Rady protřelého fotra neprotřelým fotrům

13. dubna 2014 v 20:06 |  Fotrův deník
Jelikož mám roční dítě, jsem tedy dostatečně zplnomocněn radit, kudy chodím. Můj silný a neochvějný mandát v oblasti poskytování rad otcům je více než zřejmý a pod tíhou vlastní upřímné sebekritiky a sebereflexe jsem si toho vědom.

Ba co víc. Já nejen, že poradím nezkušeným otcům, ale poradím rád. Jsem člověk hodný a nebál bych se přiznat, že bych se rozdal. V následujících řádcích provedu nezkušené fotry psychickou i fyzickou centrifugou jménem dítě. Ještě před tím, než začnu, je třeba upozornit, že text bude veden v ryze chlapáckém macho jazyce (jelikož jsem hausfrau na mateřský, je chlapáctví a takové to ryzí macho z mé strany zcela na místě), kde nebudu chodit pro drsné výrazy daleko, a možná mě za to i zavřou. Právě z toho důvodu není následující text vhodný pro moralisty, lingvisty a ženisty, co mají rádi travesty (povšimněte si humorného rýmování, které je přidáno pro odlehčení atmosféry a které hraničí s taškařicí). Obsah textu není vhodný taktéž pro křesťany, puritány a amiše.

Nuže, není čas na otálení, jde se na to.

Když už se vám tedy podaří zbouchnout ženskou, je nasnadě, aby byla alespoň plnoletá. Je to tak lepší. Doporučuju zbouchnout ženu, která už má trošku odžito (ne zase moc) a která má například zaměstnání. Tady ale pozor, aby neměla lepší zaměstnání než vy, jelikož potom po porodu pofrčíte rovnou na rodičovskou dovolenou, budete kojit, šůřovat byt a lakovat si nehty.

V případě, že zbouchnutá jakž takž splňuje tato kritéria, je třeba, aby samotné zbouchnutí mělo nějaké dekórum. Aby to mělo úroveň. Jistě se ve vás mísí různé pocity a otázky. Například, zda to dítě je opravdu vaše. Pokud si neuděláte genetické testy, tak tato otázka zůstane otevřená do té doby, než se vám narodí například malý černoušek (pokud jste vy i žena bílé pleti) a nebo například štěňátko (zde barva pleti nehraje roli).

Zprávu ohledně vašeho budoucího otcovství můžete přijmout třemi způsoby. Když za vámi partnerka přijde s pozitivním těhotenským testem můžete:
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste to pašák.
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste pašák. Potom jí říci, že jste natolik rozradostněn tou báječnou zprávou, že se půjdete před barák nadýchat čerstvého vzduchu a radostně tančit. Jakmile budete venku, tak okamžitě zdrhnete, vezmete prvního stopa a ukryjete se někde v zahraničí. Například v Krakově.
- Propuknete v nefalšovaný a mužný pláč. Budete vřeštět, zrudnete a budete vztekle dupat a mávat rukama. Budete usopleně v slzách žvatlat, že máte zpackaný život a pak se půjdete do sklepa oběsit.

Výběr reakci je čistě na vás a každý si tam jistě najde to svoje.

Pokud se neschováváte v Krakově nebo se nehoupete na špagátu ve sklepě, budete zapojen do rodičovství a pokračujte ve čtení.

V průběhu těhotenství je partnerka citlivá úplně na všechno a často mění nálady. Od mrzuté megery přes uřvanou hysterku až po vzlykající chudinku. Určitě vás zajímá, jak je to se sexem. Ale jo. Můžete si to rozdat s mrzutou megerou, uřvanou hysterkou a nebo vzlykající chudinkou. Výběr je velký.

Co je na místě, tak to je taktnost a pozitivní přístup. Vaše partnerka je odulá a oteklá. Vřele nedoporučuju partnerce oznámit, že je tlustá jak prase. Tam to zavání dlouhou dobou bez sexu. Je třeba k tomu však přistupovat s citem a tak nějak selským rozumem. Pokud partnerce v devátém měsíci těhotenství s úsměvem oznámíte, že zhubla, jste podezřelej a sex taky nebude.


Když už jsme u toho sexu, tak v neposlední řadě vás jistě zaujmou zvětšující se ňadra. Ano, je to hezké a člověka to svádí k tomu tam zabořit hlavu a dělat "budliky budliky" nebo rovnou "brr brr brr". Tady je potřeba sebou hodit a zabořovat co to jde, jelikož po porodu jste dozabořovali. Potom se bude kojit a to máte po zabořování. Obří ňadra posléze náleží jen dítěti a vy máte smůlu. Jev obřích ňader je posléze takřka nevratný (až do dalšího zbouchnutí a nebo plastice prsou), jelikož jakmile partnerka dítě přestane kojit, prsa se jí opět zmenší a vy posléze budete smutný otec.

Během těhotenství partnerce všechno odkývejte. Už tak váš sex visí na vlásku, tak se nepokoušejte ji nějak rozčílit. Je pravděpodobné, že vás dotáhne na předporodní kurzy. Vím, je to hrozná věc, ale musíte to přetrpět. Několik hodin keců o kojení a porodu není nic super. Doporučuju během kurzu usnout. Můžete si taktéž před kurzem zlomit nohu, takže tam nepůjdete, ale zde je možnost, že půjdete na příští kurz a to se sádrou na noze. Pokud si budete lámat nohu pravidelně vždy, když se budete chystat na předporodní kurz, vyvolá to v partnerce pocit, že se vám tam nechce, že už ji nemilujete a že je tlustá. Potom začne řvát a sex nebude. (Ono s nadesetkrát zlomenou nohou by ten sex beztak nebyl úplně boží).

Po krásně prožitém těhotenství vás čeká porod. Dneska je moderní, když je otec u porodu. Takže pokud jste moderní, nemine vás to. Hned z kraje je třeba si ujasnit jednu věc. U porodu jste nic. Nikoho nezajímáte. I ta blikající zářivka na stropě je důležitější než vy. Pokud neomdlíte nebo se nepoblijete, nebude si vás nikdo všímat. Veškerá pozornost je soustředěna na rodičku. Váš jediný úkol je tam stát, být zticha a nechat si od partnerky nadávat a drtit ruku. Jakmile se dítě narodí, očekává se od vás, že pořídíte pár fotografií. Foťte ale dítě. Umělecké fotografie zátiší s placentou nikoho nedojmou. Ani momentka řvoucí rodičky s popraskanými žilkami v očích se soplem u nosu a pokřivenou čelistí nepůjde za rámeček na noční stolek. Pokud jste během porodu hrdinsky omdleli a nebo utekli, žádné fotky nebudou, takže se vzchopte.

Pokud jste při vědomí a i jste dítě párkrát vyblejskli, zanechte rodičku rodičkou a následujte dítě. Jakmile je to možné, označte své dítě fixkou, aby nedošlo k záměně. Tedy za předpokladu, že je dítě hezké. Jestliže je dítě ošklivé, neoznačujte jej a doufejte, že vám ho vymění za hezčí.


Dítě s partnerkou budou teď pár dnů v porodnici, takže si můžete oddechnout. Navíc je od vás společensky vyžadováno jít slavit a ožrat se. V tento moment je dovoleno takřka všechno a pobyt na záchytce je odpustitelný. Ač nejsou nijak nastaveny mantinely vašeho bujarého oslavování, přeci jenom není vhodné koupit si na oslavu prostitutku. Den před tím, než pojedete do porodnice pro partnerku a pro dítě, spěte. Spěte hodně, jelikož od této chvíle už nikdy spát nebudete.

Po té, co si dítě přivezete z porodnice, uložte jej doma do postýlky, popřípadě do jiné nádoby a vychutnejte si své otcovství. Dítě pravděpodobně v postýlce či v jiné nádobě bude řvát, čímž umocní váš pocit otcovství a připraví vás na společný život. Je celkem možné, že partnerka po porodu trpí laktační psychózou (to je, když ženským hrábne a jsou nebezpečný sobě, dítěti i vám). Proto jí buď zamkněte do sklepa a nebo nechte volně pohybovat po bytě. V tom případě jí však bedlivě pozorujte a nedávejte jí do rukou ostré předměty.

Jestliže vám dítě nějakým nedopatřením usne, okamžitě jděte spát. Ale ihned. Vůbec nezkoušejte například posilovat, skákat na jedné noze (nevím, proč byste to dělali, ale i přesto to nedělejte), tancovat nebo dělat cokoliv jiného. Spěte. Buďte rádi, že dítě spí. Za chvíli se probudí a to pak spát nebudete. Chraň vás ruka páně to dítě budit. Jo, je to roztomilý, jak je to malý a vypadá to jako člověk do kapsy, ale nechte to spát. Vůbec na to nešahejte, nebo to vzbudíte a člověk do kapsy začne řvát.

První dny s miminem jsou náročný a neobvyklý. Musí si to sednout. Až si to sedne, bude to ještě horší a ve finále ještě o trošičku horší. V podstatě se to bude jenom zhoršovat. Teď si dejte šálek dobrého čaje, zatleskejte si, jakej jste pašák, že jste jí zbouchnul a pokračujte ve čtení.

Bezprostředně po porodu nastává šestinedělí. Je to takové období ženy, kdy je fyzicky i psychicky rozbitá, takže na ní nic nezkoušejte. Pro vás to znamená šest týdnů bez sexu. Pokud ji nějakým zázrakem překecáte ke styku, mějte se na pozoru. Je možné, že je pošahaná (laktační psychóza) a během koitu vás pobodá šroubovákem.

Co se týče stravování dítěte, tak se modlete, aby vaše partnerka měla mléko, a to co nejdéle. To je totiž dobré. Je to dobré z toho důvodu, že v noci vstává a vaše dítě kojí. Pokud mléko mít nebude, potom budete vstávat vy a dělat sunar nebo nějakou podobnou kejdu. Příručka říká, že mimino se má krmit každé čtyři hodiny, takže se podle toho zachovejte. Mějte na paměti, že vaše mimino je nepřející prevít, kterému jde výhradně o vaše nepohodlí. Tedy modelový příklad: V osm hodin večer nakrmíte dítě. Podle příruček (od teď se bude váš život řídit výhradně podle příruček, tak se s tím smiřte) se má dítě krmit každé čtyři hodiny, takže další krmení bude o půlnoci. Teoreticky máte čtyři hodiny spánku. V praxi to pak znamená, že dítě bude do půl dvanáctý řvát, pak usne a za půl hodiny ho musíte vzbudit, aby se najedlo. Po jídle bude opět pár hodin řvát. Tu půlhodinu spánku si užijte, jak to jen jde.

Odborníci doporučují několik druhů úchopů mimina jako třeba klokánka, tygříka a podobný nesmysly. Až se člověk diví, jak lidstvo mohlo vůbec přežít, když v minulosti odborníci nebyli a tedy tím pádem zmatení rodiče nosili mimina držíce je za nohu, za ucho a nebo ho tahali na laně za povozem po zemi. Dělejte, jak myslíte, ale asi stejnak si tygříka párkrát vyzkoušíte a pak dítě vezmete normálně do náruče s tím, že mu podepřete hlavu. Na hlavu bacha. Mimino je chcípák, co nemá žádný svaly, takže hlavu vůbec neudrží. Když ho vezmete bez podpěry hlavy, tak mu klinkne hlava dolů a je hotovo. Potom mu hlavička upadne a vy budete dlouho bez sexu.

Když už umíte dítě nosit, můžete ho rovnou donést na přebalovací pult a přebalit ho. Přebalování hodně sbližuje. Posraný dítě je skoro tak špatný, jako řvoucí dítě ve dvě ráno. Avšak na rozdíl od řvoucího dítěte ve dvě ráno, které bude řvát s postupem času tak nějak pořád stejně, čím víc je dítě starší, tím víc je jeho posrání děsivější. Nejhorší je přechod na příkrmy. Já jsem začínal s pouhou látkovou plenou kolem hlavy, abych nic necítil. Dneska si kolem ksichtu vážu dvě trička, mikinu a stejně se dávím.

Po šesti týdnech končí šestinedělí. Mohlo by se zdát, že je čas bouchnout šáňo, vytáhnout ze skříně zaprášený latexový oblečky, roubíky a pouta a vlítnout na to. Jelikož jste ale šest týdnů nespali, žádný šáňo se bouchat nebude. Pro vás se nic nemění. Mění se maximálně to, že teď už byste sex mít mohli. Pravděpodobně k tomu ale nedojde, jelikož byste během něho zřejmě usnuli. Sex bude později.

Čím je dítě starší, tím více je náchylnější na zranění. Jakmile se začne jakž takž pohybovat, bude padat na zem z různých vyvýšených míst jako je třeba postel, křeslo nebo vaše náruč. Nejdůležitější ze všeho je to ututlat. Tedy za předpokladu, že to je vaše vina (a vaše vina to bude téměř vždy). Vaše partnerka se o tom nesmí dozvědět. Pokud jsou zranění vašeho dítěte až příliš viditelná (monokl, krvácející díra na hlavě, otevřená zlomenina…) pokuste se to nějak navléknout, aby to vypadalo, že to je vina partnerky. Bude to tak lepší pro všechny. Pokud jste neschopný a nebo jste takovej ten typ přiblblýho rovnýho a morálního prosťáčka, co se přizná, budete bez sexu.

Jestliže máte někde po ruce rodiče, popřípadě má po ruce rodiče vaše partnerka (nejlepší je samozřejmě, když máte po ruce rodiče oba dva), okamžitě, jak jen to bude trochu možné, dítě jim šoupněte třeba jen o víkendu na noc. To pak bude velká sláva a pak se konečně vyspíte. Spánkový deficit sice už asi nikdy nedoženete, ale bude aspoň trochu schopní normálně fungovat. Například si zavázat tkaničky u bot, aniž by se vám zamotala hlava a vy byste upadli. Pokud máte vy i vaše partnerka rodiče z dosahu, brzo zemřete.

Už jsem to v úvodu vypíchnul a je to v podstatě to úplně nejdůležitější. Dbejte na to, abyste měli práci a vydělávali víc peněz, než vaše partnerka. V opačném případě vás čeká věc jménem rodičovská dovolená a to je pak úplně jiná liga.

Tolik asi k těm nejzásadnějším věcem. Rady typu, abyste dítě nedávali do mikrovlnky nebo do pračky, snad nejsou potřeba. Užijte si tedy vaše dítě plnými doušky, a pokud jste ještě to pověstné semínko nezasadili, tak kalhoty dolů a hybaj na to, ať nás tu káru se jménem fotrovství táhne o trochu víc.
 

33 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (1131)
Zobrazit starší komentáře

1101 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 23. října 2018 v 6:11 | Reagovat

This kind of game gives a real experience of building a farm and planting trees.

1102 Cazebevefs Cazebevefs | E-mail | 23. října 2018 v 14:47 | Reagovat

dissertation editing services reviews
<a href=http://writemyessayassistant.com>custom writing
</a>  help writing an essay for college
<a href="http://writemyessayassistant.com">paper writing service
</a> - where to buy a good research paper
assignment writer

1103 Harrynoxia Harrynoxia | E-mail | Web | 24. října 2018 v 5:22 | Reagovat

Ремонт домофонов в СПб

<a href=http://domofon-remont.ru>укп 7  Санкт-Петербург......</a>

1104 cheap_cialis cheap_cialis | E-mail | Web | 24. října 2018 v 9:39 | Reagovat

Thank you for some other informative website. Where else may just I am getting that kind of info written in such an ideal means? I've a venture that I am just now working on, and I have been on the glance out for such info.

1105 Robertduerm Robertduerm | E-mail | 25. října 2018 v 0:22 | Reagovat

Wise Promoting and advertising Ideas In your Instagram Bank account
<P>Did you really crop the opportunity of this instagram are the reason for marketing? There are lots considerably more to the current snapshot posting site than only keeping in press with your buddies combined with internet explorer bookmarks. An imaginative entrepreneur can take advantage of cleverest skills for making points by making use of the man's bank account. In actual fact, first rate global makes lately spend total marketing and advertising departments to cope with qualified IG marketing and branding. At the moment, you the agency planning software through signing up a tally management facility. These sort of the web support is proper to suit your needs in addition to discover awareness to your posts with building a dedicated supporter put faitth on and then required so many loves desire.</P>
<H3><STRONG>Social media channels communications</STRONG></H3>
<P>It is in fact essential for a hectic business owner to understand the real characteristics regarding advertising and marketing makeup. In particular over a aesthetic blog just like instagram, it is important to view your greatest types to get across 24 hours with no surrendering affection. Any situation results in as being violent and therefore undesirable for ones modern culture as a whole may also get a person not allowed out of your web-site. For that matter, in case you're obtaining a competent web pages treatment system, then your reputation of this fabulous site will also have in to genuine hassle through your thoughtless positing.</P>
<P>Beware of comprehending the distinction between ruse plus actuality reality social bookmarking horror often is the final thing you would like currently. In all likelihood regarding 90% consumers put aside perusing inside the terms building ‘I agree’. To become wise to resign also browse through the affiliate agreement at the post straight away. While you might assume truly to know these tricks of ethnical posting ropewalking, it's not necessarily most likely to distress at any time you investigate the essential persistently.</P>
<H3><STRONG>Making the product work</STRONG></H3>
<P>So, just what are the recommendations on which make it do the trick this means you get the all-valuable brings with regards to your pictures? First and foremost, be free to misinterpret all of the cinematic part of the business. Endeavor to picture the actuality that several artistic surroundings from people’s existence and in addition the lifestyle of things can be going in unison. The exact advertiser will have to see a tale about a specialized make suffering and adjusted her very own daily life. You must have superior storytelling expertise together with a penchant concerning cosmetic Images. It's easy to click a photograph, then again is it worth purchasing? Will it correspond with your goal about posting a post jointly with your target audience? Staying at audiences, the seasoned merchant might to start with carryout good inquiry of the dislikes and likes within the intended demographic. For that matter, you might want to commit the required time from subsequent buyers you should bring in to understand is effective along with what does not inside your popular ethnical circuit.</P>
<P>Once you commence to receive the theory, it wouldn't stay long before people get started on advocating your business. Nevertheless, prior to you hear these people express, “Hey, <STRONG>this site</STRONG> you've is great,” you would have to causes it to be now. Concentrate on Sem factors of your internet rankings prior to when making use of instagram relief from the Search engine optimisation assortment. You would have to have a equated plus sensible tackle instead of plainly offer randomly graphics that will block your actual followers’ enters with needless imagery.</P>

<a href=>http://www.trinidad.cc/forum/topics/take-advantage-phenq-read-these-5-tips.html
</a>

1106 friedamj60 friedamj60 | E-mail | Web | 25. října 2018 v 2:14 | Reagovat

Hi new project
http://thick.feed.hotblog.top/?post-joselyn
free hairy stocking porn home of porn wed sites starewars porn girfriend porn rick patrick porn star

1107 cheap_viagra cheap_viagra | E-mail | Web | 26. října 2018 v 0:54 | Reagovat

Hello.This post was extremely motivating, especially because I was browsing for thoughts on this subject last Thursday.

1108 jerioc1 jerioc1 | E-mail | Web | 27. října 2018 v 12:31 | Reagovat

Vacant pictures  
http://mature.xblog.in/?rebecca
  erotic party adult film dildo best erotic novel sex erotic

1109 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 27. října 2018 v 21:43 | Reagovat

insecticide permethrin side effects in cats

1110 soniasf1 soniasf1 | E-mail | Web | 27. října 2018 v 23:08 | Reagovat

New free porn place  
adult erotic fiction sex free free erotic wallpapers erotic chinese massage erotic ghost stories    
http://teen.erolove.in/?aubrie  
  erotic questions erotic dance video christian erotic erotic indian art prince erotic city

1111 DennisBus DennisBus | E-mail | Web | 29. října 2018 v 2:13 | Reagovat

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

1112 GenadiyArren GenadiyArren | E-mail | 29. října 2018 v 10:52 | Reagovat

Второй FRANCHITHINK рад анонсировать первую пятерку ресторанных франшиз, которые будут представлены 30 ноября в КВЦ Парковый • CEC Parkovy • КВЦ Парковий.
Варенична Балувана Галя в Києві – сеть городских современных кафе, в которых готовят исключительно из украинских продуктов по усовершенствованным национальным рецептам.
Pizza Celentano – самая большая франчайзинговая сеть в Украине, которая уже 15 лет улучшает жизнь, меняя культуру потребления.
Salateira – международная сеть fast-healthy ресторанов с безупречным сочетанием качества и скорости обслуживания, блюд с непревзойденным вкусом, больших порций и свободного выбора ингредиентов по умеренной цене.
Freshline – сеть c уникальной технологией персонального приготовления сэндвичей и выбором ингредиентов на любой вкус.
Сеть кофеен C O F F E E L A T – сеть кофеен, в которую входят 18 заведений с высоким качеством продуктов и высокопрофессиональным обслуживанием.
Познакомиться ближе с форматом каждого ресторана и узнать особенности развития бизнеса по франшизе можно будет на форуме FRANCHITHINK International Restaurant Forum.
Регистрация на сайте: http://franchithink.com/

1113 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 29. října 2018 v 20:05 | Reagovat

Enjoyed  examining  this, very good stuff,  thankyou . While thou livest keep a good tongue in thy head. by William Shakespeare.

1114 online_viagra online_viagra | E-mail | Web | 31. října 2018 v 13:38 | Reagovat

coumadin valtrex interaction

1115 kelseyjb2 kelseyjb2 | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 0:41 | Reagovat

My revitalized page
http://eurodate.sexblog.top/?gain.jazlyn
  free dating sites for sex free online dating chat rooms no registration adult services bristol dating sites bbw online dating sites free canada

1116 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 16:00 | Reagovat

I like what you guys are up too. Such smart work and reporting! Keep up the superb works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my site

1117 cialis cialis | E-mail | Web | 1. listopadu 2018 v 19:58 | Reagovat

I relish, cause I discovered just what I used to be taking a look for. You've ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye

1118 leslieag16 leslieag16 | E-mail | Web | 3. listopadu 2018 v 13:56 | Reagovat

Daily porn blog updates
http://hotties.pictures.erolove.in/?post-allyssa
fuck grandmas ass tamil actress trisha blue film scat mature amateur free james lemay xxx comics big natural tits galleries

1119 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 3. listopadu 2018 v 15:25 | Reagovat

I like this post, enjoyed this one  thankyou  for posting .

1120 cialis cialis | E-mail | Web | 4. listopadu 2018 v 1:56 | Reagovat

Whats Taking place i am new to this, I stumbled upon this I have found It positively helpful and it has aided me out loads. I hope to contribute &amp assist other users like its helped me. Great job.

1121 RizardBob RizardBob | E-mail | 4. listopadu 2018 v 22:48 | Reagovat

buy papers online
http://essayfasthelp.com - custom writing
  application essay editing
<a href="http://essayfasthelp.com">paper writing service
</a> - research methodology dissertation
write my essay for me

1122 viagra viagra | E-mail | Web | 5. listopadu 2018 v 4:40 | Reagovat

Once I initially commented I clicked the Notify me when new feedback are added checkbox and now each time a remark is added I get four emails with the same comment. Is there any way you possibly can remove me from that service? Thanks!

1123 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 7. listopadu 2018 v 16:41 | Reagovat

Thank you for your blog article. Great.

1124 camillag camillag | E-mail | Web | 8. listopadu 2018 v 16:44 | Reagovat

Good day and welcome to my blog . I’m Camilla.
I have always dreamed of being a  book writer  but never dreamed I’d make a career of it. In college, though, I  aided a fellow student who needed help. She could not stop complimenting me . Word got around and someone asked me for  to help them  just a week later. This time they would  compensate me for my work.
During the summer, I started doing  research paper writing for students at the local college. It helped me have fun that summer and even funded some of my college tuition. Today, I still offer my  writing skills to students.

Academic Writer  – Camilla Gale – <a href=http://www.sharpenstudios.com/>Sharpenstudios</a> Corp

1125 sherrybo2 sherrybo2 | E-mail | Web | 9. listopadu 2018 v 0:51 | Reagovat

New gay site  
http://gayarab.erolove.in/?info.ryder
  gay romance novels gay forums manhunter gay gay mexican gay pride 2010

1126 Brandonlelia Brandonlelia | E-mail | Web | Neděle v 1:47 | Reagovat

<a href=https://expochange.com/>самый выгодный обменник биткоинов</a> - как создать биткоин кошелек на яндекс деньги, сатоши в биткоины

1127 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | Neděle v 10:45 | Reagovat

Some  genuinely  great   information, Glad   I  discovered  this. Good teaching is onefourth preparation and threefourths theater. by Gail.

1128 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | Pondělí v 5:41 | Reagovat

Muchos Gracias for your blog post.

1129 Jasozhex Jasozhex | E-mail | Web | Pondělí v 15:50 | Reagovat

cialis without a prescription from mexico
http://pharmshop-online.org - buy generic cialis online
  cialis free sample
<a href="http://pharmshop-online.org">buy generic cialis online
</a> - viagra review
viagra 10mg or 20mg new posts

1130 StivenSortinite StivenSortinite | E-mail | Středa v 5:25 | Reagovat

<a href="https://www.baldtruthtalk.com/members/72704-mypaperedit">https://www.baldtruthtalk.com/members/72704-mypaperedit</a>

1131 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | Středa v 5:53 | Reagovat

This kind of game gives a real experience of building a farm and planting

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama