Nabídka spolupráce

9. července 2014 v 10:20
Co bych se žinýroval, vždyť je to můj blog, tak to sem šoupnu. Jelikož je tedy ta doba dneska zlá (za což může samozřejmě Kalousek, ilumináti, Obama a v neposlední řadě chamtiví ekoteroristé), peněz se nedostává a my potřebujeme pro Čeňka fungl nový náhubek a speciální řetězy, které nepřehryže a kterýma bychom ho mohli přikurtovat k pevnému bodu, rád bych touto cestou nabídl spolupráci na psaní reklamních textů, článků do různých periodik a podobně. Můj záběr je velmi široký (dokážu psát nejen o dítěti) a zvládnu témata od "A" až po "železo".

Jsem taktéž zajetý poeta a není problém z mé strany otextovat hudbu pro movitější hudební uskupení popřípadě muzikál. Aby bylo vidět, že neplácám do větru, dávám na odiv svou básnickou tvorbu:

Byl jsem plný rozkoše
Když jsem viděl Ivoše
Jak nese dva choroše
A hází je do koše.
Příští rok zas vezmu Vendu
Pojedem do Mumulendu

Tato konkrétní pasáž je vyjmutá z mé nedokončené básnické sbírky "Ztrácím se v krůpějích tvého potu", která je sexuální sondou do tajů lásky mladého chlapce a náhodných kolemjdoucích. Pro komerční tvorbu je tento text možná až příliš náročný, ale stačí přidat zvučná slova typu: "láska, ty a já, navždy" nebo "štěňátko", namontovat na to tři akordy a vznikne z toho komerčně úspěšný hit léta.


Nebojím se výzev a není pro mě překážkou cizojazyčný text, jelikož hovořím obstojně anglicky a německy si zvládnu na benzince koupit cigára a i jinak hovořit: Am Montag fahr i fahrrad, am Dienstag seh ich fern. Am Mittwoch spiel ich fussball, dass mach ich sehr sehr gern. I přes svou lingvistickou obratnost a zdatnost bych ale raději zůstal u nabídek českých textů.

Tato nabídka je myšlena zcela seriozně a v případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail Netipa@seznam.cz (tento odstavec mě donutila dopsat Nataša, jelikož se domnívá, že by to mnozí pochopili jako vtip a tím pádem by se možná pousmáli, ale žádné psaní by po mě nechtěli)

Ještě bych rád upozornil, že nejsem v tomto ohledu žádný naivní snílek, co si jedno dne řekl, že to tak prostě bude dělat. V současné době publikuji v několika periodikách a i externě spolupracuji s PR agenturou. Případným zájemcům mohu poslat mailem mé portfolio. (Opět odstavec, sic pravdivý, psaný na výslovnou žádost Nataši)

Abych tak úplně nevybočil od tématu fotrova deníku, tak během psaní tohoto úchvatného self promo článku se Čeněk posral a rozmlátil Natašiny brýle o roh stolu. Zrovna teď mi přináší s úsměvem kuchyňský nůž, který vytáhnul z šuplíku a zlověstně žvatlá, takže Kristovo noho a Ježiš marja, dnes to tu balím a můžete se těšit v neděli na novou Čeňkovu příhodu (pokud se tím nožem nepropíchne nebo si neuřízne kousek ze svého už tak malého tělíčka)
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 MB MB | 11. července 2014 v 18:58 | Reagovat

Ntw..... :)

2 nazgul nazgul | 14. července 2014 v 17:38 | Reagovat

ve středu slíbíš Čeňka a ještě v pondělí nic! co to jako je?

3 Slečna eŽ Slečna eŽ | E-mail | 24. července 2014 v 20:41 | Reagovat

Zdravíčko,
uviděla jsem blog už před nějakou dobou, [a ikdyž ten začátek může (a nemusí) vypadat, že Vám teď nabídnu nějakou extrémní nabídku o spolupráci s Vámi], chtěla jsem jen pochválit a obdivně slintnout. Je pravda že jsem mohla napsat pod jiný článek, ale jsem zapoměta takže bych taky nemusela napsat žádnou pochvalu :)
Takže ikdyž je to zřejmé už z předešlých vět, přejdu k činu :D
" Chválím zpracování a styl :) Opravdu se mi líbí blog a obsah :)-především. " (slint) :D

4 aurelian aurelian | Web | 18. června 2015 v 14:18 | Reagovat

mobil pujcka na up ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama