Rady protřelého fotra neprotřelým fotrům

13. dubna 2014 v 20:06 |  Fotrův deník
Jelikož mám roční dítě, jsem tedy dostatečně zplnomocněn radit, kudy chodím. Můj silný a neochvějný mandát v oblasti poskytování rad otcům je více než zřejmý a pod tíhou vlastní upřímné sebekritiky a sebereflexe jsem si toho vědom.

Ba co víc. Já nejen, že poradím nezkušeným otcům, ale poradím rád. Jsem člověk hodný a nebál bych se přiznat, že bych se rozdal. V následujících řádcích provedu nezkušené fotry psychickou i fyzickou centrifugou jménem dítě. Ještě před tím, než začnu, je třeba upozornit, že text bude veden v ryze chlapáckém macho jazyce (jelikož jsem hausfrau na mateřský, je chlapáctví a takové to ryzí macho z mé strany zcela na místě), kde nebudu chodit pro drsné výrazy daleko, a možná mě za to i zavřou. Právě z toho důvodu není následující text vhodný pro moralisty, lingvisty a ženisty, co mají rádi travesty (povšimněte si humorného rýmování, které je přidáno pro odlehčení atmosféry a které hraničí s taškařicí). Obsah textu není vhodný taktéž pro křesťany, puritány a amiše.

Nuže, není čas na otálení, jde se na to.

Když už se vám tedy podaří zbouchnout ženskou, je nasnadě, aby byla alespoň plnoletá. Je to tak lepší. Doporučuju zbouchnout ženu, která už má trošku odžito (ne zase moc) a která má například zaměstnání. Tady ale pozor, aby neměla lepší zaměstnání než vy, jelikož potom po porodu pofrčíte rovnou na rodičovskou dovolenou, budete kojit, šůřovat byt a lakovat si nehty.

V případě, že zbouchnutá jakž takž splňuje tato kritéria, je třeba, aby samotné zbouchnutí mělo nějaké dekórum. Aby to mělo úroveň. Jistě se ve vás mísí různé pocity a otázky. Například, zda to dítě je opravdu vaše. Pokud si neuděláte genetické testy, tak tato otázka zůstane otevřená do té doby, než se vám narodí například malý černoušek (pokud jste vy i žena bílé pleti) a nebo například štěňátko (zde barva pleti nehraje roli).

Zprávu ohledně vašeho budoucího otcovství můžete přijmout třemi způsoby. Když za vámi partnerka přijde s pozitivním těhotenským testem můžete:
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste to pašák.
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste pašák. Potom jí říci, že jste natolik rozradostněn tou báječnou zprávou, že se půjdete před barák nadýchat čerstvého vzduchu a radostně tančit. Jakmile budete venku, tak okamžitě zdrhnete, vezmete prvního stopa a ukryjete se někde v zahraničí. Například v Krakově.
- Propuknete v nefalšovaný a mužný pláč. Budete vřeštět, zrudnete a budete vztekle dupat a mávat rukama. Budete usopleně v slzách žvatlat, že máte zpackaný život a pak se půjdete do sklepa oběsit.

Výběr reakci je čistě na vás a každý si tam jistě najde to svoje.

Pokud se neschováváte v Krakově nebo se nehoupete na špagátu ve sklepě, budete zapojen do rodičovství a pokračujte ve čtení.

V průběhu těhotenství je partnerka citlivá úplně na všechno a často mění nálady. Od mrzuté megery přes uřvanou hysterku až po vzlykající chudinku. Určitě vás zajímá, jak je to se sexem. Ale jo. Můžete si to rozdat s mrzutou megerou, uřvanou hysterkou a nebo vzlykající chudinkou. Výběr je velký.

Co je na místě, tak to je taktnost a pozitivní přístup. Vaše partnerka je odulá a oteklá. Vřele nedoporučuju partnerce oznámit, že je tlustá jak prase. Tam to zavání dlouhou dobou bez sexu. Je třeba k tomu však přistupovat s citem a tak nějak selským rozumem. Pokud partnerce v devátém měsíci těhotenství s úsměvem oznámíte, že zhubla, jste podezřelej a sex taky nebude.


Když už jsme u toho sexu, tak v neposlední řadě vás jistě zaujmou zvětšující se ňadra. Ano, je to hezké a člověka to svádí k tomu tam zabořit hlavu a dělat "budliky budliky" nebo rovnou "brr brr brr". Tady je potřeba sebou hodit a zabořovat co to jde, jelikož po porodu jste dozabořovali. Potom se bude kojit a to máte po zabořování. Obří ňadra posléze náleží jen dítěti a vy máte smůlu. Jev obřích ňader je posléze takřka nevratný (až do dalšího zbouchnutí a nebo plastice prsou), jelikož jakmile partnerka dítě přestane kojit, prsa se jí opět zmenší a vy posléze budete smutný otec.

Během těhotenství partnerce všechno odkývejte. Už tak váš sex visí na vlásku, tak se nepokoušejte ji nějak rozčílit. Je pravděpodobné, že vás dotáhne na předporodní kurzy. Vím, je to hrozná věc, ale musíte to přetrpět. Několik hodin keců o kojení a porodu není nic super. Doporučuju během kurzu usnout. Můžete si taktéž před kurzem zlomit nohu, takže tam nepůjdete, ale zde je možnost, že půjdete na příští kurz a to se sádrou na noze. Pokud si budete lámat nohu pravidelně vždy, když se budete chystat na předporodní kurz, vyvolá to v partnerce pocit, že se vám tam nechce, že už ji nemilujete a že je tlustá. Potom začne řvát a sex nebude. (Ono s nadesetkrát zlomenou nohou by ten sex beztak nebyl úplně boží).

Po krásně prožitém těhotenství vás čeká porod. Dneska je moderní, když je otec u porodu. Takže pokud jste moderní, nemine vás to. Hned z kraje je třeba si ujasnit jednu věc. U porodu jste nic. Nikoho nezajímáte. I ta blikající zářivka na stropě je důležitější než vy. Pokud neomdlíte nebo se nepoblijete, nebude si vás nikdo všímat. Veškerá pozornost je soustředěna na rodičku. Váš jediný úkol je tam stát, být zticha a nechat si od partnerky nadávat a drtit ruku. Jakmile se dítě narodí, očekává se od vás, že pořídíte pár fotografií. Foťte ale dítě. Umělecké fotografie zátiší s placentou nikoho nedojmou. Ani momentka řvoucí rodičky s popraskanými žilkami v očích se soplem u nosu a pokřivenou čelistí nepůjde za rámeček na noční stolek. Pokud jste během porodu hrdinsky omdleli a nebo utekli, žádné fotky nebudou, takže se vzchopte.

Pokud jste při vědomí a i jste dítě párkrát vyblejskli, zanechte rodičku rodičkou a následujte dítě. Jakmile je to možné, označte své dítě fixkou, aby nedošlo k záměně. Tedy za předpokladu, že je dítě hezké. Jestliže je dítě ošklivé, neoznačujte jej a doufejte, že vám ho vymění za hezčí.


Dítě s partnerkou budou teď pár dnů v porodnici, takže si můžete oddechnout. Navíc je od vás společensky vyžadováno jít slavit a ožrat se. V tento moment je dovoleno takřka všechno a pobyt na záchytce je odpustitelný. Ač nejsou nijak nastaveny mantinely vašeho bujarého oslavování, přeci jenom není vhodné koupit si na oslavu prostitutku. Den před tím, než pojedete do porodnice pro partnerku a pro dítě, spěte. Spěte hodně, jelikož od této chvíle už nikdy spát nebudete.

Po té, co si dítě přivezete z porodnice, uložte jej doma do postýlky, popřípadě do jiné nádoby a vychutnejte si své otcovství. Dítě pravděpodobně v postýlce či v jiné nádobě bude řvát, čímž umocní váš pocit otcovství a připraví vás na společný život. Je celkem možné, že partnerka po porodu trpí laktační psychózou (to je, když ženským hrábne a jsou nebezpečný sobě, dítěti i vám). Proto jí buď zamkněte do sklepa a nebo nechte volně pohybovat po bytě. V tom případě jí však bedlivě pozorujte a nedávejte jí do rukou ostré předměty.

Jestliže vám dítě nějakým nedopatřením usne, okamžitě jděte spát. Ale ihned. Vůbec nezkoušejte například posilovat, skákat na jedné noze (nevím, proč byste to dělali, ale i přesto to nedělejte), tancovat nebo dělat cokoliv jiného. Spěte. Buďte rádi, že dítě spí. Za chvíli se probudí a to pak spát nebudete. Chraň vás ruka páně to dítě budit. Jo, je to roztomilý, jak je to malý a vypadá to jako člověk do kapsy, ale nechte to spát. Vůbec na to nešahejte, nebo to vzbudíte a člověk do kapsy začne řvát.

První dny s miminem jsou náročný a neobvyklý. Musí si to sednout. Až si to sedne, bude to ještě horší a ve finále ještě o trošičku horší. V podstatě se to bude jenom zhoršovat. Teď si dejte šálek dobrého čaje, zatleskejte si, jakej jste pašák, že jste jí zbouchnul a pokračujte ve čtení.

Bezprostředně po porodu nastává šestinedělí. Je to takové období ženy, kdy je fyzicky i psychicky rozbitá, takže na ní nic nezkoušejte. Pro vás to znamená šest týdnů bez sexu. Pokud ji nějakým zázrakem překecáte ke styku, mějte se na pozoru. Je možné, že je pošahaná (laktační psychóza) a během koitu vás pobodá šroubovákem.

Co se týče stravování dítěte, tak se modlete, aby vaše partnerka měla mléko, a to co nejdéle. To je totiž dobré. Je to dobré z toho důvodu, že v noci vstává a vaše dítě kojí. Pokud mléko mít nebude, potom budete vstávat vy a dělat sunar nebo nějakou podobnou kejdu. Příručka říká, že mimino se má krmit každé čtyři hodiny, takže se podle toho zachovejte. Mějte na paměti, že vaše mimino je nepřející prevít, kterému jde výhradně o vaše nepohodlí. Tedy modelový příklad: V osm hodin večer nakrmíte dítě. Podle příruček (od teď se bude váš život řídit výhradně podle příruček, tak se s tím smiřte) se má dítě krmit každé čtyři hodiny, takže další krmení bude o půlnoci. Teoreticky máte čtyři hodiny spánku. V praxi to pak znamená, že dítě bude do půl dvanáctý řvát, pak usne a za půl hodiny ho musíte vzbudit, aby se najedlo. Po jídle bude opět pár hodin řvát. Tu půlhodinu spánku si užijte, jak to jen jde.

Odborníci doporučují několik druhů úchopů mimina jako třeba klokánka, tygříka a podobný nesmysly. Až se člověk diví, jak lidstvo mohlo vůbec přežít, když v minulosti odborníci nebyli a tedy tím pádem zmatení rodiče nosili mimina držíce je za nohu, za ucho a nebo ho tahali na laně za povozem po zemi. Dělejte, jak myslíte, ale asi stejnak si tygříka párkrát vyzkoušíte a pak dítě vezmete normálně do náruče s tím, že mu podepřete hlavu. Na hlavu bacha. Mimino je chcípák, co nemá žádný svaly, takže hlavu vůbec neudrží. Když ho vezmete bez podpěry hlavy, tak mu klinkne hlava dolů a je hotovo. Potom mu hlavička upadne a vy budete dlouho bez sexu.

Když už umíte dítě nosit, můžete ho rovnou donést na přebalovací pult a přebalit ho. Přebalování hodně sbližuje. Posraný dítě je skoro tak špatný, jako řvoucí dítě ve dvě ráno. Avšak na rozdíl od řvoucího dítěte ve dvě ráno, které bude řvát s postupem času tak nějak pořád stejně, čím víc je dítě starší, tím víc je jeho posrání děsivější. Nejhorší je přechod na příkrmy. Já jsem začínal s pouhou látkovou plenou kolem hlavy, abych nic necítil. Dneska si kolem ksichtu vážu dvě trička, mikinu a stejně se dávím.

Po šesti týdnech končí šestinedělí. Mohlo by se zdát, že je čas bouchnout šáňo, vytáhnout ze skříně zaprášený latexový oblečky, roubíky a pouta a vlítnout na to. Jelikož jste ale šest týdnů nespali, žádný šáňo se bouchat nebude. Pro vás se nic nemění. Mění se maximálně to, že teď už byste sex mít mohli. Pravděpodobně k tomu ale nedojde, jelikož byste během něho zřejmě usnuli. Sex bude později.

Čím je dítě starší, tím více je náchylnější na zranění. Jakmile se začne jakž takž pohybovat, bude padat na zem z různých vyvýšených míst jako je třeba postel, křeslo nebo vaše náruč. Nejdůležitější ze všeho je to ututlat. Tedy za předpokladu, že to je vaše vina (a vaše vina to bude téměř vždy). Vaše partnerka se o tom nesmí dozvědět. Pokud jsou zranění vašeho dítěte až příliš viditelná (monokl, krvácející díra na hlavě, otevřená zlomenina…) pokuste se to nějak navléknout, aby to vypadalo, že to je vina partnerky. Bude to tak lepší pro všechny. Pokud jste neschopný a nebo jste takovej ten typ přiblblýho rovnýho a morálního prosťáčka, co se přizná, budete bez sexu.

Jestliže máte někde po ruce rodiče, popřípadě má po ruce rodiče vaše partnerka (nejlepší je samozřejmě, když máte po ruce rodiče oba dva), okamžitě, jak jen to bude trochu možné, dítě jim šoupněte třeba jen o víkendu na noc. To pak bude velká sláva a pak se konečně vyspíte. Spánkový deficit sice už asi nikdy nedoženete, ale bude aspoň trochu schopní normálně fungovat. Například si zavázat tkaničky u bot, aniž by se vám zamotala hlava a vy byste upadli. Pokud máte vy i vaše partnerka rodiče z dosahu, brzo zemřete.

Už jsem to v úvodu vypíchnul a je to v podstatě to úplně nejdůležitější. Dbejte na to, abyste měli práci a vydělávali víc peněz, než vaše partnerka. V opačném případě vás čeká věc jménem rodičovská dovolená a to je pak úplně jiná liga.

Tolik asi k těm nejzásadnějším věcem. Rady typu, abyste dítě nedávali do mikrovlnky nebo do pračky, snad nejsou potřeba. Užijte si tedy vaše dítě plnými doušky, a pokud jste ještě to pověstné semínko nezasadili, tak kalhoty dolů a hybaj na to, ať nás tu káru se jménem fotrovství táhne o trochu víc.
 

33 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (448)
Zobrazit starší komentáře

401 BecCretry BecCretry | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 0:10 | Reagovat

online payday advance loans - https://paydaynuiloans.org/
cash loans payday <a href="https://paydaynuiloans.org/">payday loans</a> ’

402 Virtugop Virtugop | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 21:56 | Reagovat

cialis 20mg achat

      http://buycialisoponline.com/ - buy cialis online

    <a href="http://buycialisoponline.com/">cialis</a>

    does cialis really work

403 BryCruits BryCruits | E-mail | Web | 31. srpna 2017 v 1:50 | Reagovat

bad credit loans online
<a href="https://loansbadnmicredit.org/">bad credit payday loans</a>
payday advance loan
<a href=https://loansbadnmicredit.org/>bad credit personal loans</a> ’

404 payday payday | E-mail | Web | 31. srpna 2017 v 13:37 | Reagovat

Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results. If you know of any please share. Thank you!

405 NiodOffing NiodOffing | E-mail | Web | 2. září 2017 v 23:31 | Reagovat

loan consolidation - https://personalnerloan.org/
american payday loans <a href=https://personalnerloan.org/>easy personal loan</a> ’

406 Loceunredo Loceunredo | E-mail | Web | 3. září 2017 v 19:01 | Reagovat

military loans - https://installmentsfnloan.org/
bad credit instant approval payday loans <a href=https://installmentsfnloan.org/>installment loans poor credit</a> ’

407 tadalafil tadalafil | E-mail | Web | 3. září 2017 v 20:12 | Reagovat

Merely a smiling visitor here to share the adore , btw outstanding style. Audacity, more audacity and always audacity. by Georges Jacques Danton.

408 VrhjCretry VrhjCretry | E-mail | Web | 4. září 2017 v 4:20 | Reagovat

fresno ca - https://paydayfnifloans.org/
payday loans direct lender no credit check <a href="https://paydayfnifloans.org/">payday loans online same day</a> ’

409 LmnFeeply LmnFeeply | E-mail | Web | 5. září 2017 v 17:51 | Reagovat

viagra brand for sale - http://fuyviagraf.com/
100mg viagra <a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

410 payday_loans payday_loans | E-mail | Web | 6. září 2017 v 21:33 | Reagovat

whoah this weblog is wonderful i love studying your posts. Stay up the great work! You know, many individuals are searching round for this info, you can aid them greatly.

411 Kirovandy Kirovandy | E-mail | Web | 6. září 2017 v 22:52 | Reagovat

cialis for daily use
<a href="http://haycialis.com/">cialis price</a>
cialis soft tabs generic
<a href="http://haycialis.com/">cheap cialis</a> ’

412 payday_loans payday_loans | E-mail | Web | 7. září 2017 v 19:32 | Reagovat

I truly appreciate this post. I have been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You've made my day! Thanks again!

413 Lmnhscussy Lmnhscussy | E-mail | Web | 8. září 2017 v 5:44 | Reagovat

1 hour payday loans - http://cashadvanceerhx.net/
10 dollar payday loans <a href=http://cashadvanceerhx.net/>online payday loans</a> ’

414 DwxjCretry DwxjCretry | E-mail | Web | 8. září 2017 v 12:15 | Reagovat

small loans - http://installmentloanwefg.net/
payday loans no credit check no faxing <a href="http://installmentloanwefg.net/">personal installment loans poor credit</a> ’

415 Byfjruccew Byfjruccew | E-mail | Web | 9. září 2017 v 10:37 | Reagovat

best online payday loans
<a href="http://paydayloansvrrt.net/">best payday loans</a>
apple payday loan
<a href=http://paydayloansvrrt.net/>payday loans near me</a> ’

416 Lnuvelinow Lnuvelinow | E-mail | Web | 9. září 2017 v 19:15 | Reagovat

fresno
<a href="http://cashadvancegtrtyu.net/">cash advance loan</a>
instant cash personal loan
<a href=http://cashadvancegtrtyu.net/>quick loans</a> ’

417 VryCruits VryCruits | E-mail | Web | 9. září 2017 v 22:17 | Reagovat

auto payday loan
<a href="http://cashadvanceerhx.net/">payday loan</a>
small business loans
<a href=http://cashadvanceerhx.net/>cash advance loans</a> ’

418 BazFeeply BazFeeply | E-mail | Web | 10. září 2017 v 19:59 | Reagovat

brand viagra buy - http://viagrapaoe.com/
female viagra pills <a href=http://viagrapaoe.com/>viagra</a> ’

419 Lmtdfearma Lmtdfearma | E-mail | Web | 10. září 2017 v 20:01 | Reagovat

cheap viagra for sale - http://viagraobkt.com/
buy discount viagra online <a href=http://viagraobkt.com/>viagra 100mg</a> ’

420 Vuoeladay Vuoeladay | E-mail | Web | 10. září 2017 v 20:04 | Reagovat

generic viagra 50mg - http://viagrapbna.com/
viagra 50mg <a href=http://viagrapbna.com/>viagra price</a> ’

421 BazFeeply BazFeeply | E-mail | Web | 11. září 2017 v 6:48 | Reagovat

viagra overdose - http://viagrapaoe.com/
viagra for sale <a href=http://viagrapaoe.com/>buy viagra</a> ’

422 DrvbSlulky DrvbSlulky | E-mail | Web | 11. září 2017 v 14:33 | Reagovat

buy viagra soft online - http://viagracefo.com/
free viagra sample <a href="http://viagracefo.com/">viagra for sale</a> ’

423 AasxClurdy AasxClurdy | E-mail | Web | 12. září 2017 v 17:56 | Reagovat

generic viagra 100mg
<a href="http://viagrapbna.com/">viagra online</a>
buy viagra online without prescription
<a href=http://viagrapbna.com/>viagra</a> ’

424 Lvdtelinow Lvdtelinow | E-mail | Web | 13. září 2017 v 16:16 | Reagovat

cash advance loans
<a href="https://cashadvanceamericasev.org/">cash advance</a>
payday loans for bad credit
<a href=https://cashadvanceamericasev.org/>payday loans</a> ’

425 Bsdcprurdy Bsdcprurdy | E-mail | Web | 13. září 2017 v 16:29 | Reagovat

3 month payday loans uk
<a href="https://paydaykmae.com/">payday loan</a>
debt management
<a href="https://paydaykmae.com/">cash advance</a> ’

426 VrysCruits VrysCruits | E-mail | Web | 14. září 2017 v 4:12 | Reagovat

america payday loan
<a href="https://cashadvancemuil.com/">payday loans online</a>
100 no fax payday loan
<a href=https://cashadvancemuil.com/>cash advance</a> ’

427 AawdMourdy AawdMourdy | E-mail | Web | 14. září 2017 v 21:11 | Reagovat

buy viagra no prescription
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra online</a>
free sample of viagra
<a href=http://newmed1onlinev.com/>online viagra</a> ’

428 cheap_cialis cheap_cialis | E-mail | Web | 15. září 2017 v 2:37 | Reagovat

Thank you for every other informative blog. The place else may just I get that type of info written in such a perfect means? I've a project that I'm just now working on, and I have been at the glance out for such information.

429 LtubNaique LtubNaique | E-mail | Web | 15. září 2017 v 10:26 | Reagovat

viagra pro
<a href="http://newcheaprx1onlinev.com/">viagra online</a>
soft viagra
<a href=http://newcheaprx1onlinev.com/>cheap viagra</a> ’

430 AawdMourdy AawdMourdy | E-mail | Web | 15. září 2017 v 11:11 | Reagovat

real viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra</a>
pfizer viagra for sale
<a href=http://newmed1onlinev.com/>viagra online</a> ’

431 FawdMourdy FawdMourdy | E-mail | Web | 16. září 2017 v 10:59 | Reagovat

cheap generic viagra online
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra online</a>
online purchase viagra
<a href=http://newmed1onlinev.com/>viagra</a> ’

432 LmldDweli LmldDweli | E-mail | Web | 17. září 2017 v 10:22 | Reagovat

generic viagra reviews
<a href="https://viagraciom.com">cheap viagra</a>
viagra pill splitter
<a href="https://viagraciom.com">cheap viagra</a> ’

433 LmldDweli LmldDweli | E-mail | Web | 18. září 2017 v 4:15 | Reagovat

viagra price comparison
<a href="https://viagraciom.com">viagra</a>
buy viagra online uk
<a href="https://viagraciom.com">viagra</a> ’

434 FawdMourdy FawdMourdy | E-mail | Web | 19. září 2017 v 20:23 | Reagovat

lowest price viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">online viagra</a>
viagra order
<a href=http://newmed1onlinev.com/>online viagra</a> ’

435 payday payday | E-mail | Web | Středa v 3:44 | Reagovat

Do you agree with my statement that this post is awesome?

436 VtbClurdy VtbClurdy | E-mail | Web | Středa v 5:32 | Reagovat

cheapest brand cialis
<a href="http://cialisneab.com/">buy cialis</a>
cheap cialis brand name
<a href=http://cialisneab.com/>buy cialis</a> ’

437 FvezxEpivy FvezxEpivy | E-mail | Web | Čtvrtek v 2:30 | Reagovat

canadian payday loan online - http://personalacrb.org/
bad credit car loan <a href=http://personalacrb.org/>personal loan bad credit</a> ’

438 BbnvCretry BbnvCretry | E-mail | Web | Čtvrtek v 6:09 | Reagovat

payday loans no credit check no employment verification - http://paydayvax.org/
american online marketing payday loan <a href="http://paydayvax.org/">best online payday loans</a> ’

439 Bazeimarma Bazeimarma | E-mail | Web | Čtvrtek v 23:19 | Reagovat

personal loans people bad credit
<a href="http://personalervxv.com/">personal loan bad credit</a>
emergency personal loan
<a href=http://personalervxv.com/>personal loans bad credit</a> ’

440 sildenafil sildenafil | E-mail | Web | Pátek v 0:16 | Reagovat

<a href="http://20mgsildenafil.com/ ">sildenafil citrate</a> medical school names http://20mgsildenafil.com/ sildenafil

441 BvbnCruits BvbnCruits | E-mail | Web | Pátek v 4:53 | Reagovat

bad credit auto loans
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loan online</a>
apply for a payday loan over the phone
<a href=http://paydayhhkl.org/>online payday loans</a> ’

442 Scrbslusty Scrbslusty | E-mail | Web | Pátek v 21:48 | Reagovat

cialis one a day review
<a href="http://cialisofkl.com/">online cialis</a>
cialis drug test
<a href=http://cialisofkl.com/>generic cialis</a> ’

443 Ffvanaeli Ffvanaeli | E-mail | Web | Sobota v 5:10 | Reagovat

cialis prescription
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis</a>
cialis without prescription overnight
<a href=http://cialisovnnc.com/>online cialis</a> ’

444 Fvvsovandy Fvvsovandy | E-mail | Web | Sobota v 8:35 | Reagovat

online generic cialis
<a href="http://cialisoanzb.com/">cheap cialis</a>
cialis order online
<a href="http://cialisoanzb.com/">cheap cialis</a> ’

445 Scrbslusty Scrbslusty | E-mail | Web | Sobota v 8:57 | Reagovat

buy cialis online without prescription
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis generic</a>
cialis 5mg daily dose
<a href=http://cialisofkl.com/>generic cialis</a> ’

446 Fvvsovandy Fvvsovandy | E-mail | Web | Sobota v 10:02 | Reagovat

cialis compare
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
does cialis work for women
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis buy</a> ’

447 Fsvovandy Fsvovandy | E-mail | Web | Včera v 0:51 | Reagovat

cialis 10mg
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
cialis usa
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

448 Fsvovandy Fsvovandy | E-mail | Web | Včera v 2:19 | Reagovat

order cialis online
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
cialis 20
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama