Rady protřelého fotra neprotřelým fotrům

13. dubna 2014 v 20:06 |  Fotrův deník
Jelikož mám roční dítě, jsem tedy dostatečně zplnomocněn radit, kudy chodím. Můj silný a neochvějný mandát v oblasti poskytování rad otcům je více než zřejmý a pod tíhou vlastní upřímné sebekritiky a sebereflexe jsem si toho vědom.

Ba co víc. Já nejen, že poradím nezkušeným otcům, ale poradím rád. Jsem člověk hodný a nebál bych se přiznat, že bych se rozdal. V následujících řádcích provedu nezkušené fotry psychickou i fyzickou centrifugou jménem dítě. Ještě před tím, než začnu, je třeba upozornit, že text bude veden v ryze chlapáckém macho jazyce (jelikož jsem hausfrau na mateřský, je chlapáctví a takové to ryzí macho z mé strany zcela na místě), kde nebudu chodit pro drsné výrazy daleko, a možná mě za to i zavřou. Právě z toho důvodu není následující text vhodný pro moralisty, lingvisty a ženisty, co mají rádi travesty (povšimněte si humorného rýmování, které je přidáno pro odlehčení atmosféry a které hraničí s taškařicí). Obsah textu není vhodný taktéž pro křesťany, puritány a amiše.

Nuže, není čas na otálení, jde se na to.

Když už se vám tedy podaří zbouchnout ženskou, je nasnadě, aby byla alespoň plnoletá. Je to tak lepší. Doporučuju zbouchnout ženu, která už má trošku odžito (ne zase moc) a která má například zaměstnání. Tady ale pozor, aby neměla lepší zaměstnání než vy, jelikož potom po porodu pofrčíte rovnou na rodičovskou dovolenou, budete kojit, šůřovat byt a lakovat si nehty.

V případě, že zbouchnutá jakž takž splňuje tato kritéria, je třeba, aby samotné zbouchnutí mělo nějaké dekórum. Aby to mělo úroveň. Jistě se ve vás mísí různé pocity a otázky. Například, zda to dítě je opravdu vaše. Pokud si neuděláte genetické testy, tak tato otázka zůstane otevřená do té doby, než se vám narodí například malý černoušek (pokud jste vy i žena bílé pleti) a nebo například štěňátko (zde barva pleti nehraje roli).

Zprávu ohledně vašeho budoucího otcovství můžete přijmout třemi způsoby. Když za vámi partnerka přijde s pozitivním těhotenským testem můžete:
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste to pašák.
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste pašák. Potom jí říci, že jste natolik rozradostněn tou báječnou zprávou, že se půjdete před barák nadýchat čerstvého vzduchu a radostně tančit. Jakmile budete venku, tak okamžitě zdrhnete, vezmete prvního stopa a ukryjete se někde v zahraničí. Například v Krakově.
- Propuknete v nefalšovaný a mužný pláč. Budete vřeštět, zrudnete a budete vztekle dupat a mávat rukama. Budete usopleně v slzách žvatlat, že máte zpackaný život a pak se půjdete do sklepa oběsit.

Výběr reakci je čistě na vás a každý si tam jistě najde to svoje.

Pokud se neschováváte v Krakově nebo se nehoupete na špagátu ve sklepě, budete zapojen do rodičovství a pokračujte ve čtení.

V průběhu těhotenství je partnerka citlivá úplně na všechno a často mění nálady. Od mrzuté megery přes uřvanou hysterku až po vzlykající chudinku. Určitě vás zajímá, jak je to se sexem. Ale jo. Můžete si to rozdat s mrzutou megerou, uřvanou hysterkou a nebo vzlykající chudinkou. Výběr je velký.

Co je na místě, tak to je taktnost a pozitivní přístup. Vaše partnerka je odulá a oteklá. Vřele nedoporučuju partnerce oznámit, že je tlustá jak prase. Tam to zavání dlouhou dobou bez sexu. Je třeba k tomu však přistupovat s citem a tak nějak selským rozumem. Pokud partnerce v devátém měsíci těhotenství s úsměvem oznámíte, že zhubla, jste podezřelej a sex taky nebude.


Když už jsme u toho sexu, tak v neposlední řadě vás jistě zaujmou zvětšující se ňadra. Ano, je to hezké a člověka to svádí k tomu tam zabořit hlavu a dělat "budliky budliky" nebo rovnou "brr brr brr". Tady je potřeba sebou hodit a zabořovat co to jde, jelikož po porodu jste dozabořovali. Potom se bude kojit a to máte po zabořování. Obří ňadra posléze náleží jen dítěti a vy máte smůlu. Jev obřích ňader je posléze takřka nevratný (až do dalšího zbouchnutí a nebo plastice prsou), jelikož jakmile partnerka dítě přestane kojit, prsa se jí opět zmenší a vy posléze budete smutný otec.

Během těhotenství partnerce všechno odkývejte. Už tak váš sex visí na vlásku, tak se nepokoušejte ji nějak rozčílit. Je pravděpodobné, že vás dotáhne na předporodní kurzy. Vím, je to hrozná věc, ale musíte to přetrpět. Několik hodin keců o kojení a porodu není nic super. Doporučuju během kurzu usnout. Můžete si taktéž před kurzem zlomit nohu, takže tam nepůjdete, ale zde je možnost, že půjdete na příští kurz a to se sádrou na noze. Pokud si budete lámat nohu pravidelně vždy, když se budete chystat na předporodní kurz, vyvolá to v partnerce pocit, že se vám tam nechce, že už ji nemilujete a že je tlustá. Potom začne řvát a sex nebude. (Ono s nadesetkrát zlomenou nohou by ten sex beztak nebyl úplně boží).

Po krásně prožitém těhotenství vás čeká porod. Dneska je moderní, když je otec u porodu. Takže pokud jste moderní, nemine vás to. Hned z kraje je třeba si ujasnit jednu věc. U porodu jste nic. Nikoho nezajímáte. I ta blikající zářivka na stropě je důležitější než vy. Pokud neomdlíte nebo se nepoblijete, nebude si vás nikdo všímat. Veškerá pozornost je soustředěna na rodičku. Váš jediný úkol je tam stát, být zticha a nechat si od partnerky nadávat a drtit ruku. Jakmile se dítě narodí, očekává se od vás, že pořídíte pár fotografií. Foťte ale dítě. Umělecké fotografie zátiší s placentou nikoho nedojmou. Ani momentka řvoucí rodičky s popraskanými žilkami v očích se soplem u nosu a pokřivenou čelistí nepůjde za rámeček na noční stolek. Pokud jste během porodu hrdinsky omdleli a nebo utekli, žádné fotky nebudou, takže se vzchopte.

Pokud jste při vědomí a i jste dítě párkrát vyblejskli, zanechte rodičku rodičkou a následujte dítě. Jakmile je to možné, označte své dítě fixkou, aby nedošlo k záměně. Tedy za předpokladu, že je dítě hezké. Jestliže je dítě ošklivé, neoznačujte jej a doufejte, že vám ho vymění za hezčí.


Dítě s partnerkou budou teď pár dnů v porodnici, takže si můžete oddechnout. Navíc je od vás společensky vyžadováno jít slavit a ožrat se. V tento moment je dovoleno takřka všechno a pobyt na záchytce je odpustitelný. Ač nejsou nijak nastaveny mantinely vašeho bujarého oslavování, přeci jenom není vhodné koupit si na oslavu prostitutku. Den před tím, než pojedete do porodnice pro partnerku a pro dítě, spěte. Spěte hodně, jelikož od této chvíle už nikdy spát nebudete.

Po té, co si dítě přivezete z porodnice, uložte jej doma do postýlky, popřípadě do jiné nádoby a vychutnejte si své otcovství. Dítě pravděpodobně v postýlce či v jiné nádobě bude řvát, čímž umocní váš pocit otcovství a připraví vás na společný život. Je celkem možné, že partnerka po porodu trpí laktační psychózou (to je, když ženským hrábne a jsou nebezpečný sobě, dítěti i vám). Proto jí buď zamkněte do sklepa a nebo nechte volně pohybovat po bytě. V tom případě jí však bedlivě pozorujte a nedávejte jí do rukou ostré předměty.

Jestliže vám dítě nějakým nedopatřením usne, okamžitě jděte spát. Ale ihned. Vůbec nezkoušejte například posilovat, skákat na jedné noze (nevím, proč byste to dělali, ale i přesto to nedělejte), tancovat nebo dělat cokoliv jiného. Spěte. Buďte rádi, že dítě spí. Za chvíli se probudí a to pak spát nebudete. Chraň vás ruka páně to dítě budit. Jo, je to roztomilý, jak je to malý a vypadá to jako člověk do kapsy, ale nechte to spát. Vůbec na to nešahejte, nebo to vzbudíte a člověk do kapsy začne řvát.

První dny s miminem jsou náročný a neobvyklý. Musí si to sednout. Až si to sedne, bude to ještě horší a ve finále ještě o trošičku horší. V podstatě se to bude jenom zhoršovat. Teď si dejte šálek dobrého čaje, zatleskejte si, jakej jste pašák, že jste jí zbouchnul a pokračujte ve čtení.

Bezprostředně po porodu nastává šestinedělí. Je to takové období ženy, kdy je fyzicky i psychicky rozbitá, takže na ní nic nezkoušejte. Pro vás to znamená šest týdnů bez sexu. Pokud ji nějakým zázrakem překecáte ke styku, mějte se na pozoru. Je možné, že je pošahaná (laktační psychóza) a během koitu vás pobodá šroubovákem.

Co se týče stravování dítěte, tak se modlete, aby vaše partnerka měla mléko, a to co nejdéle. To je totiž dobré. Je to dobré z toho důvodu, že v noci vstává a vaše dítě kojí. Pokud mléko mít nebude, potom budete vstávat vy a dělat sunar nebo nějakou podobnou kejdu. Příručka říká, že mimino se má krmit každé čtyři hodiny, takže se podle toho zachovejte. Mějte na paměti, že vaše mimino je nepřející prevít, kterému jde výhradně o vaše nepohodlí. Tedy modelový příklad: V osm hodin večer nakrmíte dítě. Podle příruček (od teď se bude váš život řídit výhradně podle příruček, tak se s tím smiřte) se má dítě krmit každé čtyři hodiny, takže další krmení bude o půlnoci. Teoreticky máte čtyři hodiny spánku. V praxi to pak znamená, že dítě bude do půl dvanáctý řvát, pak usne a za půl hodiny ho musíte vzbudit, aby se najedlo. Po jídle bude opět pár hodin řvát. Tu půlhodinu spánku si užijte, jak to jen jde.

Odborníci doporučují několik druhů úchopů mimina jako třeba klokánka, tygříka a podobný nesmysly. Až se člověk diví, jak lidstvo mohlo vůbec přežít, když v minulosti odborníci nebyli a tedy tím pádem zmatení rodiče nosili mimina držíce je za nohu, za ucho a nebo ho tahali na laně za povozem po zemi. Dělejte, jak myslíte, ale asi stejnak si tygříka párkrát vyzkoušíte a pak dítě vezmete normálně do náruče s tím, že mu podepřete hlavu. Na hlavu bacha. Mimino je chcípák, co nemá žádný svaly, takže hlavu vůbec neudrží. Když ho vezmete bez podpěry hlavy, tak mu klinkne hlava dolů a je hotovo. Potom mu hlavička upadne a vy budete dlouho bez sexu.

Když už umíte dítě nosit, můžete ho rovnou donést na přebalovací pult a přebalit ho. Přebalování hodně sbližuje. Posraný dítě je skoro tak špatný, jako řvoucí dítě ve dvě ráno. Avšak na rozdíl od řvoucího dítěte ve dvě ráno, které bude řvát s postupem času tak nějak pořád stejně, čím víc je dítě starší, tím víc je jeho posrání děsivější. Nejhorší je přechod na příkrmy. Já jsem začínal s pouhou látkovou plenou kolem hlavy, abych nic necítil. Dneska si kolem ksichtu vážu dvě trička, mikinu a stejně se dávím.

Po šesti týdnech končí šestinedělí. Mohlo by se zdát, že je čas bouchnout šáňo, vytáhnout ze skříně zaprášený latexový oblečky, roubíky a pouta a vlítnout na to. Jelikož jste ale šest týdnů nespali, žádný šáňo se bouchat nebude. Pro vás se nic nemění. Mění se maximálně to, že teď už byste sex mít mohli. Pravděpodobně k tomu ale nedojde, jelikož byste během něho zřejmě usnuli. Sex bude později.

Čím je dítě starší, tím více je náchylnější na zranění. Jakmile se začne jakž takž pohybovat, bude padat na zem z různých vyvýšených míst jako je třeba postel, křeslo nebo vaše náruč. Nejdůležitější ze všeho je to ututlat. Tedy za předpokladu, že to je vaše vina (a vaše vina to bude téměř vždy). Vaše partnerka se o tom nesmí dozvědět. Pokud jsou zranění vašeho dítěte až příliš viditelná (monokl, krvácející díra na hlavě, otevřená zlomenina…) pokuste se to nějak navléknout, aby to vypadalo, že to je vina partnerky. Bude to tak lepší pro všechny. Pokud jste neschopný a nebo jste takovej ten typ přiblblýho rovnýho a morálního prosťáčka, co se přizná, budete bez sexu.

Jestliže máte někde po ruce rodiče, popřípadě má po ruce rodiče vaše partnerka (nejlepší je samozřejmě, když máte po ruce rodiče oba dva), okamžitě, jak jen to bude trochu možné, dítě jim šoupněte třeba jen o víkendu na noc. To pak bude velká sláva a pak se konečně vyspíte. Spánkový deficit sice už asi nikdy nedoženete, ale bude aspoň trochu schopní normálně fungovat. Například si zavázat tkaničky u bot, aniž by se vám zamotala hlava a vy byste upadli. Pokud máte vy i vaše partnerka rodiče z dosahu, brzo zemřete.

Už jsem to v úvodu vypíchnul a je to v podstatě to úplně nejdůležitější. Dbejte na to, abyste měli práci a vydělávali víc peněz, než vaše partnerka. V opačném případě vás čeká věc jménem rodičovská dovolená a to je pak úplně jiná liga.

Tolik asi k těm nejzásadnějším věcem. Rady typu, abyste dítě nedávali do mikrovlnky nebo do pračky, snad nejsou potřeba. Užijte si tedy vaše dítě plnými doušky, a pokud jste ještě to pověstné semínko nezasadili, tak kalhoty dolů a hybaj na to, ať nás tu káru se jménem fotrovství táhne o trochu víc.
 

33 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (252)
Zobrazit starší komentáře

201 DavidDom DavidDom | E-mail | Web | 26. dubna 2017 v 20:44 | Reagovat

w http://canph-tadalafil.com web md cialis pills <a href=http://canph-tadalafil.com>generic cialis</a> cialis pills online generic

202 DavidDom DavidDom | E-mail | Web | 27. dubna 2017 v 12:20 | Reagovat

vgardeni <a href= http://levardph.com/ >levitra</a> levitra orodispersible http://levardph.com/ cialis vs viagra vs levitra

203 PeterMoisy PeterMoisy | E-mail | Web | 27. dubna 2017 v 16:27 | Reagovat

v <a href= http://modafinil24h.com >modafinil online pharmacy</a> hearing http://modafinil24h.com blood

204 PeterMoisy PeterMoisy | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 1:01 | Reagovat

m <a href= http://modafinil24h.com >provigil</a> either <a href=http://modafinil24h.com>modafinil purchase</a>

205 PeterMoisy PeterMoisy | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 5:36 | Reagovat

u http://genvia01.com why is viagra so expensive <a href=http://genvia01.com>generic viagra</a> otc viagra cvs

206 pfizer pfizer | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 5:45 | Reagovat

whoah this weblog is wonderful i really like studying your posts. Keep up the great paintings! You already know, lots of individuals are searching around for this information, you can help them greatly.

207 PeterMoisy PeterMoisy | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 11:22 | Reagovat

j http://genvia01.com side effects viagra <a href= http://genvia01.com >generic viagra</a> what happens when a girl takes viagra

208 Davidhoisy Davidhoisy | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 13:14 | Reagovat

w http://usviagra24.com viagra blood pressure <a href=http://usviagra24.com>viagra website</a> what was viagra originally used for

209 Davidhoisy Davidhoisy | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 15:06 | Reagovat

mgladh <a href= http://levardph.com/ >levitra online</a> levitra interaction http://levardph.com/ levitra death

210 Davidhoisy Davidhoisy | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 19:41 | Reagovat

eheari <a href= http://levardph.com/ >buy levitra</a> best price levitra generic http://levardph.com/ free levitra coupon

211 Davidhoisy Davidhoisy | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 21:33 | Reagovat

h http://usviagra24.com viagra usa <a href=http://usviagra24.com>viagra generic</a> is there a generic viagra

212 falls falls | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 14:19 | Reagovat

Heya im for the first time the following. I discovered this specific table as a consequence I to discover The item faithfully of use &amp the idea rallied round myself publicized lots. I am hoping to deliver a little back again furthermore foster further like so

213 Xgdezu Xgdezu | E-mail | Web | 1. května 2017 v 23:19 | Reagovat

pay day loan ’ https://www.lahecashadvanceloans.com/ payday loan in

214 Lembrk Lembrk | E-mail | Web | 2. května 2017 v 1:50 | Reagovat

payday loan direct  ’ https://tghjncashadvanceonline.com/ cash advance online

215 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 2. května 2017 v 2:24 | Reagovat

I like this post, enjoyed this one thank you for putting up. No man is wise enough by himself. by Titus Maccius Plautus.

216 Vvqhmzy Vvqhmzy | E-mail | Web | 4. května 2017 v 4:45 | Reagovat

online payday loan ’
http://neocialischeapbuy.com/

217 bzzar bzzar | E-mail | Web | 5. května 2017 v 1:13 | Reagovat

payday loan lenders ’
https://malepaydayloanscashadvance.org/

218 Nofaxgop Nofaxgop | E-mail | Web | 5. května 2017 v 8:52 | Reagovat

payday loan in okc

      <a href=http://nofaxpaydaynpz.com/>payday loans online</a>

    <a href="http://nofaxpaydaynpz.com/">no faxing payday advance</a>

    adecco payroll services

219 kxcuyw kxcuyw | E-mail | Web | 7. května 2017 v 17:06 | Reagovat

payday loans bad credit ’
https://lasbadcreditloansloanbadcredit.com/

220 dofln dofln | E-mail | Web | 7. května 2017 v 21:46 | Reagovat

unsecured personal loan ’
https://zxepersonalloansonlinesmall.com/

221 comprare levitra comprare levitra | E-mail | Web | 8. května 2017 v 2:48 | Reagovat

Mg 20 posologia cosa erettile a nuovi cialis rx farmacia italia sicura disfunzione levitra rimedi serve
comprare cialis
comoprare viagra
comprare sildenafil
comprare vardenafil
vendita cialis generico in italia
acquisto viagra generico in italia
dove acquistare cialis generico in italia
http://dovecompraregenerico.com
comprare cialis generico in italia in contrassegno
dove acquistare viagra generico in italia
acquistare cialis generico online italia
acquisto cialis generico sicuro

222 pdopco pdopco | E-mail | Web | 10. května 2017 v 0:46 | Reagovat

same day payday loan  ’
<a href="https://vekpaydayadvanceloanssamepayday.com/">online payday loan</a>
payday advance loan
<a href="https://vekpaydayadvanceloanssamepayday.com/">bad credit payday loans</a>

223 cliuki cliuki | E-mail | Web | 10. května 2017 v 2:01 | Reagovat

personal loans bad credit ’
https://lasbadcreditloansloanbadcredit.com/

224 Ellegop Ellegop | E-mail | Web | 10. května 2017 v 15:19 | Reagovat

cash loans for rent

      http://loanbadoknpz.com/ - loans direct

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">cash advance</a>

    payday advance loans sa

225 Ellegop Ellegop | E-mail | Web | 11. května 2017 v 0:49 | Reagovat

cash advance centers of california

      http://loanbadoknpz.com/ - fast cash

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">cash advance</a>

    personnel loans

226 Moisesgop Moisesgop | E-mail | Web | 11. května 2017 v 2:06 | Reagovat

cialis pfizer en ligne

      <a href=http://cialisonlinevmz.com/>cheap cialis</a>

    <a href="http://cialisonlinevmz.com/">cialis super active</a>

    most powerful cialis

227 Blackgop Blackgop | E-mail | Web | 12. května 2017 v 22:09 | Reagovat

easy loan edmonton

      http://paydaybestloan.com/ - payday loans online

    <a href="http://paydaybestloan.com/">fast cash</a>

    quick free payday loans

228 Htapart Htapart | E-mail | Web | 12. května 2017 v 23:34 | Reagovat

payday loans no credit check
<a href="https://zxepersonalloansonlinesmall.com/">online payday advance</a>
payday loans
<a href="https://zxepersonalloansonlinesmall.com/">cash advance online</a>     ’

229 of of | E-mail | Web | 13. května 2017 v 21:14 | Reagovat

Howdy. Simply just planned to ask a quick problem. Now i'm

230 Davidgop Davidgop | E-mail | Web | 13. května 2017 v 22:31 | Reagovat

opiniones viagra online

      http://viagrabuytoday.com/ - viagra online

    <a href="http://viagrabuytoday.com/">viagra online</a>

    dove non comprare viagra

231 Lnolpart Lnolpart | E-mail | Web | 14. května 2017 v 23:27 | Reagovat

personal loan - https://resbestpersonalloansquickonline.com/
same day payday loan <a href="https://resbestpersonalloansquickonline.com/">quick cash</a> ’

232 Hcdfpart Hcdfpart | E-mail | Web | 15. května 2017 v 21:39 | Reagovat

personal loans online - https://personalloansxjil.org/
personal loan bad credit <a href="https://personalloansxjil.org/">online payday loans direct lenders</a> ’

233 ViagraBof ViagraBof | E-mail | Web | 17. května 2017 v 2:15 | Reagovat

d <a href= http://viagradrp.com >buy viagra online</a> writing <a href=http://viagradrp.com>viagra</a>

234 Amawpart Amawpart | E-mail | Web | 18. května 2017 v 19:59 | Reagovat

apply personal loan
<a href="https://personalloansntui.com/">payday loan lenders</a>
get payday loan
<a href="https://personalloansntui.com/">instant personal loan</a>   ’

235 Brnapart Brnapart | E-mail | Web | 18. května 2017 v 23:09 | Reagovat

fast cash loans
<a href="https://badcreditnyrc.org/">personal loans</a>
payday day loans
<a href="https://badcreditnyrc.org/">payday loan</a>     ’

236 Hrbxpart Hrbxpart | E-mail | Web | 19. května 2017 v 2:52 | Reagovat

cash loans online
<a href="https://loansonlineverx.com/">installment loans</a>
payday loans
<a href="https://loansonlineverx.com/">fast cash</a>     ’

237 Lkmpart Lkmpart | E-mail | Web | 19. května 2017 v 16:31 | Reagovat

car insurance quote - https://carinsurancecompaniesmu.com/
cheapest car insurance <a href="https://carinsurancecompaniesmu.com/">car insurance comparison</a> ’

238 loans loans | E-mail | Web | 19. května 2017 v 23:41 | Reagovat

Superb post but I was wanting to know if you could write a

239 Valerygop Valerygop | E-mail | Web | 20. května 2017 v 6:44 | Reagovat

cialis generico miglior sito

      <a href=http://cialisonlinexbm.com/>buy cialis</a>

    <a href="http://cialisonlinexbm.com/">cheap cialis</a>

    is generic cialis legal

240 Bedspart Bedspart | E-mail | Web | 20. května 2017 v 12:27 | Reagovat

auto insurance comparison
<a href="https://onlineautoinsurancetbn.com/">insurance quote auto</a>
car insurance rates
<a href="https://onlineautoinsurancetbn.com/">best auto insurance</a>     ’

241 Bbvcpart Bbvcpart | E-mail | Web | 20. května 2017 v 15:01 | Reagovat

insurance car
<a href="https://carinsurancecompaniesmu.com/">quote car insurance</a>
quote auto insurance
<a href="https://carinsurancecompaniesmu.com/">auto insurance coverage</a>    ’

242 Fbfxpart Fbfxpart | E-mail | Web | 21. května 2017 v 5:08 | Reagovat

cash express - https://paydayadvancesvred.co.uk/
payday loans near me <a href="https://paydayadvancesvred.co.uk/">instant payday loans</a> ’

243 Fmnbpart Fmnbpart | E-mail | Web | 21. května 2017 v 6:04 | Reagovat

instant payday loans - https://installmentsloansbtr.co.uk/
bad credit installment loans <a href="https://installmentsloansbtr.co.uk/">get installment loan</a> ’

244 Lbkmpart Lbkmpart | E-mail | Web | 21. května 2017 v 6:59 | Reagovat

best personal loans - https://personalloansrveb.co.uk/
quick personal loans online <a href="https://personalloansrveb.co.uk/">easy personal loans</a> ’

245 Fbfxvpart Fbfxvpart | E-mail | Web | Pondělí v 13:58 | Reagovat

cash advance now - https://paydayloanxwer.com/
speedy cash <a href="https://paydayloanxwer.com/">cash advance lenders</a> ’

246 Gbaspart Gbaspart | E-mail | Web | Středa v 17:28 | Reagovat

unsecured personal loan - https://personalneloans.org/
personal loan <a href="https://personalneloans.org/">personal loans online</a> ’

247 Vbtypart Vbtypart | E-mail | Web | Čtvrtek v 18:21 | Reagovat

cash loan - https://paydayvreadvances.org/
online loan <a href="https://paydayvreadvances.org/">fast cash loans</a> ’

248 Lnyupart Lnyupart | E-mail | Web | Čtvrtek v 18:27 | Reagovat

full coverage auto insurance - https://carinsurancexrates.org/
car insurance rates <a href="https://carinsurancexrates.org/">car insurance rates</a> ’

249 Jbfcpart Jbfcpart | E-mail | Web | Pátek v 3:42 | Reagovat

best online payday loans - https://bestbtpaydayloans.org/
payday loans online same day <a href="https://bestbtpaydayloans.org/">best online payday loans</a> ’

250 Edccpart Edccpart | E-mail | Web | Pátek v 22:37 | Reagovat

viagra generic - http://onlineviagrafdageneric.com/
buy sildenafil <a href="http://onlineviagrafdageneric.com/">sildenafil price</a> ’

251 Vvyupart Vvyupart | E-mail | Web | Včera v 15:33 | Reagovat

online payday loans - https://onlinepaydayloansrhv.org/
payday loans bad credit <a href="https://onlinepaydayloansrhv.org/">online loan</a> ’

252 Ffgrpart Ffgrpart | E-mail | Web | Včera v 18:25 | Reagovat

cash advances - https://cashadvanceonlinenhd.org/
online payday loans <a href="https://cashadvanceonlinenhd.org/">payday advance loans</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama