Rady protřelého fotra neprotřelým fotrům

13. dubna 2014 v 20:06 |  Fotrův deník
Jelikož mám roční dítě, jsem tedy dostatečně zplnomocněn radit, kudy chodím. Můj silný a neochvějný mandát v oblasti poskytování rad otcům je více než zřejmý a pod tíhou vlastní upřímné sebekritiky a sebereflexe jsem si toho vědom.

Ba co víc. Já nejen, že poradím nezkušeným otcům, ale poradím rád. Jsem člověk hodný a nebál bych se přiznat, že bych se rozdal. V následujících řádcích provedu nezkušené fotry psychickou i fyzickou centrifugou jménem dítě. Ještě před tím, než začnu, je třeba upozornit, že text bude veden v ryze chlapáckém macho jazyce (jelikož jsem hausfrau na mateřský, je chlapáctví a takové to ryzí macho z mé strany zcela na místě), kde nebudu chodit pro drsné výrazy daleko, a možná mě za to i zavřou. Právě z toho důvodu není následující text vhodný pro moralisty, lingvisty a ženisty, co mají rádi travesty (povšimněte si humorného rýmování, které je přidáno pro odlehčení atmosféry a které hraničí s taškařicí). Obsah textu není vhodný taktéž pro křesťany, puritány a amiše.

Nuže, není čas na otálení, jde se na to.

Když už se vám tedy podaří zbouchnout ženskou, je nasnadě, aby byla alespoň plnoletá. Je to tak lepší. Doporučuju zbouchnout ženu, která už má trošku odžito (ne zase moc) a která má například zaměstnání. Tady ale pozor, aby neměla lepší zaměstnání než vy, jelikož potom po porodu pofrčíte rovnou na rodičovskou dovolenou, budete kojit, šůřovat byt a lakovat si nehty.

V případě, že zbouchnutá jakž takž splňuje tato kritéria, je třeba, aby samotné zbouchnutí mělo nějaké dekórum. Aby to mělo úroveň. Jistě se ve vás mísí různé pocity a otázky. Například, zda to dítě je opravdu vaše. Pokud si neuděláte genetické testy, tak tato otázka zůstane otevřená do té doby, než se vám narodí například malý černoušek (pokud jste vy i žena bílé pleti) a nebo například štěňátko (zde barva pleti nehraje roli).

Zprávu ohledně vašeho budoucího otcovství můžete přijmout třemi způsoby. Když za vámi partnerka přijde s pozitivním těhotenským testem můžete:
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste to pašák.
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste pašák. Potom jí říci, že jste natolik rozradostněn tou báječnou zprávou, že se půjdete před barák nadýchat čerstvého vzduchu a radostně tančit. Jakmile budete venku, tak okamžitě zdrhnete, vezmete prvního stopa a ukryjete se někde v zahraničí. Například v Krakově.
- Propuknete v nefalšovaný a mužný pláč. Budete vřeštět, zrudnete a budete vztekle dupat a mávat rukama. Budete usopleně v slzách žvatlat, že máte zpackaný život a pak se půjdete do sklepa oběsit.

Výběr reakci je čistě na vás a každý si tam jistě najde to svoje.

Pokud se neschováváte v Krakově nebo se nehoupete na špagátu ve sklepě, budete zapojen do rodičovství a pokračujte ve čtení.

V průběhu těhotenství je partnerka citlivá úplně na všechno a často mění nálady. Od mrzuté megery přes uřvanou hysterku až po vzlykající chudinku. Určitě vás zajímá, jak je to se sexem. Ale jo. Můžete si to rozdat s mrzutou megerou, uřvanou hysterkou a nebo vzlykající chudinkou. Výběr je velký.

Co je na místě, tak to je taktnost a pozitivní přístup. Vaše partnerka je odulá a oteklá. Vřele nedoporučuju partnerce oznámit, že je tlustá jak prase. Tam to zavání dlouhou dobou bez sexu. Je třeba k tomu však přistupovat s citem a tak nějak selským rozumem. Pokud partnerce v devátém měsíci těhotenství s úsměvem oznámíte, že zhubla, jste podezřelej a sex taky nebude.


Když už jsme u toho sexu, tak v neposlední řadě vás jistě zaujmou zvětšující se ňadra. Ano, je to hezké a člověka to svádí k tomu tam zabořit hlavu a dělat "budliky budliky" nebo rovnou "brr brr brr". Tady je potřeba sebou hodit a zabořovat co to jde, jelikož po porodu jste dozabořovali. Potom se bude kojit a to máte po zabořování. Obří ňadra posléze náleží jen dítěti a vy máte smůlu. Jev obřích ňader je posléze takřka nevratný (až do dalšího zbouchnutí a nebo plastice prsou), jelikož jakmile partnerka dítě přestane kojit, prsa se jí opět zmenší a vy posléze budete smutný otec.

Během těhotenství partnerce všechno odkývejte. Už tak váš sex visí na vlásku, tak se nepokoušejte ji nějak rozčílit. Je pravděpodobné, že vás dotáhne na předporodní kurzy. Vím, je to hrozná věc, ale musíte to přetrpět. Několik hodin keců o kojení a porodu není nic super. Doporučuju během kurzu usnout. Můžete si taktéž před kurzem zlomit nohu, takže tam nepůjdete, ale zde je možnost, že půjdete na příští kurz a to se sádrou na noze. Pokud si budete lámat nohu pravidelně vždy, když se budete chystat na předporodní kurz, vyvolá to v partnerce pocit, že se vám tam nechce, že už ji nemilujete a že je tlustá. Potom začne řvát a sex nebude. (Ono s nadesetkrát zlomenou nohou by ten sex beztak nebyl úplně boží).

Po krásně prožitém těhotenství vás čeká porod. Dneska je moderní, když je otec u porodu. Takže pokud jste moderní, nemine vás to. Hned z kraje je třeba si ujasnit jednu věc. U porodu jste nic. Nikoho nezajímáte. I ta blikající zářivka na stropě je důležitější než vy. Pokud neomdlíte nebo se nepoblijete, nebude si vás nikdo všímat. Veškerá pozornost je soustředěna na rodičku. Váš jediný úkol je tam stát, být zticha a nechat si od partnerky nadávat a drtit ruku. Jakmile se dítě narodí, očekává se od vás, že pořídíte pár fotografií. Foťte ale dítě. Umělecké fotografie zátiší s placentou nikoho nedojmou. Ani momentka řvoucí rodičky s popraskanými žilkami v očích se soplem u nosu a pokřivenou čelistí nepůjde za rámeček na noční stolek. Pokud jste během porodu hrdinsky omdleli a nebo utekli, žádné fotky nebudou, takže se vzchopte.

Pokud jste při vědomí a i jste dítě párkrát vyblejskli, zanechte rodičku rodičkou a následujte dítě. Jakmile je to možné, označte své dítě fixkou, aby nedošlo k záměně. Tedy za předpokladu, že je dítě hezké. Jestliže je dítě ošklivé, neoznačujte jej a doufejte, že vám ho vymění za hezčí.


Dítě s partnerkou budou teď pár dnů v porodnici, takže si můžete oddechnout. Navíc je od vás společensky vyžadováno jít slavit a ožrat se. V tento moment je dovoleno takřka všechno a pobyt na záchytce je odpustitelný. Ač nejsou nijak nastaveny mantinely vašeho bujarého oslavování, přeci jenom není vhodné koupit si na oslavu prostitutku. Den před tím, než pojedete do porodnice pro partnerku a pro dítě, spěte. Spěte hodně, jelikož od této chvíle už nikdy spát nebudete.

Po té, co si dítě přivezete z porodnice, uložte jej doma do postýlky, popřípadě do jiné nádoby a vychutnejte si své otcovství. Dítě pravděpodobně v postýlce či v jiné nádobě bude řvát, čímž umocní váš pocit otcovství a připraví vás na společný život. Je celkem možné, že partnerka po porodu trpí laktační psychózou (to je, když ženským hrábne a jsou nebezpečný sobě, dítěti i vám). Proto jí buď zamkněte do sklepa a nebo nechte volně pohybovat po bytě. V tom případě jí však bedlivě pozorujte a nedávejte jí do rukou ostré předměty.

Jestliže vám dítě nějakým nedopatřením usne, okamžitě jděte spát. Ale ihned. Vůbec nezkoušejte například posilovat, skákat na jedné noze (nevím, proč byste to dělali, ale i přesto to nedělejte), tancovat nebo dělat cokoliv jiného. Spěte. Buďte rádi, že dítě spí. Za chvíli se probudí a to pak spát nebudete. Chraň vás ruka páně to dítě budit. Jo, je to roztomilý, jak je to malý a vypadá to jako člověk do kapsy, ale nechte to spát. Vůbec na to nešahejte, nebo to vzbudíte a člověk do kapsy začne řvát.

První dny s miminem jsou náročný a neobvyklý. Musí si to sednout. Až si to sedne, bude to ještě horší a ve finále ještě o trošičku horší. V podstatě se to bude jenom zhoršovat. Teď si dejte šálek dobrého čaje, zatleskejte si, jakej jste pašák, že jste jí zbouchnul a pokračujte ve čtení.

Bezprostředně po porodu nastává šestinedělí. Je to takové období ženy, kdy je fyzicky i psychicky rozbitá, takže na ní nic nezkoušejte. Pro vás to znamená šest týdnů bez sexu. Pokud ji nějakým zázrakem překecáte ke styku, mějte se na pozoru. Je možné, že je pošahaná (laktační psychóza) a během koitu vás pobodá šroubovákem.

Co se týče stravování dítěte, tak se modlete, aby vaše partnerka měla mléko, a to co nejdéle. To je totiž dobré. Je to dobré z toho důvodu, že v noci vstává a vaše dítě kojí. Pokud mléko mít nebude, potom budete vstávat vy a dělat sunar nebo nějakou podobnou kejdu. Příručka říká, že mimino se má krmit každé čtyři hodiny, takže se podle toho zachovejte. Mějte na paměti, že vaše mimino je nepřející prevít, kterému jde výhradně o vaše nepohodlí. Tedy modelový příklad: V osm hodin večer nakrmíte dítě. Podle příruček (od teď se bude váš život řídit výhradně podle příruček, tak se s tím smiřte) se má dítě krmit každé čtyři hodiny, takže další krmení bude o půlnoci. Teoreticky máte čtyři hodiny spánku. V praxi to pak znamená, že dítě bude do půl dvanáctý řvát, pak usne a za půl hodiny ho musíte vzbudit, aby se najedlo. Po jídle bude opět pár hodin řvát. Tu půlhodinu spánku si užijte, jak to jen jde.

Odborníci doporučují několik druhů úchopů mimina jako třeba klokánka, tygříka a podobný nesmysly. Až se člověk diví, jak lidstvo mohlo vůbec přežít, když v minulosti odborníci nebyli a tedy tím pádem zmatení rodiče nosili mimina držíce je za nohu, za ucho a nebo ho tahali na laně za povozem po zemi. Dělejte, jak myslíte, ale asi stejnak si tygříka párkrát vyzkoušíte a pak dítě vezmete normálně do náruče s tím, že mu podepřete hlavu. Na hlavu bacha. Mimino je chcípák, co nemá žádný svaly, takže hlavu vůbec neudrží. Když ho vezmete bez podpěry hlavy, tak mu klinkne hlava dolů a je hotovo. Potom mu hlavička upadne a vy budete dlouho bez sexu.

Když už umíte dítě nosit, můžete ho rovnou donést na přebalovací pult a přebalit ho. Přebalování hodně sbližuje. Posraný dítě je skoro tak špatný, jako řvoucí dítě ve dvě ráno. Avšak na rozdíl od řvoucího dítěte ve dvě ráno, které bude řvát s postupem času tak nějak pořád stejně, čím víc je dítě starší, tím víc je jeho posrání děsivější. Nejhorší je přechod na příkrmy. Já jsem začínal s pouhou látkovou plenou kolem hlavy, abych nic necítil. Dneska si kolem ksichtu vážu dvě trička, mikinu a stejně se dávím.

Po šesti týdnech končí šestinedělí. Mohlo by se zdát, že je čas bouchnout šáňo, vytáhnout ze skříně zaprášený latexový oblečky, roubíky a pouta a vlítnout na to. Jelikož jste ale šest týdnů nespali, žádný šáňo se bouchat nebude. Pro vás se nic nemění. Mění se maximálně to, že teď už byste sex mít mohli. Pravděpodobně k tomu ale nedojde, jelikož byste během něho zřejmě usnuli. Sex bude později.

Čím je dítě starší, tím více je náchylnější na zranění. Jakmile se začne jakž takž pohybovat, bude padat na zem z různých vyvýšených míst jako je třeba postel, křeslo nebo vaše náruč. Nejdůležitější ze všeho je to ututlat. Tedy za předpokladu, že to je vaše vina (a vaše vina to bude téměř vždy). Vaše partnerka se o tom nesmí dozvědět. Pokud jsou zranění vašeho dítěte až příliš viditelná (monokl, krvácející díra na hlavě, otevřená zlomenina…) pokuste se to nějak navléknout, aby to vypadalo, že to je vina partnerky. Bude to tak lepší pro všechny. Pokud jste neschopný a nebo jste takovej ten typ přiblblýho rovnýho a morálního prosťáčka, co se přizná, budete bez sexu.

Jestliže máte někde po ruce rodiče, popřípadě má po ruce rodiče vaše partnerka (nejlepší je samozřejmě, když máte po ruce rodiče oba dva), okamžitě, jak jen to bude trochu možné, dítě jim šoupněte třeba jen o víkendu na noc. To pak bude velká sláva a pak se konečně vyspíte. Spánkový deficit sice už asi nikdy nedoženete, ale bude aspoň trochu schopní normálně fungovat. Například si zavázat tkaničky u bot, aniž by se vám zamotala hlava a vy byste upadli. Pokud máte vy i vaše partnerka rodiče z dosahu, brzo zemřete.

Už jsem to v úvodu vypíchnul a je to v podstatě to úplně nejdůležitější. Dbejte na to, abyste měli práci a vydělávali víc peněz, než vaše partnerka. V opačném případě vás čeká věc jménem rodičovská dovolená a to je pak úplně jiná liga.

Tolik asi k těm nejzásadnějším věcem. Rady typu, abyste dítě nedávali do mikrovlnky nebo do pračky, snad nejsou potřeba. Užijte si tedy vaše dítě plnými doušky, a pokud jste ještě to pověstné semínko nezasadili, tak kalhoty dolů a hybaj na to, ať nás tu káru se jménem fotrovství táhne o trochu víc.
 

33 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (562)
Zobrazit starší komentáře

501 Jthasvelinow Jthasvelinow | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 0:33 | Reagovat

a payday loan lender
<a href="https://installmentloannbbm.com/">payday loans near me</a>
payday advance direct lender
<a href=https://installmentloannbbm.com/>payday cash loan</a>

502 Dbsdbprurdy Dbsdbprurdy | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 2:35 | Reagovat

badcredit payday loans
<a href="https://paydayloansxxe.com/">payday loans no credit check</a>
payday loans no credit
<a href="https://paydayloansxxe.com/">loans online</a>

503 Jtbwwelinow Jtbwwelinow | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 16:10 | Reagovat

small business loan bad credit
<a href="https://loansonlinevaec.org/">payday loans near me</a>
payday advance
<a href=https://loansonlinevaec.org/>payday loans online same day</a>

504 viagra viagra | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 9:52 | Reagovat

Its really a great and useful piece of information. Im glad that you shared this useful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

505 Dsbgbprurdy Dsbgbprurdy | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 14:19 | Reagovat

1 hr payday loans
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">online payday loan</a>
auto loans people bad credit
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">payday loan online</a>

506 cialis cialis | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 6:54 | Reagovat

I'm glad that it turned out so effectively and I hope it will continue in the future because it is so worthwhile and meaningful to the community.

507 Dsbcprurdy Dsbcprurdy | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 3:28 | Reagovat

personal loans no faxing
<a href="https://installmentccy.org/">cash advance loans</a>
loan payday savings
<a href="https://installmentccy.org/">cash loans</a>

508 online_viagra online_viagra | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 20:45 | Reagovat

I appreciate you sharing this article.Thanks Again. Really Cool.

509 Dnbcprurdy Dnbcprurdy | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 1:17 | Reagovat

installment loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">online loans</a>
instant loans for bad credit
<a href="https://paydaynnoo.org/">online payday loans direct lenders</a>

510 Jmfvelinow Jmfvelinow | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 11:09 | Reagovat

axcess payday loans
<a href="https://paydayaazt.org/">same day payday loans</a>
fast cash loan
<a href=https://paydayaazt.org/>payday loans online direct lenders only</a>

511 Dnbcprurdy Dnbcprurdy | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 11:57 | Reagovat

direct lending payday loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">pay day loan</a>
payday day loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">payday loans near me</a>

512 Jnxvelinow Jnxvelinow | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 18:29 | Reagovat

apr payday loans
<a href="https://personalnaeloan.com/">payday loans online</a>
cash 1 payday loans
<a href=https://personalnaeloan.com/>online payday loans direct lenders</a>

513 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 12:10 | Reagovat

Your weblog is 1 of a kind, i really like the way you organize the topics.

514 Mnderoks Mnderoks | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 0:45 | Reagovat

natural substitute for viagra
<a href="http://viagrapfhze.com/">free viagra</a>
viagra brand 100 mg 4 pill
<a href="http://viagrapfhze.com/">buy generic viagra online</a> ’

515 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 0:14 | Reagovat

mometasone spray over counter

516 EnmuAdvimi EnmuAdvimi | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 3:38 | Reagovat

generic viagra rx
<a href=http://fviagrajjj.com/>canadian pharmacy viagra</a>
how long does viagra last
<a href="http://fviagrajjj.com/">viagra sale</a>

517 Mbseroks Mbseroks | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 2:44 | Reagovat

buy viagra online at
<a href="http://newmed1onlinev.com/">discount viagra</a>
buying viagra
<a href="http://newmed1onlinev.com/">female viagra</a> ’

518 Faaanaeli Faaanaeli | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 13:59 | Reagovat

cialis online buy
<a href="http://cialisovnsm.com/">cialis on line</a>
cialis generic vs brand
<a href=http://cialisovnsm.com/>discount cialis</a> ’

519 super super | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 2:50 | Reagovat

I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Carry on the excellent works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my website

520 Fndovandy Fndovandy | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 3:24 | Reagovat

cialis soft tabs uk
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
cialis tadalafil 5mg once a day
<a href="http://cialpharmedi.com/">cialis 20mg</a> ’

521 Gevanaeli Gevanaeli | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 16:49 | Reagovat

cialis online canada
<a href="http://jrucialis.com/">canada cialis</a>
cheap cialis generic
<a href=http://jrucialis.com/>purchase cialis</a> ’

522 Write An Essay Write An Essay | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 22:03 | Reagovat

write my paper <a href="https://writemypaper.us.com">write my paper</a> write my paper <a href=https://writemypaper.us.com>write my paper for me</a>

523 Fdnovandy Fdnovandy | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 6:24 | Reagovat

does female cialis work
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
brand cialis over the net
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis daily</a> ’

524 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 17:43 | Reagovat

I really like your writing style, fantastic information, thanks for putting up

525 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 22:42 | Reagovat

Awesome article post.Thanks Again. Much obliged.

526 Ondceroks Ondceroks | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 16:36 | Reagovat

viagra results
http://genericonlineviaqra.com/
viagra free samples
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">online viagra</a> OK’

527 VecuAdvimi VecuAdvimi | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 23:57 | Reagovat

viagra pfizer online
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra price</a>
viagra results
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra</a>  OK’

528 RvdSlulky RvdSlulky | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 22:20 | Reagovat

brand viagra medicine http://genericonlineviaqra.com/ ok’

529 Easy Payday Loan Easy Payday Loan | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 1:55 | Reagovat

ez loan <a href="https://cashadvanceloan.us.com">loans review</a> lenders network <a href=https://cashadvanceloan.us.com>direct loan transfer</a>

530 Term Paper Writers Term Paper Writers | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 3:39 | Reagovat

writing my paper <a href="https://writemypaper.us.com">write my paper</a> custom research paper writing services <a href=https://writemypaper.us.com>write my paper for me</a>

531 Payday Payday | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 9:32 | Reagovat

loans online direct <a href="https://loansonline.us.com">online personal loans</a> loans in san antonio <a href=https://loansonline.us.com>payday loans online</a>

532 Payday Loan Online Payday Loan Online | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 13:38 | Reagovat

no fax payday loans <a href="https://paydayloan.us.org">payday loan</a> borrow cash <a href=https://paydayloan.us.org>payday loan</a>

533 generic generic | E-mail | Web | 1. února 2018 v 19:10 | Reagovat

You are my inhalation, I have few web logs and rarely run out from post

534 Brvselinow Brvselinow | E-mail | Web | 3. února 2018 v 14:51 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">same day payday loan</a>
apply for a payday loan online <a href=https://onlineloan.us.org/>payday loan</a>

535 Brvselinow Brvselinow | E-mail | Web | 4. února 2018 v 3:54 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">payday loan online</a>
cash loans payday loans <a href=https://onlineloan.us.org/>get payday loan</a>

536 Paydayloan Paydayloan | E-mail | Web | 5. února 2018 v 4:37 | Reagovat

personal loans <a href="https://personalloans.us.org">personal loans for bad credit</a> payday loans victoria <a href=https://personalloans.us.org>now payday</a>

537 Vrcspeelm Vrcspeelm | E-mail | Web | 5. února 2018 v 16:46 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">cheap viagra</a>
viagra sildenafil
<a href=http://viasergeneric.com/>buy viagra cheap</a>

538 TvbbiblY TvbbiblY | E-mail | Web | 8. února 2018 v 0:56 | Reagovat

OK’
<a href="https://24paydayloan.org/">payday loans</a>
personal loan calculator https://24paydayloan.org/ - loans online

539 mafiSwese mafiSwese | E-mail | Web | 10. února 2018 v 22:57 | Reagovat

viagra and prozac together
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
can i buy viagra in the chemist
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
what happens if a 20 year old takes viagra

540 Loan Loan | E-mail | Web | 11. února 2018 v 2:25 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://guaranteedapproval.us.com">same day loans bad credit</a> guaranteed approval <a href=https://guaranteedapproval.us.com>guaranteed approval</a>

541 dafaSwese dafaSwese | E-mail | Web | 12. února 2018 v 3:16 | Reagovat

viagra under the tongue
<a href=http://viagrabs.com>where to buy viagra</a>
how to use viagra video
<a href="http://viagrabs.com">viagra alternative</a>
what else can i use instead of viagra

542 phino phino | E-mail | 13. února 2018 v 14:33 | Reagovat

<a href=http://datingsitesfree.domelt.com/#>best dating sites in canada</a>

543 Pbdaporb Pbdaporb | E-mail | Web | 15. února 2018 v 12:42 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">business plans</a>
the academic writer
https://writingbusinessplan.us.com/ - create business plan

544 GbrGuity GbrGuity | E-mail | Web | 19. února 2018 v 1:12 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> installment loans</a>
cash loans no credit check <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> cash advance</a>
OK’

545 Gbcfoume Gbcfoume | E-mail | Web | 19. února 2018 v 13:25 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">advance cash payday loan</a>
online loans bad credit <a href="https://loanonline.us.org/">payday loan online</a>
OK’

546 online_viagra online_viagra | E-mail | Web | 20. února 2018 v 8:54 | Reagovat

It's very straightforward to find out any topic on net as compared to textbooks, as I found this article at this site.

547 LtvEpivy LtvEpivy | E-mail | Web | 20. února 2018 v 13:54 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
instant loans <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>online payday loans</a>

548 GbdPlease GbdPlease | E-mail | Web | 24. února 2018 v 18:56 | Reagovat

cialis pill splitting - http://cialisonlineoansx.com/
cialis soft tabs online <a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis price</a> ’

549 online_viagra online_viagra | E-mail | Web | 25. února 2018 v 7:02 | Reagovat

Hey there,  You have done a great job. I'll definitely digg it and personally recommend to

550 GbmAmaph GbmAmaph | E-mail | Web | 25. února 2018 v 21:06 | Reagovat

buying cialis without a prescription - http://buycialisomskc.com/
canada cialis <a href=http://buycialisomskc.com/>buy cialis online</a> ’

551 Lqxamazy Lqxamazy | E-mail | Web | 27. února 2018 v 4:53 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">buy cialis</a>
soft cialis
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> OK’

552 Lqhovandy Lqhovandy | E-mail | Web | 27. února 2018 v 12:07 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis canadian pharmacy
<a href="http://retcialis.com/">online cialis</a> OK’

553 Ondceroks Ondceroks | E-mail | Web | 2. března 2018 v 0:54 | Reagovat

viagra online consult brand
http://freeerectilepills.com/
viagra effects on women
<a href="http://freeerectilepills.com/#">cheap viagra without prescription</a> OK’

554 online_cialis online_cialis | E-mail | Web | 5. března 2018 v 9:41 | Reagovat

Hello. excellent job. I did not expect this. This is a great story. Thanks!

555 cialis cialis | E-mail | Web | 13. března 2018 v 21:23 | Reagovat

griseofulvin psoriasis

556 cialis cialis | E-mail | Web | 15. března 2018 v 3:16 | Reagovat

What's Happening i'm new to this, I stumbled upon this I have discovered It positively helpful and it has aided me out loads. I hope to contribute &amp help other users like its helped me. Good job.

557 xrithk xrithk | E-mail | Web | 16. března 2018 v 16:40 | Reagovat

Through the power of medication lessen programs, we can step you outstanding discounts away of conventional superior http://www.tadalafilovercounterwalmart.com/ cialis prices at walmart  prices. Our purchase discount network providers are dedicated to increasing access to affordable prescription <a href=http://www.tadalafilovercounterwalmart.com/ >cialis price walmart</a> and medication. Through their decision efforts with muscular pharmaceutical companies our providers accept brought discounts of an average of less 50% off to you for free.

558 Oklovandy Oklovandy | E-mail | Web | 18. března 2018 v 20:25 | Reagovat

prednisone 20 mg costs
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone prescription assistance
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone buy</a> OK’

559 Plphyday Plphyday | E-mail | Web | 18. března 2018 v 23:47 | Reagovat

amoxil bronchitis
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">amoxil 500 mg</a>
amoxil 1000 mg side effects
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>cheap amoxil</a> ’

560 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | Středa v 6:59 | Reagovat

Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is wonderful, let alone the content!

561 LmmSlulky LmmSlulky | E-mail | Web | Středa v 18:04 | Reagovat

buy viagra uk
<a href="http://genericvlagra.com/">generic viagra online</a>
buy viagra now
<a href="http://genericvlagra.com/">buy generic viagra</a> OK’

562 Hnnfoume Hnnfoume | E-mail | Web | Včera v 15:43 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">need a fast loan</a>
quick loans bad credit <a href="https://needmoney.us.com/">needy money</a>
OK’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama