmasPioro | E-mail | Web | 10. června 2018 v 3:59 | Reagovat

atkins diet <a href="https://weightloss-ketodiet.com/">weight loss calculator</a> boiled egg diet https://weightloss-ketodiet.com/ - atkins diet

662 AlomdPioro AlomdPioro | E-mail | Web | 10. června 2018 v 5:58 | Reagovat

emu casino <a href="https://aucasino24go.com/">crown casino perth</a> adelaide casino https://aucasino24go.com/ - rich casino

663 bakkaSwese bakkaSwese | E-mail | Web | 10. června 2018 v 13:32 | Reagovat

what class of drugs is viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra order</a>
viagra and aspirin
<a href="http://viagrabs.com">his comment is here</a>
viagra 100mg timing

664 AeduyPioro AeduyPioro | E-mail | Web | 10. června 2018 v 13:50 | Reagovat

crown casino perth <a href="https://aucasinomate.com/">emu casino</a> tangiers casino login https://aucasinomate.com/ - cashman casino

665 AkoxwPioro AkoxwPioro | E-mail | Web | 10. června 2018 v 14:14 | Reagovat

emu casino <a href="https://aussiecasino24.com/">casino</a> casino australia https://aussiecasino24.com/ - winward casino

666 AdqxjPioro AdqxjPioro | E-mail | Web | 10. června 2018 v 18:14 | Reagovat

wrest point casino <a href="https://aussiecasino24.com/">star casino gold coast</a> casino games https://aussiecasino24.com/ - online casino australia

667 AohaePioro AohaePioro | E-mail | Web | 11. června 2018 v 2:21 | Reagovat

fair go casino login <a href="https://aussiecasino24.com/">winward casino</a> winward casino https://aussiecasino24.com/ - black diamond casino

668 nreswity nreswity | E-mail | Web | 11. června 2018 v 4:39 | Reagovat

buy viagra <a href="http://susamsokagim.com">cost of viagra</a> viagra samples <a href=http://susamsokagim.com>how to use viagra</a>

669 AwbxbPioro AwbxbPioro | E-mail | Web | 11. června 2018 v 6:04 | Reagovat

fair go casino login <a href="https://aucasinomate.com/">raging bull casino</a> casinos https://aucasinomate.com/ - star casino sydney

670 AgpvxPioro AgpvxPioro | E-mail | Web | 11. června 2018 v 10:10 | Reagovat

fair go casino <a href="https://aucasinomate.com/">casino</a> fair go casino https://aucasinomate.com/ - online casino

671 AdslxPioro AdslxPioro | E-mail | Web | 12. června 2018 v 2:30 | Reagovat

doubledown casino <a href="https://aucrowncasino.com/">rich casino</a> cashman casino https://aucrowncasino.com/ - emu casino

672 AgesxPioro AgesxPioro | E-mail | Web | 12. června 2018 v 8:53 | Reagovat

gsn casino games <a href="https://onlinecasinoha.us.org/">online casino real money</a> online casinos | https://onlinecasinoha.us.org/ - online casino slots

673 AznfwPioro AznfwPioro | E-mail | Web | 12. června 2018 v 10:44 | Reagovat

star casino gold coast <a href="https://aucasino24go.com/">fair go casino login</a> star casino sydney https://aucasino24go.com/ - star casino sydney

674 AttezPioro AttezPioro | E-mail | Web | 12. června 2018 v 10:45 | Reagovat

crown casino <a href="https://aucrowncasino.com/">crown casino perth</a> rich casino https://aucrowncasino.com/ - joe fortune casino

675 AoawyPioro AoawyPioro | E-mail | Web | 12. června 2018 v 15:48 | Reagovat

play casino <a href="https://onlinecasinoha.us.org/">usa online casino</a> online casinos | https://onlinecasinoha.us.org/ - casino online

676 xbcQuark xbcQuark | E-mail | Web | 12. června 2018 v 20:09 | Reagovat

cash payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">online installment loans</a> bad credit history payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a>

677 bsdQuark bsdQuark | E-mail | Web | 12. června 2018 v 22:10 | Reagovat

viagra purchase <a href="http://emtpartsstore.com/">viagra online</a> herbal alternative viagra <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online</a>

678 AqlywPioro AqlywPioro | E-mail | Web | 13. června 2018 v 0:06 | Reagovat

casino moons <a href="https://ausonlinecasino.com/">casino online</a> winward casino https://ausonlinecasino.com/ - fair go casino

679 ArevlPioro ArevlPioro | E-mail | Web | 13. června 2018 v 12:15 | Reagovat

casino online <a href="https://onlinecasinoaus24.com/">crown casino perth</a> adelaide casino https://onlinecasinoaus24.com/ - fair go casino login

680 AndfgPioro AndfgPioro | E-mail | Web | 13. června 2018 v 16:40 | Reagovat

casino games <a href="https://ausonlinecasino.com/">fair go casino login</a> raging bull casino https://ausonlinecasino.com/ - doubledown casino

681 bdsswity bdsswity | E-mail | Web | 13. června 2018 v 18:15 | Reagovat

cash now <a href="https://cashadvanceonline.us.org">loans online</a> cash advance <a href=https://cashadvanceonline.us.org>same day payday loans</a>

682 AqfttPioro AqfttPioro | E-mail | Web | 14. června 2018 v 0:33 | Reagovat

tangiers casino login <a href="https://onlinecasinoaus24.com/">online casino</a> black diamond casino https://onlinecasinoaus24.com/ - adelaide casino

683 nnaquigo nnaquigo | E-mail | Web | 14. června 2018 v 0:35 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://genericcialls.com/"> online cialis</a> no prescription cialis <a href=http://genericcialls.com/> buy cialis online</a>

684 AxhkdPioro AxhkdPioro | E-mail | Web | 14. června 2018 v 4:38 | Reagovat

crown casino <a href="https://onlinecasinoaus24.com/">treasury casino</a> crown casino melbourne https://onlinecasinoaus24.com/ - treasury casino

685 AirehPioro AirehPioro | E-mail | Web | 14. června 2018 v 4:44 | Reagovat

crown casino <a href="https://onlinecasinoaussie24.com/">emu casino</a> rich casino https://onlinecasinoaussie24.com/ - tangiers casino

686 AkndvPioro AkndvPioro | E-mail | Web | 14. června 2018 v 21:37 | Reagovat

online casino australia <a href="https://ausonlinecasino.com/">mongoose casino</a> joe fortune casino https://ausonlinecasino.com/ - fair go casino login

687 nnrswity nnrswity | E-mail | Web | 14. června 2018 v 22:54 | Reagovat

cheap cialis <a href="http://fundeconp.org/">buy cialis online</a> cialis tadalafil <a href=http://fundeconp.org/>buy cialis online</a>

688 AvhffPioro AvhffPioro | E-mail | Web | 15. června 2018 v 2:15 | Reagovat

casino real money <a href="https://onlinecasinoqr.com/">online casino gambling</a> online casinos | https://onlinecasinoqr.com/ - online casino games

689 AmaxyPioro AmaxyPioro | E-mail | Web | 15. června 2018 v 5:33 | Reagovat

tangiers casino login <a href="https://onlinecasinoaus24.com/">emu casino</a> casino mate https://onlinecasinoaus24.com/ - aol games casino

690 AuoiaPioro AuoiaPioro | E-mail | Web | 15. června 2018 v 5:34 | Reagovat

casino <a href="https://onlinecasinoaussie24.com/">online casino australia</a> casino mate https://onlinecasinoaussie24.com/ - online casino australia

691 ArdacPioro ArdacPioro | E-mail | Web | 15. června 2018 v 5:52 | Reagovat

cashman casino <a href="https://ausonlinecasino.com/">crown casino perth</a> casino australia https://ausonlinecasino.com/ - wrest point casino

692 AoauqPioro AoauqPioro | E-mail | Web | 15. června 2018 v 13:53 | Reagovat

star casino gold coast <a href="https://onlinecasinoaussie24.com/">cashman casino</a> crown casino https://onlinecasinoaussie24.com/ - casino games

693 AhfnvPioro AhfnvPioro | E-mail | Web | 15. června 2018 v 18:00 | Reagovat

fair go casino login <a href="https://onlinecasinoaus24.com/">crown casino</a> star casino sydney https://onlinecasinoaus24.com/ - jupiters casino gold coast

694 viagra viagra | E-mail | Web | Sobota v 4:07 | Reagovat

I have to agree with your statement with this issue and

695 AuagdPioro AuagdPioro | E-mail | Web | Sobota v 6:42 | Reagovat

tangiers casino <a href="https://ausonlinecasino.com/">winward casino</a> winward casino https://ausonlinecasino.com/ - doubledown casino

696 AqtnnPioro AqtnnPioro | E-mail | Web | Sobota v 18:44 | Reagovat

casino moons <a href="https://onlinecasinoaus24.com/">online casino australia</a> joe fortune casino https://onlinecasinoaus24.com/ - jupiters casino gold coast

697 viagra viagra | E-mail | Web | Pondělí v 15:47 | Reagovat

Keep working ,fantastic job!

698 nmnQuark nmnQuark | E-mail | Web | Pondělí v 20:12 | Reagovat

tadalafil liquid <a href="http://cialisserfher.com/ ">cialis buy</a> liquid tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">online cialis</a>

699 mmzswity mmzswity | E-mail | Web | Úterý v 5:28 | Reagovat

order viagra <a href="http://canadiannowv.com/">viagra use</a> buy generic viagra <a href=http://canadiannowv.com>sample viagra</a>

700 bakkaSwese bakkaSwese | E-mail | Web | Včera v 5:27 | Reagovat

viagra wirkung 50mg
<a href=http://www.viagrabs.com>order viagra</a>
alternatives to viagra uk
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
idoso morre apos tomar viagra

701 fnsswity fnsswity | E-mail | Web | Včera v 9:08 | Reagovat

cheap viagra uk <a href="https://holidayrentallorgues.com/">canadian pharmacy viagra</a> uk viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>how long does viagra last</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama