Rady protřelého fotra neprotřelým fotrům

13. dubna 2014 v 20:06 |  Fotrův deník
Jelikož mám roční dítě, jsem tedy dostatečně zplnomocněn radit, kudy chodím. Můj silný a neochvějný mandát v oblasti poskytování rad otcům je více než zřejmý a pod tíhou vlastní upřímné sebekritiky a sebereflexe jsem si toho vědom.

Ba co víc. Já nejen, že poradím nezkušeným otcům, ale poradím rád. Jsem člověk hodný a nebál bych se přiznat, že bych se rozdal. V následujících řádcích provedu nezkušené fotry psychickou i fyzickou centrifugou jménem dítě. Ještě před tím, než začnu, je třeba upozornit, že text bude veden v ryze chlapáckém macho jazyce (jelikož jsem hausfrau na mateřský, je chlapáctví a takové to ryzí macho z mé strany zcela na místě), kde nebudu chodit pro drsné výrazy daleko, a možná mě za to i zavřou. Právě z toho důvodu není následující text vhodný pro moralisty, lingvisty a ženisty, co mají rádi travesty (povšimněte si humorného rýmování, které je přidáno pro odlehčení atmosféry a které hraničí s taškařicí). Obsah textu není vhodný taktéž pro křesťany, puritány a amiše.

Nuže, není čas na otálení, jde se na to.

Když už se vám tedy podaří zbouchnout ženskou, je nasnadě, aby byla alespoň plnoletá. Je to tak lepší. Doporučuju zbouchnout ženu, která už má trošku odžito (ne zase moc) a která má například zaměstnání. Tady ale pozor, aby neměla lepší zaměstnání než vy, jelikož potom po porodu pofrčíte rovnou na rodičovskou dovolenou, budete kojit, šůřovat byt a lakovat si nehty.

V případě, že zbouchnutá jakž takž splňuje tato kritéria, je třeba, aby samotné zbouchnutí mělo nějaké dekórum. Aby to mělo úroveň. Jistě se ve vás mísí různé pocity a otázky. Například, zda to dítě je opravdu vaše. Pokud si neuděláte genetické testy, tak tato otázka zůstane otevřená do té doby, než se vám narodí například malý černoušek (pokud jste vy i žena bílé pleti) a nebo například štěňátko (zde barva pleti nehraje roli).

Zprávu ohledně vašeho budoucího otcovství můžete přijmout třemi způsoby. Když za vámi partnerka přijde s pozitivním těhotenským testem můžete:
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste to pašák.
- Uznale kývnout hlavou, jakože to je v pořádku, že to je přesně, co jste chtěl a zamýšlel, a nechat se od ní poplácat po zádech, jaký jste pašák. Potom jí říci, že jste natolik rozradostněn tou báječnou zprávou, že se půjdete před barák nadýchat čerstvého vzduchu a radostně tančit. Jakmile budete venku, tak okamžitě zdrhnete, vezmete prvního stopa a ukryjete se někde v zahraničí. Například v Krakově.
- Propuknete v nefalšovaný a mužný pláč. Budete vřeštět, zrudnete a budete vztekle dupat a mávat rukama. Budete usopleně v slzách žvatlat, že máte zpackaný život a pak se půjdete do sklepa oběsit.

Výběr reakci je čistě na vás a každý si tam jistě najde to svoje.

Pokud se neschováváte v Krakově nebo se nehoupete na špagátu ve sklepě, budete zapojen do rodičovství a pokračujte ve čtení.

V průběhu těhotenství je partnerka citlivá úplně na všechno a často mění nálady. Od mrzuté megery přes uřvanou hysterku až po vzlykající chudinku. Určitě vás zajímá, jak je to se sexem. Ale jo. Můžete si to rozdat s mrzutou megerou, uřvanou hysterkou a nebo vzlykající chudinkou. Výběr je velký.

Co je na místě, tak to je taktnost a pozitivní přístup. Vaše partnerka je odulá a oteklá. Vřele nedoporučuju partnerce oznámit, že je tlustá jak prase. Tam to zavání dlouhou dobou bez sexu. Je třeba k tomu však přistupovat s citem a tak nějak selským rozumem. Pokud partnerce v devátém měsíci těhotenství s úsměvem oznámíte, že zhubla, jste podezřelej a sex taky nebude.


Když už jsme u toho sexu, tak v neposlední řadě vás jistě zaujmou zvětšující se ňadra. Ano, je to hezké a člověka to svádí k tomu tam zabořit hlavu a dělat "budliky budliky" nebo rovnou "brr brr brr". Tady je potřeba sebou hodit a zabořovat co to jde, jelikož po porodu jste dozabořovali. Potom se bude kojit a to máte po zabořování. Obří ňadra posléze náleží jen dítěti a vy máte smůlu. Jev obřích ňader je posléze takřka nevratný (až do dalšího zbouchnutí a nebo plastice prsou), jelikož jakmile partnerka dítě přestane kojit, prsa se jí opět zmenší a vy posléze budete smutný otec.

Během těhotenství partnerce všechno odkývejte. Už tak váš sex visí na vlásku, tak se nepokoušejte ji nějak rozčílit. Je pravděpodobné, že vás dotáhne na předporodní kurzy. Vím, je to hrozná věc, ale musíte to přetrpět. Několik hodin keců o kojení a porodu není nic super. Doporučuju během kurzu usnout. Můžete si taktéž před kurzem zlomit nohu, takže tam nepůjdete, ale zde je možnost, že půjdete na příští kurz a to se sádrou na noze. Pokud si budete lámat nohu pravidelně vždy, když se budete chystat na předporodní kurz, vyvolá to v partnerce pocit, že se vám tam nechce, že už ji nemilujete a že je tlustá. Potom začne řvát a sex nebude. (Ono s nadesetkrát zlomenou nohou by ten sex beztak nebyl úplně boží).

Po krásně prožitém těhotenství vás čeká porod. Dneska je moderní, když je otec u porodu. Takže pokud jste moderní, nemine vás to. Hned z kraje je třeba si ujasnit jednu věc. U porodu jste nic. Nikoho nezajímáte. I ta blikající zářivka na stropě je důležitější než vy. Pokud neomdlíte nebo se nepoblijete, nebude si vás nikdo všímat. Veškerá pozornost je soustředěna na rodičku. Váš jediný úkol je tam stát, být zticha a nechat si od partnerky nadávat a drtit ruku. Jakmile se dítě narodí, očekává se od vás, že pořídíte pár fotografií. Foťte ale dítě. Umělecké fotografie zátiší s placentou nikoho nedojmou. Ani momentka řvoucí rodičky s popraskanými žilkami v očích se soplem u nosu a pokřivenou čelistí nepůjde za rámeček na noční stolek. Pokud jste během porodu hrdinsky omdleli a nebo utekli, žádné fotky nebudou, takže se vzchopte.

Pokud jste při vědomí a i jste dítě párkrát vyblejskli, zanechte rodičku rodičkou a následujte dítě. Jakmile je to možné, označte své dítě fixkou, aby nedošlo k záměně. Tedy za předpokladu, že je dítě hezké. Jestliže je dítě ošklivé, neoznačujte jej a doufejte, že vám ho vymění za hezčí.


Dítě s partnerkou budou teď pár dnů v porodnici, takže si můžete oddechnout. Navíc je od vás společensky vyžadováno jít slavit a ožrat se. V tento moment je dovoleno takřka všechno a pobyt na záchytce je odpustitelný. Ač nejsou nijak nastaveny mantinely vašeho bujarého oslavování, přeci jenom není vhodné koupit si na oslavu prostitutku. Den před tím, než pojedete do porodnice pro partnerku a pro dítě, spěte. Spěte hodně, jelikož od této chvíle už nikdy spát nebudete.

Po té, co si dítě přivezete z porodnice, uložte jej doma do postýlky, popřípadě do jiné nádoby a vychutnejte si své otcovství. Dítě pravděpodobně v postýlce či v jiné nádobě bude řvát, čímž umocní váš pocit otcovství a připraví vás na společný život. Je celkem možné, že partnerka po porodu trpí laktační psychózou (to je, když ženským hrábne a jsou nebezpečný sobě, dítěti i vám). Proto jí buď zamkněte do sklepa a nebo nechte volně pohybovat po bytě. V tom případě jí však bedlivě pozorujte a nedávejte jí do rukou ostré předměty.

Jestliže vám dítě nějakým nedopatřením usne, okamžitě jděte spát. Ale ihned. Vůbec nezkoušejte například posilovat, skákat na jedné noze (nevím, proč byste to dělali, ale i přesto to nedělejte), tancovat nebo dělat cokoliv jiného. Spěte. Buďte rádi, že dítě spí. Za chvíli se probudí a to pak spát nebudete. Chraň vás ruka páně to dítě budit. Jo, je to roztomilý, jak je to malý a vypadá to jako člověk do kapsy, ale nechte to spát. Vůbec na to nešahejte, nebo to vzbudíte a člověk do kapsy začne řvát.

První dny s miminem jsou náročný a neobvyklý. Musí si to sednout. Až si to sedne, bude to ještě horší a ve finále ještě o trošičku horší. V podstatě se to bude jenom zhoršovat. Teď si dejte šálek dobrého čaje, zatleskejte si, jakej jste pašák, že jste jí zbouchnul a pokračujte ve čtení.

Bezprostředně po porodu nastává šestinedělí. Je to takové období ženy, kdy je fyzicky i psychicky rozbitá, takže na ní nic nezkoušejte. Pro vás to znamená šest týdnů bez sexu. Pokud ji nějakým zázrakem překecáte ke styku, mějte se na pozoru. Je možné, že je pošahaná (laktační psychóza) a během koitu vás pobodá šroubovákem.

Co se týče stravování dítěte, tak se modlete, aby vaše partnerka měla mléko, a to co nejdéle. To je totiž dobré. Je to dobré z toho důvodu, že v noci vstává a vaše dítě kojí. Pokud mléko mít nebude, potom budete vstávat vy a dělat sunar nebo nějakou podobnou kejdu. Příručka říká, že mimino se má krmit každé čtyři hodiny, takže se podle toho zachovejte. Mějte na paměti, že vaše mimino je nepřející prevít, kterému jde výhradně o vaše nepohodlí. Tedy modelový příklad: V osm hodin večer nakrmíte dítě. Podle příruček (od teď se bude váš život řídit výhradně podle příruček, tak se s tím smiřte) se má dítě krmit každé čtyři hodiny, takže další krmení bude o půlnoci. Teoreticky máte čtyři hodiny spánku. V praxi to pak znamená, že dítě bude do půl dvanáctý řvát, pak usne a za půl hodiny ho musíte vzbudit, aby se najedlo. Po jídle bude opět pár hodin řvát. Tu půlhodinu spánku si užijte, jak to jen jde.

Odborníci doporučují několik druhů úchopů mimina jako třeba klokánka, tygříka a podobný nesmysly. Až se člověk diví, jak lidstvo mohlo vůbec přežít, když v minulosti odborníci nebyli a tedy tím pádem zmatení rodiče nosili mimina držíce je za nohu, za ucho a nebo ho tahali na laně za povozem po zemi. Dělejte, jak myslíte, ale asi stejnak si tygříka párkrát vyzkoušíte a pak dítě vezmete normálně do náruče s tím, že mu podepřete hlavu. Na hlavu bacha. Mimino je chcípák, co nemá žádný svaly, takže hlavu vůbec neudrží. Když ho vezmete bez podpěry hlavy, tak mu klinkne hlava dolů a je hotovo. Potom mu hlavička upadne a vy budete dlouho bez sexu.

Když už umíte dítě nosit, můžete ho rovnou donést na přebalovací pult a přebalit ho. Přebalování hodně sbližuje. Posraný dítě je skoro tak špatný, jako řvoucí dítě ve dvě ráno. Avšak na rozdíl od řvoucího dítěte ve dvě ráno, které bude řvát s postupem času tak nějak pořád stejně, čím víc je dítě starší, tím víc je jeho posrání děsivější. Nejhorší je přechod na příkrmy. Já jsem začínal s pouhou látkovou plenou kolem hlavy, abych nic necítil. Dneska si kolem ksichtu vážu dvě trička, mikinu a stejně se dávím.

Po šesti týdnech končí šestinedělí. Mohlo by se zdát, že je čas bouchnout šáňo, vytáhnout ze skříně zaprášený latexový oblečky, roubíky a pouta a vlítnout na to. Jelikož jste ale šest týdnů nespali, žádný šáňo se bouchat nebude. Pro vás se nic nemění. Mění se maximálně to, že teď už byste sex mít mohli. Pravděpodobně k tomu ale nedojde, jelikož byste během něho zřejmě usnuli. Sex bude později.

Čím je dítě starší, tím více je náchylnější na zranění. Jakmile se začne jakž takž pohybovat, bude padat na zem z různých vyvýšených míst jako je třeba postel, křeslo nebo vaše náruč. Nejdůležitější ze všeho je to ututlat. Tedy za předpokladu, že to je vaše vina (a vaše vina to bude téměř vždy). Vaše partnerka se o tom nesmí dozvědět. Pokud jsou zranění vašeho dítěte až příliš viditelná (monokl, krvácející díra na hlavě, otevřená zlomenina…) pokuste se to nějak navléknout, aby to vypadalo, že to je vina partnerky. Bude to tak lepší pro všechny. Pokud jste neschopný a nebo jste takovej ten typ přiblblýho rovnýho a morálního prosťáčka, co se přizná, budete bez sexu.

Jestliže máte někde po ruce rodiče, popřípadě má po ruce rodiče vaše partnerka (nejlepší je samozřejmě, když máte po ruce rodiče oba dva), okamžitě, jak jen to bude trochu možné, dítě jim šoupněte třeba jen o víkendu na noc. To pak bude velká sláva a pak se konečně vyspíte. Spánkový deficit sice už asi nikdy nedoženete, ale bude aspoň trochu schopní normálně fungovat. Například si zavázat tkaničky u bot, aniž by se vám zamotala hlava a vy byste upadli. Pokud máte vy i vaše partnerka rodiče z dosahu, brzo zemřete.

Už jsem to v úvodu vypíchnul a je to v podstatě to úplně nejdůležitější. Dbejte na to, abyste měli práci a vydělávali víc peněz, než vaše partnerka. V opačném případě vás čeká věc jménem rodičovská dovolená a to je pak úplně jiná liga.

Tolik asi k těm nejzásadnějším věcem. Rady typu, abyste dítě nedávali do mikrovlnky nebo do pračky, snad nejsou potřeba. Užijte si tedy vaše dítě plnými doušky, a pokud jste ještě to pověstné semínko nezasadili, tak kalhoty dolů a hybaj na to, ať nás tu káru se jménem fotrovství táhne o trochu víc.
 

33 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (351)
Zobrazit starší komentáře

301 BrdedVaks BrdedVaks | E-mail | Web | 22. června 2017 v 20:52 | Reagovat

cash advance - https://cashadvancetfj.com/
cash advance <a href="https://cashadvancetfj.com/">cash advance loans</a> ’

302 BrellHeft BrellHeft | E-mail | Web | 23. června 2017 v 0:21 | Reagovat

personal loans bad credit - https://badcreditjkkl.com/
bad credit lender no payday loan <a href="https://badcreditjkkl.com/">bad credit lender no payday loan</a> ’

303 viagra viagra | E-mail | Web | 23. června 2017 v 4:40 | Reagovat

This is why Facebook games are becoming more popular. The ease of use and dissemination of content, tagging

304 BfrdCon BfrdCon | E-mail | Web | 23. června 2017 v 19:38 | Reagovat

installment payday loans
<a href="https://installmentloannbbm.com/">get installment loan</a>
get installment loan
<a href=https://installmentloannbbm.com/>online installment loans</a>   ’

305 DevbTen DevbTen | E-mail | Web | 24. června 2017 v 2:27 | Reagovat

no fax payday loan today
<a href="https://paydayeev.com/">payday advance usa</a>
payday loans
<a href=http://berpaydayloanlendersquickloans.com/>no fax same day payday loans</a>     ’

306 VeddrxRora VeddrxRora | E-mail | Web | 25. června 2017 v 3:30 | Reagovat

cash advance
<a href="https://cashadvancetfj.com/">cash advance online</a>
cash advance near me
<a href="https://cashadvancetfj.com/">cash advance payday loan</a>     ’

307 Bdbfgtauri Bdbfgtauri | E-mail | Web | 25. června 2017 v 13:29 | Reagovat

personal loans no faxing
<a href="https://personalloanplk.com/">fast cash personal loans</a>
personal installment loan
<a href="https://personalloanplk.com/">bad credit personal loans</a>    ’

308 VdedwsMoups VdedwsMoups | E-mail | Web | 25. června 2017 v 17:30 | Reagovat

bad credit loans
<a href="https://zxepersonalloansonlinesmall.com/">online bank account</a>
payday direct
<a href=https://zxepersonalloansonlinesmall.com/>payday loans for</a>   ’

309 BfrddCon BfrddCon | E-mail | Web | 25. června 2017 v 19:30 | Reagovat

loans for poor credit
<a href="https://lasbadcreditloansloanbadcredit.com/">direct lending payday loans</a>
quick online payday loans
<a href=https://lasbadcreditloansloanbadcredit.com/>no credit check loans</a>   ’

310 Lwvcdref Lwvcdref | E-mail | Web | 25. června 2017 v 23:22 | Reagovat

cash advance credit card - http://verdcashadvance.com/
cash advance loan <a href=http://verdcashadvance.com/>cash advance near me</a> ’

311 cheap cheap | E-mail | Web | 27. června 2017 v 9:41 | Reagovat

Totally pent subject matter, appreciate it for selective information.

312 viagra viagra | E-mail | Web | 27. června 2017 v 10:31 | Reagovat

I like this post, enjoyed this one  thankyou  for posting .

313 cash_loan cash_loan | E-mail | Web | 29. června 2017 v 10:45 | Reagovat

An interesting dialogue is worth comment. I feel that you must write more on this topic, it won't be a taboo subject but typically people are not sufficient to speak on such topics. To the next. Cheers

314 Lllgodmax Lllgodmax | E-mail | Web | 30. června 2017 v 13:55 | Reagovat

direct online lender - https://getinstallmentloanbtc.org/
bad credit cash fast payday loan loans <a href=https://getinstallmentloanbtc.org/>online loan</a> ’

315 Cerpaph Cerpaph | E-mail | Web | 30. června 2017 v 21:11 | Reagovat

best personal loans bad credit - https://rfbpersonalloan.com/
personal loans for bad credit <a href=https://rfbpersonalloan.com/>personal loans bad credit</a> ’

316 BrtWah BrtWah | E-mail | Web | 1. července 2017 v 0:56 | Reagovat

payday loans in - http://paydayxxx3.com/
direct lending payday loans <a href=http://paydayxxx3.com/>bad credit loan payday loans payday lender bad credit loan</a> ’

317 Klmhack Klmhack | E-mail | Web | 1. července 2017 v 4:04 | Reagovat

payday loans 300 - https://paydayloansrtha.com/
of payday loan <a href=https://paydayloansrtha.com/>what is payday loan</a> ’

318 Zaqpart Zaqpart | E-mail | Web | 1. července 2017 v 13:50 | Reagovat

unsecured personal loans
<a href="https://rfbpersonalloan.com/">fast cash personal loans</a>
quick personal loans bad credit
<a href=https://rfbpersonalloan.com/>unsecured personal loans</a>     ’

319 Nfhjtauri Nfhjtauri | E-mail | Web | 2. července 2017 v 1:40 | Reagovat

unsecured personal loans
<a href="https://personalloanahtv.com/">quick personal loans bad credit</a>
personal loan
<a href="https://personalloanahtv.com/">emergency personal loan</a>    ’

320 SwerfCon SwerfCon | E-mail | Web | 2. července 2017 v 12:09 | Reagovat

payday cash advances
<a href="https://cashadvancebmmk.com/">cash advance</a>
cash advance
<a href=https://cashadvancebmmk.com/>cash advance loans</a>   ’

321 NngPlog NngPlog | E-mail | Web | 3. července 2017 v 0:10 | Reagovat

where can you buy viagra - http://genericfviagrafeonline.com/
natural substitute for viagra <a href=http://genericfviagrafeonline.com/>online viagra</a> ’

322 VeyyWah VeyyWah | E-mail | Web | 3. července 2017 v 0:56 | Reagovat

best price for cialis - http://cialiseonlinepgeneric.com/
cialis prices <a href=http://cialiseonlinepgeneric.com/>cialis</a> ’

323 VerCind VerCind | E-mail | Web | 3. července 2017 v 2:12 | Reagovat

title loans texas - https://casncashadvance.com/
online loans no credit check <a href=https://casncashadvance.com/>cash advance loans online</a> ’

324 Zplbloli Zplbloli | E-mail | Web | 4. července 2017 v 11:32 | Reagovat

small business loans - https://personalloans12now.com/
payday loan direct lender <a href=https://personalloans12now.com/>personal loans for bad credit</a> ’

325 MolPlog MolPlog | E-mail | Web | 4. července 2017 v 15:38 | Reagovat

how to buy viagra - http://rxviamenrx.com/
soft tabs viagra <a href=http://rxviamenrx.com/>generic viagra</a> ’

326 VsetANEDO VsetANEDO | E-mail | Web | 5. července 2017 v 6:12 | Reagovat

women cialis
<a href="http://cialirxnow.com/">cialis generic</a>
cialis effectiveness
<a href="http://cialirxnow.com/">cialis online</a> ’

327 Zwredaulk Zwredaulk | E-mail | Web | 5. července 2017 v 9:55 | Reagovat

herbal viagra reviews
<a href="http://rxviamenrx.com/">viagra generic</a>
buy viagra soft
<a href=http://rxviamenrx.com/>viagra buy</a> ’

328 Cejragoni Cejragoni | E-mail | Web | 5. července 2017 v 14:07 | Reagovat

loans online
<a href="https://nowpayday1.com/">payday loans near me</a>
personal loan
<a href=https://nowpayday1.com/>cash advance america</a> ’

329 KionWah KionWah | E-mail | Web | 6. července 2017 v 16:24 | Reagovat

is cialis available in india - http://cialisveolm.com/
brand cialis <a href="http://cialisveolm.com/">generic cialis</a> ’

330 Cekbaw Cekbaw | E-mail | Web | 8. července 2017 v 1:03 | Reagovat

cialis once a day pill
<a href="http://cialisneabd.com/">cialis buy</a>
cialis cost australia
<a href=http://cialisneabd.com/>online cialis</a> ’

331 Cfgrpart Cfgrpart | E-mail | Web | 8. července 2017 v 1:50 | Reagovat

quick cash payday loans
<a href="https://installmentloanvelam.com/">installments loans</a>
payday loans austin texas
<a href=https://installmentloanvelam.com/>personal installment loan</a> ’

332 Btunbloli Btunbloli | E-mail | Web | 9. července 2017 v 22:39 | Reagovat

card consolidate credit debt - https://loansonlinevaec.org/
$1500 payday loans <a href=https://loansonlinevaec.org/>business loan</a> ’

333 CwrcfWah CwrcfWah | E-mail | Web | 10. července 2017 v 8:48 | Reagovat

payday loan in texas - https://personalloansxjil.org/
payday loan company <a href=https://personalloansxjil.org/>bad check topayday loan</a> ’

334 Lervhoire Lervhoire | E-mail | Web | 11. července 2017 v 1:01 | Reagovat

500 fast cash payday loan - https://paydaykmae.com/
fast cash loans <a href=https://paydaykmae.com/>military payday loans no</a> ’

335 LionWah LionWah | E-mail | Web | 12. července 2017 v 21:36 | Reagovat

cash advance loan - https://cashlak.org/
consolidate <a href=https://cashlak.org/>cash advance</a> ’

336 Ellegop Ellegop | E-mail | Web | 12. července 2017 v 23:38 | Reagovat

payday advance el cajon ca

      http://loansolobest.com/ -  loans for bad credit

    <a href="http://loansolobest.com/"> pay day loans</a>

    two payday loans at the same time

337 Vewfapart Vewfapart | E-mail | Web | 13. července 2017 v 18:18 | Reagovat

cialis pill splitter
<a href="http://cialisnaonlinen.com/">cialis generic</a>
cialis pills
<a href=http://cialisnaonlinen.com/>cialis pills</a> ’

338 viagra viagra | E-mail | Web | 16. července 2017 v 5:22 | Reagovat

This design is incredible! You obviously know how to keep a reader amused.

339 Vercnof Vercnof | E-mail | Web | 17. července 2017 v 21:42 | Reagovat

a payday loan
<a href="https://cashadvanceonlinevacu.org/">cash advance on credit card</a>
a payday loan uk
https://cashadvanceonlinevacu.org/ - cash advance on credit card ’

340 NtbCrync NtbCrync | E-mail | Web | 19. července 2017 v 9:26 | Reagovat

payday loans
<a href="https://installmentloanztvb.net/">installment loan</a>
bad credit payday loans
<a href=https://installmentloanztvb.net/>cash advance loans</a> ’

341 BzaoRect BzaoRect | E-mail | Web | 19. července 2017 v 13:23 | Reagovat

instant loans for bad credit
<a href="https://cashadvancevrnk.net/">best online payday loans</a>
payday loan brokers
<a href=https://cashadvancevrnk.net/>payday loans near me</a> ’

342 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 19. července 2017 v 19:43 | Reagovat

Hey very nice site!! Man .. Beautiful .. Amazing .. I will bookmark your blog and take the feeds alsoI am happy to find a lot of useful info here in the post, we need work out more techniques in this regard, thanks for sharing. . . . . .

343 GrvcVabs GrvcVabs | E-mail | Web | Čtvrtek v 2:41 | Reagovat

payday america
<a href="https://paydayloans24nty.org/">application cash fast loan</a>
what is debt consolidation
<a href=https://paydayloans24nty.org/>cash advance now</a> ’

344 LkjCrync LkjCrync | E-mail | Web | Čtvrtek v 10:31 | Reagovat

advanced check cashing payday loans
<a href="https://loansbadcredit365m.org/">quick payday loan 1</a>
personal loan
<a href=https://loansbadcredit365m.org/>loan store</a> ’

345 Lkmagoni Lkmagoni | E-mail | Web | Pátek v 8:56 | Reagovat

america payday loan
<a href="https://cashadvance7abt.org/">payday loans near me</a>
credit consolidation
<a href=https://cashadvance7abt.org/>online payday loans direct lenders</a> ’

346 VrtCrync VrtCrync | E-mail | Web | Pátek v 11:22 | Reagovat

affordable payday loan online
<a href="https://loansbadcredit24hvm.org/">loans now</a>
installment loan
<a href=https://loansbadcredit24hvm.org/>no fax same day payday loans</a> ’

347 LahWah LahWah | E-mail | Web | Neděle v 22:52 | Reagovat

payday loans no faxing no credit checks - https://cashadvance300nty.org/
affiliate payday loan <a href="https://cashadvance300nty.org/">fast payday loans</a> ’

348 VekPill VekPill | E-mail | Web | Pondělí v 1:58 | Reagovat

no fax payday loans direct lenders - https://paydayloans365erh.org/
loans people bad credit <a href=https://paydayloans365erh.org/>payday loan company in</a> ’

349 Bermbloli Bermbloli | E-mail | Web | Pondělí v 3:47 | Reagovat

student loan calculator - https://paydayloans77ewfb.org/
bad credit instant payday loan <a href=https://paydayloans77ewfb.org/>payday loans online same day</a> ’

350 Mnmagoni Mnmagoni | E-mail | Web | Včera v 2:09 | Reagovat

home loans today
<a href="http://personalloanvryn24.org/">personal installment loan</a>
direct online payday loans
<a href=http://personalloanvryn24.org/>personal loans for bad credit</a> ’

351 HjkCrync HjkCrync | E-mail | Web | Včera v 23:59 | Reagovat

guaranteed bad credit personal loans
<a href="http://loansbadcreditvrna24.org/">cash advance online</a>
online cash loans
<a href=http://loansbadcreditvrna24.org/>lead loans</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama