Návštěva obřího akvária

3. března 2016 v 10:07 |  Fotrův deník
Víkend je dobrý. Víkend je super. O víkendu si totiž mladýho rozeberou babičky a pak se doma dějí velké věci. S Natašou na sebe hodíme něco hezkého, koupíme plato kondomů a pak do večera uklízíme celý byt a jdeme brzo spát. Plato kondomů končí ve skříni u dalších nerozbalených plat kondomů.

I tak si ale víkend užíváme a při každém tahu mokrým mopem či žehlení košilí si prozpěvujeme a nebo si rovnou zatančíme. Ne moc. Jen trochu. Pouze takové zavrtění nohou.

No a pak se jednou stalo to, že Čeňka na víkend nikdo nechtěl. Když dospějete do fáze, že vaše dítě babičky na víkend nechtějí, váš život tím skončil a jediné, na co se můžete těšit, že jednoho dne zemřete. To je vaše celá perspektiva.
Nedalo se nic dělat. S mladým na krku bylo potřeba vymyslet nějaký program. Pokud se Čeňkovi nezajistí program a nechá se jen tak doma ležet ladem, tíhne k výtržnictví.

To bych ale nebyl já, abych neměl v rukávu nějaké to rodičovské eso. Respektive ty esa byly dvě. Mé první eso, že půjdu na ryby a Nataša, ať si to sama doma s Čeňkem užije, bylo přebito Natašiním esem, tedy vzteklým dupáním a vyhrožováním pěstičkami. Musel jsem tedy sáhnout do rukávu pro své druhé eso.

Čeněk si poslední dobou oblíbil mořské potvory. Máme doma barevnou encyklopedii "Mořský svět", kterou mu každý večer předčítám a on je potom šťastný. Má rád žraloky s krvavými zuby, medúzy, které pálí, ale nejvíc ze všeho zbožňuje chobotnice. Nechal se slyšet, že žádné hračky nepotřebuje a k narozeninám chce chobotnici. A nebo alespoň pavouka, protože ten má taktéž prý hodně chapadel, jako chobotnice. Nataša se k situaci postavila tak, že pokud mladýmu koupím pavouka, tak se se mnou rozvede. Chobotnici samozřejmě nekoupím, protože nevím jak, nevím kde a podle googlu je to jedna z nejhůře chovatelných potvor, takže teď váhám, jak s tím pavoukem.

Nicméně ve světle všech těchto skutečností jsem dostal báječný a sexy nápad. Pojedeme do vedlejšího města podívat se do obřího akvária. Nikdy jsem tam sice nebyl, ale na obřím akváriu se nedá nic zkazit. Syn bude mít radost.

Už před odjezdem se Nataša začala ošívat, že tam bude určitě spousta lidí a že bysme měli jet někdy jindy. Třeba ve všední den, kdy tam nikdo nebude, protože všichni, včetně ji, jsou v práci.

Já si ale trval na svém. Hlava rodiny si totiž musí občas dupnout. Jakmile si tedy Čeněk dupnul, že se jede do akvária, nedalo se nic dělat a my vyrazili.

Mladej byl cestou jako na trní. Pořád dokola se ptal, jestli tam bude chobotnice. To jsem sice nemohl s přesností určit, ale sladkovodní akvárium dávalo tušit, že bude bezchobotnicové. To nemělo ale vadit, neboť i ryby ho určitě nadchnou.
Zaparkovali jsme před akváriem, vyšli jsme z auta a znuděná Nataša, vyloudila na tváři úsměv zadostiučinění, a pravila: "Vidíš těch lidí? Já ti to říkala". Pak měla ze sebe děsnou radost, protože došlo na její slova. Pokaždé, když dojde na její slova, je spokojená. Pokud by například tvrdila, že na tu skálu nemůžeme lézt, že spadneme a zabijeme se a my bychom z té skály opravdu spadli a zabili se, byla by spokojená. Zemřela by s dobrým pocitem.

Na druhou stranu měla pravdu. Před vstupem se pod malou stříškou tísnil hlouček asi dvaceti lidí. Navíc před budovou pobíhala skupinka vidláků z vesnice, kteří se fotili s každou kravinou. Tu se fotili u nápisu "Obří akvárium" a támhle se zase fotili vedle hezkého auta. To je ale všude. O víkendu, kamkoliv přijdete, vždycky tam budou tihle křováci z vidlákova, kteří ráno dali slepicům, podojili kozu, pak naložili svou celou rodinu na valník taženým voly a vyvezli je do velkého světa.

Zanechal jsou svou rodinu venku a sám zaběhl do budovy zakoupit tři vstupenky. Za krásný skoro čtyři kila mi bylo řečeno, že tady mám teda ty lístky a za půl hodiny se mám dostavit před hlavní vchod, jelikož probíhá prohlídka.
"A co mám jako do tý doby dělat? Já tady mám malý dítě," tázal jsem se nepříjemné paní za přepážkou, která vypadala, že tu pracuje za trest, protože snědla novorozeně.

"Nahoře máme místnost s projekcí vodního světa, akvárko s rejnokem, akvárko s želvou a pak tam máme ještě akvárko s pirani a úplně nahoře kavárnu, kde máme papouška", ochotně mi vysvětlila veškeré výdobytky této budovy, předala mi vstupenky a lehkým pokývnutím hlavou mi dala najevo, ať už tu neoplenduju a okamžitě se běžím kochat báječným rejnokem v akvárku.

Natašu skutečnost, že zde musíme ještě půl hodiny počkat, nepotěšila a dala to jasně najevo hlasitým bučením. Čeněk se zase ptal, kdy už uvidí ty chobotnice a vypadal nervózně. No prostě rodinné odpoledne jako noha.

Já jsem ale tu flintu do žita neházel. Pokusil jsem se všem vlít do žil optimismus a hnal je nahoru do patra na úžasnou projekci vodního světa, rejnoka, želvu, piraně a papouška a možná tam přijde i kouzelník.

Projekce vodního světa byla poměrně slabota, neboť na promítacím plátně byl akorát nápis: "System eror", rejnok jenom ležel na dně a nic nedělal a želva tam nebyla.

Vše ještě mohlo zachránit další patro s kavárnou a papouškem, ale nezachránilo. Papoušek byl nudný a v kavárně bylo narváno, takže jsme si neměli kam sednout.

Půl hodina, kdy jsme stáli ve frontě před akváriem s dalšími zmrzlými a nasranými lidmi, utekla jako voda a byl čas na náš průnik dovnitř. Čeněk se tetelil blahem.

Prohlídka začínala v potemnělé místnosti plné rybích koster a bába nám všem vyprávěla o tom, jak si pan majitel splnil sen, že na to nemají žádné dotace a samozřejmě nezapomněla poukázat na to, že ve vedlejší místnosti si můžeme koupit suvenýry. Potom dlouze a zaníceně vyprávěla o rybích kostrách, což samozřejmě nikoho nebavilo a nikoho to nezajímalo. Když si člověk koupí za čtyři kila lístek do obříha akvárka, tak ho nějaká bába, která mele o kostrách akorát tak namíchne.

Nataša prohlašovala, že jde pryč, Čeněk se pořád ptal, jestli je tam chobotnice a paní průvodkyně zrovna vášnivě hladila čelist Arapaimy a se vzdycháním vyprávěla, jak je tato ryba dlouhá a jaký má stisk. Přitom ji stály bradavky.

Jakmile průvodkyně konečně z té její kostry Arapaimy dostala orgasmus, pustila nás se podívat na živé ryby v akvárku. Byl to takový prosklený tunel, přičemž ryby plavaly kolem nás. Celkem působivé.

Paní průvodkyně hovořila o rybách, které jsme mohli kolem sebe vidět a Čeněk se ptal, jestli je tam chobotnice. Vypadal nervózně.
"Tak se zeptej, jestli tady mají chobotnice," z ničeho nic mi polohlasem špitla Nataša.
"Vždyť to je sladkovodní akvárko," poučil jsem ji.
"Já vím, ale třeba jo. Zeptej se"
"Já se tady nebudu ptát před lidma tý ženský, jestli tam maj chobotnice. Budu vypadat jak debil. Zeptej se ty"
"Ty jsi chlap. Ty se zeptej"

Očividně, pokud jste muž, tak jeden z vašich životních údělů je ptát se lidí na chobotnice. Každá žena hledá u muže nejen oporu, ale i dostatečnou schopnost se kdykoliv a kdekoliv kvalitně zeptat na chobotnice.

"Prosím vás. Máte tu chobotnice?" odevzdaně jsem se optal.
"Bohužel pane. My tu máme pouze sladkovodní ryby z Amazonie. Můžete se ale jít podívat nahoru. Tam máme projekci vodního světa a rejnoka v akváriu," bylo mi řečeno, zatímco ostatní účastníci v sobě dusili smích a jeden z těch vidláků z venkova si se mnou udělal selfíčko, páč většího blbce ještě neviděl.

Nataša byla spokojená. Čeněk už méně a já vůbec. Nakonec jsme v suvenýrech koupili tři plyšové chobotnice za pětikilo a jeli domů. Byl to fajn výlet.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | 3. března 2016 v 13:45 | Reagovat

Dobry den, po mesici cekani na dalsi povidku jsem trochu zklamana... Jednak z dlouheho cekani, druhak trochu to vse pozbyva smrnc...

2 Pink-bee Pink-bee | Web | 3. března 2016 v 14:07 | Reagovat

A já zase po měsíci čekání dostala znovu od fotra cennou lekci že "nikdy nebudu mít děti" :D

3 Jana Jana | Web | 3. března 2016 v 16:08 | Reagovat

No jo, naše akvárko je proslulé tím, že už tam nikdo rodilý z Hradce neleze :D Docela se divím, že tam ten papoušek ještě žije, má asi držák...

4 Aní Aní | 3. března 2016 v 16:20 | Reagovat

Taky mám pocit, že texty krapánek upadají. Vulgarity už se dávno nerovnají vtipu ;)

5 Petr Konecny Petr Konecny | E-mail | Web | 3. března 2016 v 17:18 | Reagovat

Mi se to libilo. Aspon jsem se dozvedel, kde maji to akvarko :)

6 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 3. března 2016 v 17:52 | Reagovat

Text by mi nevadil, místy je dost vtipný, ale to "vidlákování" se mi nelíbí. Kdyby těch "vidláků" nebylo, možná by divadla a různé akce zely prázdnotou. Kromě toho lidé z venkova a menších měst nejsou žádní vidláci, ale bydlí tam hodně pracujících z velkých měst. To vám ušlo?

7 quick quick | 4. března 2016 v 10:54 | Reagovat

Jsem původem "z vidlákova" a ač velmi nerada, musím občas někomu brát iluze, že mléko roste v krabicích na stromech.

8 Šárka Šárka | 4. března 2016 v 16:33 | Reagovat

Historka není špatná, ale také mi vadí komentář k lidem z vesnice. Jsem z malinkaté vesničky, která má 150 obyvatel. Takže totální zapadákov. Ale většina obyvatel pracuje ve velkých městech, mladí dokonce studují i vysoké školy. Dokonce už máme i počítače a auta. Jen autobus k nám jezdí jednou dnně :) Docela mě ta poznámka od Vás zamrzela. Samozřejmě jsou tam i lidé s IQ na bodu mrazu, ale to jsou i ve městech :) Ještě si neodpustím poznámku, že když jdou lidé z vesnice do divadla ...., tak se umí obléknout. Pražáci jsou schopni jít do Národního v riflích.....

9 Johnny Johnny | Web | 6. března 2016 v 22:45 | Reagovat

Rád čítam tvoje prívehy, vždy sa pri nich zasmejem. :) Tu, aj na G.cz. :) Na komentároch som sa inak tiež celjom pobavil :D

10 Ivunec Ivunec | 7. března 2016 v 17:14 | Reagovat

Ahoj, právě jsem dočetla druhý díl knižního vydání, který jsem dostala k Vánocům, a je super! :) Blog, ač se furt přemlouvám, číst nestíhám, tak aspoň ty knížky. Nejvtipnější je, že knížka, co nám přišla, je natisknutá opačně, resp. vložená do desek je opačně, takže když ji čtu, zvenku to vypadá, jako bych ji četla vzhůru nohama a pozpátku. :D Ptali jsme se, jestli to náhodou není schválně, myslím, že by to ani nebylo moc divný. Prostě vypadá stejně, jako tvůj život - převrácený naruby. Načež nám bylo řečeno, že to schválně není, že jsou ostatní správně, což je škoda. Ale vyměnit jsme ji nenechali, máme originál. Díky, že tě můžem číst. Drž se a pozdravuj. :)

Fanynka Ivunec

11 Hanča Hanča | Web | 9. března 2016 v 17:04 | Reagovat

Lidičky potřebujete něco prodat ale nedaří se Vám to ? Mrkněte na http://aukne.cz/ Je to nezávazný aukční bazarový server. Kde můžete prodat zboží komu chcete. Zvyšuje to šanci na prodej. Mrkněte na to :-)

12 Fredy Kruger Fredy Kruger | 13. března 2016 v 15:03 | Reagovat

" Doma mám obří akvárium,
ni kapku vody však nevyliju,
když hlavu strčím až ke dnu !!

... a bublinu ?  ani jednu !

... a přitom, též hlavu, mám obří !!
Čím je to, lidé dobří ??
... proč smrkáním vodu jsem nezkalil ??

Pročpak ???  jáá... vodu tam nenalil !"

Bill  Wohonn  kříčí :  " Tak  Čeňku, lij !
... a v ramenou zdvih´ hocha  s konvicí !

" Napřed zkus, zda není vařící !"

... otec námahou vyje !
Jak chlapec  vodu tam lije,
zátěž se pomalu odlehčuje,
otec chrchlá  a oddychuje .....

13 Mark Mark | 16. března 2016 v 2:33 | Reagovat

Oba díly knížky jsou super, ale na rozdíl od blogu se v nich těžko orientuje ve staří Čeňka.
Přijde mi, že autor se již na přítomnost Čeňka adaptoval a hrozí mu že jeho dětství přežije.
Jako nastávající otec velice oceňuji náhled rodinný život chlapa na mateřské, a je dobré vědět, že popisované situace jsou klasifikovany jako normální. Držím autorovi palce ba ho přímo obdivuji.

14 Nora Nora | 23. března 2016 v 0:15 | Reagovat

Tohle není vtipné, zato příšerně trapné:

"Paní průvodkyně zrovna vášnivě hladila čelist Arapaimy a se vzdycháním vyprávěla, jak je tato ryba dlouhá a jaký má stisk. Přitom ji stály bradavky. Jakmile průvodkyně konečně z té její kostry Arapaimy dostala orgasmus, pustila nás se podívat na živé ryby v akvárku."

15 Martin Kohout Martin Kohout | E-mail | Web | 29. března 2016 v 12:31 | Reagovat

Vidlákování je fain, vidlák tu byl a bude. Kdo nemá dotykový telefon je vidlák. :)

16 karolinamost karolinamost | E-mail | 29. března 2016 v 17:43 | Reagovat

Musím říct, že jsem se dost pobavila.
Jak při čtení tvého příběhu, tak i při čtení komentářů. :D

17 bláhová Dajána bláhová Dajána | 30. března 2016 v 10:39 | Reagovat

[14]: Přesně to napadlo i mě. Text může být vtipný, ale urážet by nemusel.

18 Sima Sima | 30. března 2016 v 13:40 | Reagovat

Mě to teda přišlo dost dobre a srandovni :-D  asi jste zapšklí

19 Jana Jana | Web | 30. března 2016 v 18:02 | Reagovat

Opět povedený a vtipný článek, moc ráda Vás čtu, určitě piště dál.

20 Eva Eva | 4. dubna 2016 v 9:49 | Reagovat

Mně to přišlo trefné. Byli jsme tam taky a musím jen souhlasit, takhle pěkně bych to nevystihla :) System erorr jsme viděli, unaveného papouška též :) To akvárko bylo hezký, ale už nás tlačila další skupina, tak jsem musela děti násilím odtáhnout.
Tongo bongo už jste byli? Doporučuju zážitek na celý život.

21 Cesta Cesta | Web | 4. dubna 2016 v 15:51 | Reagovat

Mě stačí akvárium u nás doma a v restouraci u Vietnamce.

22 Sonik Sonik | Web | 27. dubna 2016 v 7:27 | Reagovat

Supr článek, pěkně jsem se zasmála :-)

23 Mish.k.a Mish.k.a | 15. května 2016 v 17:03 | Reagovat

Dneska jsem si na tuto příhodu vzpomněla jen tak a tolik jsem se smála, že jsem se sem vrátila, abych si ji přečetla znova ;)

24 Veva Veva | 15. června 2016 v 21:52 | Reagovat

Úděl muže nemá chybu!

25 LENKA LENKA | 12. září 2016 v 1:36 | Reagovat

[4]: Tak si piš svoje a nekritizuj.

26 LENKA LENKA | 12. září 2016 v 1:37 | Reagovat

Platilo pro Aní.

27 PeterSef PeterSef | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 11:51 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

28 PeterSef PeterSef | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:34 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

29 Alinkartf Alinkartf | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 21:26 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Здравствуйте господа.
Не очень давно у меня были некоторые трудности из-за отсутствия постоянного заработка.
Я молодая студентка однако искать себе богатого папика как-то особо нету желания. Начала подыскивать возможности подработки в нете и натолкнулась на один один заманчивый сайт. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>тут</a>

Суть процесса сводится к тому, что мне нужно создавать описание порно роликов и за это мне выплачивают деньги. Это абсолютно легальный сайт и отзывы о нем необычайно позитивные.
Решила попробовать, прошла проверку (нужно написать на проверку 5 описаний и модератор их оценив дает добро на работу).
Заработная плата поначалу была не очень впечатляющей - выплачивали по 8 рублей за каждый новый пост, но в процессе своей трудовой деятельности я сначала вышла на 10 деревянных за пост - сделав описание более двухсот клипов, а на данный момент уже получаю по 12 рубасиков так как перешла на рубеж в 3000 описаний <a href=https://incest-home-video.ru/grany>онлайн порно зрелые бабушки</a>
...
Что самое занимательное и к чему я стремлюсь - это написать более 5000 роликов и стать модератором на данном ресурсе с уже установленной зарплатой и бонусами...
Выплаты делаются стабильно и постоянно после описания 50 клипов <a href=https://incest-home-video.ru/dady/456-papa-uchit-yunuyu-dochku-trahatsya.html>смотреть как папа учит дочь трахатся</a>
, по этому об этом беспокоиться не стоит...
Свои 500-700 рубликов в сутки я имею стабильно и мне пока хватает...
Если есть желание - регистрируйтесь. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>на сайт</a>

Удачи!!!

30 Alinkahbd Alinkahbd | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 12:17 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Привет господа.
Не очень давно у меня были огромные проблемы в связи с отсутствием стабильного дохода.
Я студентка но найти себе богатого "спонсора" особо нету желания. Начала подыскивать возможность подработки в интернете и натолкнулась на один один заманчивый сайт. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сайт для заработка</a>

Суть процесса сводится к тому, что мне нужно создавать описание адалт клипов и за это мне выплачивают бабки. Это абсолютно легальный веб ресурс и отзывы о нем необычайно позитивные.
Решила и себе попробовать, прошла небольшую проверку (нужно написать на проверку пять текстов и модератор их проверив дает добро на трудовую деятельность).
Заработная плата поначалу была не большой - выплачивали по восемь рубликов за каждый новый пост, но в процессе своей трудовой деятельности я сперва вышла на доход в 10 рубликов за новость - описав более 200 клипов, а на данный момент уже зарабатываю по двенадцать рубасиков так как вышла на рубеж в 3000 описаний <a href=https://incest-home-video.ru/mamy/1879-granny-sex-compilation.html>как я впервые познал мамину киску</a>
...
Что самое замечательное и к чему я стремлюсь - это сделать описание более пяти тысяч клипов и стать модером на представленном вам сайте с уже определенной заработной платой и премиальными...
Выплаты происходят стабильно после написания пятидесяти клипов <a href=https://incest-home-video.ru/doter>лесби мама и доч</a>
, так что об этом переживать не надо...
Свои 500-700 рубасиков в сутки я зарабатываю постоянно и мне пока хватает на мелкие нужды...
Если есть желание - вступайте. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Всем хорошего дня!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama