S Čeňkem na rybách

9. června 2016 v 11:33 |  Fotrův deník
Jelikož jsem vášnivý rybář, rozhodl jsem se, že budu mít syna. Bylo to poměrně logické rozhodnutí. Optikou zažitých genderových stereotypů jsou totiž synové náchylnější k podobným aktivitám, jako je rybolov nebo myslivost. Malí mužové totiž v sobě mají zakódované lovecké pudy a proto se u nich lépe rozvíjí láska k rybolovu. Naproti tomu dcery nejsou pro rybolov vhodný materiál. Ty raději, než by šly s taťkou na ryby, vyžehlí, vyperou a nebo otěhotní.

Jestliže se ptáte, jak si lze cíleně vyrobit dítě konkrétního pohlaví, tak je to celkem jednoduché. Jestliže chcete mít syna, tak během koitu často krkejte, sem tam si odplivněte a dívejte se u toho v televizi na fotbal. Rovněž by vám měly smrdět nohy. V případě, že jste zatoužili po dceři, tak v průběhu kopulace dlouze hovořte o svých pocitech a často pobrekávejte.

Už jsou tomu tři roky, co jsem si cíleně pořídil syna, někoho, s kým bych chodil na ryby. Abych mu prezentoval jeho lásku k rybolovu, o které doposud nevěděl, dostal ke svým loňským narozeninám rybářský prut. Hned z první mu zlomil prutu špičku a následně ho ztratil. Ten kluk ztratil rybářský prut v dětském pokoji. Někde tam být musí, ale doposud jsem ho nenašel. Ostatně je to už poměrně dlouho, co se zdráhám do dětského pokojíčku vůbec chodit. Mladej tam vytvořil bordel postapokalyptických rozměrů, který už podle mě nepůjde nikdy uklidit. Samozřejmě, že ze začátku byla vůle z mé i manželčiny strany pokoj průběžně uklízet, avšak kadence vytváření nepořádku byla natolik závratná, že to prostě nebylo v lidských silách.

Za klidných letních nocí slýcháváme z pokojíčku nářek krys a švábů, kteří se tam štítí existovat. Můj plán je takový, že budu dělat, že pokojíček neexistuje a ono se to samo nějak vyřeší.
Nicméně vzhledem k tomu, že mládežník svůj první prut záměrně poškodil a ztratil, propukly u mě chmury a neblahý pocit, že rybařina ho mine.

Po fiasku s loňským narozeninovým dárkem, nedostal letos Čeněk k narozkám nic, protože by případný dárek stejně rozbil a ztratil a navíc preventivně dostal ještě na prdel. To za ten případný dárek, který nedostal, ale který by rozbil. Tomu se říká výchova.

Začátkem roku s blížícím se příchodem jara u mě propukla lovecká vášeň a já se rozhodl, že to se synem ještě zkusím. Přeci jenom mou devízou je trpělivost a odepsat kluka po první nezdaru, to se mi rozhodně nepodobá.

S prvním teplým dnem jsem s ním vyrazil na ryby. On tedy původně prohlašoval, že na ryby nechce a že by raději chtěl jít na farmu na zvířátka. Já ale vím nejlépe, co je pro mého syna nejlepší. Nejlepší je pro něho jít se mnou na ryby. Já ho lásce k rybolovu naučím, i kdyby na chleba nebylo.

Plán byl takový, že skočíme na chvíli k řece chytit několik menších rybek, aby si Čeněk osvojil základní dovednosti a propadl rybolovu.

Ihned po příchodu k vodě jsem začal rozdělávat prut a Čeněk seděl na zemi a fňukal, že chce jít na farmu.
"Tady to je super. To je lepší než farma. Bude tady legrace a spousta rybiček," lanařil jsem ho a doufal, že vše přehodnotí.

"A bude tady chobotnice?" zeptal se s nadějí v očích.
"Určitě", zalhal jsem, doufaje, že ho tím získám pro věc.
Vidina ulovení chobotnice na Labi ho opravdu nadchla a s úsměvem sledoval mou přípravu. Rozbalil jsem prut, navázal splávek s háčkem a olůvky, vyndal krabičku s červy, kterou jsem položil na zem a s prutem v ruce hodnotil situaci na břehu, odkud by bylo asi optimální chytat.

Jakmile jsem usoudil, že nejlepší bude chytat přesně z toho místa, kde právě stojím, sehnul jsem se, abych si z krabičky vyndal něco červů na háček.

"Kde jsou červy?" prohodil jsem polohlasem směrem k nikomu a instinktivně otočil hlavu k dítěti. Čeněk spokojeně seděl na šutru s rozdělanou krabičkou a po hrstičkách k hezké chvilce se svým taťkou přikusoval masné červy.
"Kristova noho, to se nežere", zakřičel jsem a červy mu zabavil. Čeněk řval.

Bylo potřeba okamžitě ulovit nějakou rybu, abych ho zabavil, proto jsem napíchnul červy na háček a bleskurychle nahodil. Do několika málo okamžiků se anténka splávku poroučela pod vodu, já jsem jemně přiseknul a první ryba byla na světě.

"Hele, mám rybu", chvástal jsem se.
"Je to chobotnice?" Zeptal se s nadějí v hlase.
"Ne, není", zklamal jsem ho. I přes jasný neúspěch, čímž neulovení chobotnice na Labi bezpochyby byl, se Čeněk nechal zlanařit a na rybu se přišel podívat. Dokonce si jí pohladil.
"Už půjdeme domů?" tázal se a já tušil, že rybářská vášeň u něho doposud nepropukla.
Domů se nešlo a já chytal dál. Nához, záběr, další ryba, další otázka, jestli je tohle ta chobotnice a další dotaz, jestli už půjdeme domů.

Nechtěl jsem to vzdát, tak jsem pokračoval v rybolovu.
"Taťko, já chci domů", jel si Čeněk pořád tu svou.
"Ale kdepak. Nechceš. Je to tady super", utužoval jsem morálku.
"Taťko, je mi zima"
"Ale není." Odsekl jsem.
"Taťko já mám hlad", zkusil to z opačného konce.
"Měl jsi červy, tak si sedni a koukej a uč se, jak se chytají ryby" Už jsem pomalu začínal ztrácet trpělivost.
V ten moment jsem zasekl velikou rybu a vyvstal problém. Zatímco ryba jela s proudem a já byl nucen jít s ní směrem pryč, Čeněk seděl na zemi a vykazoval známky nespokojenosti.

Pokud bych šel s rybou po proudu a zanechal dítě na místě, tak vážně hrozilo, že se zadusí červy, utopí se a nebo něco rozbije. Cokoliv.

"Vezmi podběrák a pojď za mnou. Musíme jít s rybou podél vody", volal jsem na něho a doufal, že pochopí, kam tím mířím.
Čeněk kupodivu vzal podběrák. To bylo tak nějak všechno. Vlastně nebylo. S podběrákem se začal šťourat v krtinci.
"Taťko, půjdeme na zmrzlinu?" Zeptal se, jako by mu bylo jedno, že právě zdolávám životní rybu a pomalu se od něj vzdaluju.

"Jakou zmrzlinu? Pojď s tím podběrákem za mnou", instruoval jsem ho. Povel "vezmi podběrák a pojď s ním za mnou, mladej patrně špatně pochopil, protože si sednul na zem, začal házet šutry do vody a říkal, že ho to tady nebaví.
Tak já zápolím s obří rybou, v prutu praská, v zádech mi praská, prut ohnutý až k rukojeti, jsem zpocený od hlavy až k patě a mládežníka to tu akutně nebaví. Hotový Stařec a moře v přímém přenosu a mladému pánovi to nevoní.
Nakonec jsem rybu utrhnul, neboť se prostě rozjela po proudu pryč a já neměl to srdce zanechat to nebohé dítě samotné na místě na pospas kojotům. Navíc projevoval ambice, že do vody spadne. Zklamaně jsem se tedy vrátil zpět na místo.

"Teď už půjdeme domů?" Projevil syn zájem o situaci. Odvětil jsem, že to teda ne a sháněl jsem se po červech. Našel jsem pouze prázdnou krabičku.

Už jsem ho chtěl okřiknout, když jsem si všiml, že nevidím podběrák. Když jsem se zeptal, kde jsou červi a kde je podběrák, tak mi bylo řečeno, že by si dal teď tu zmrzlinu.

Během několika vteřin, kdy jsem od syna odvrátil zrak, abych se se slzou v oku podíval směrem, kde jsem utrhnul rybu, Čeněk ztratil podběrák a ztratil nebo sežral všechny červy.

"Taťko, já jsem mokrej", oznámil mi zčista jasna, zatímco jsem hledal ztracený podběrák po všech čertech.
"Proč? Jak se to stalo?" Tázal jsem se nevěřícně. Ten lumen místo toho, aby spadl do vody, jako správný sígr, vzal kyblík, co jsem měl na krmení, nabral do něho vodu a celý se tím polil.
Vyhrál. Nebylo na co chytat a dítě bylo mokré. Šlo se domů. Já to s ním ale nevzdám. Já z něj toho rybáře udělám.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 víla Amálka víla Amálka | Web | 9. června 2016 v 12:15 | Reagovat

Skvěle jsem se pobavila! Miluju, jakým způsobem to podáváte! Radost číst ...

2 fotr fotr | 9. června 2016 v 12:52 | Reagovat

Už jak se pokládala krybička s červy na zem bylo jasné, co bude následovat. Dobrou chuť! :-) :-)

3 K K | Web | 9. června 2016 v 16:13 | Reagovat

Pobavilo :D

4 Petr Konečný Petr Konečný | E-mail | Web | 10. června 2016 v 8:44 | Reagovat

Ty klidne letni noci a narek krys a svabu me uplne rozsekaly :)

5 Ančísek Ančísek | E-mail | Web | 11. června 2016 v 23:27 | Reagovat

Tak toto nééé :D :D

6 Labuťák Labuťák | Web | 12. června 2016 v 0:55 | Reagovat

To chce ulovit pořádného sumce a Čeněk začne mít chytání ryb hned rád.
Zkuste mu ukázat sumce na internetu a zeptejte se ho , jestli by si chtěl takhle velkou rybu pohladit. Kam se hrabou chobotnice ... :-)

7 Fredy Kruger Fredy Kruger | 12. června 2016 v 15:26 | Reagovat

" Když jsme šli s Čeňkem na ryby,
chytil nás při činu porybný !

" Ryby tu kradete ! co máte v pytli ? "

" My ?  zatím ničeho !"... howno jsme chytli !"

" Však kouknout se do pytle, budu já nucen !"

... tu ve pytli na dně... kdos uprdnul se !
Porybný vyděšen !!  do pytle hmatá,
... uprchl synek, uprchl táta  !!

" Co bylo v tom pytli ?? "
vykřikla matka

" Nevím !!..... někdo tam prděl však item "...
( hovoří otec  rozpačitě )
pak dodá rozčilen : " Kdo ví ??"

" Jdi pro něj !  pytel byl nový !"

... otec však s Čeňkem, - za žádnou cenu
nepůjdou pro pytel k porybnému !

... u rybářů je rozepře,
o to, kdo pytel z nich otevře ....
( ač zvědavi, - co se v něm nalézá )

... tu vypadla  dřevěná protéza !
... potom hůl,... potom ( do třetice )
vypadla noha... a kus zadnice !!

Přítomní zařvali : " No... teda !
... chlupatá,
jak byla by z medwěda !

Vše hodili do vozy  zpět, - s pytlem,
ohromeni  tím zážitkem !

8 Jitka Jitka | 13. června 2016 v 21:37 | Reagovat

Úžasný! Děkuji.

9 Veva Veva | 15. června 2016 v 10:20 | Reagovat

Nějak jsem si vzpomněla na Saturnina: Přinesl jsem ti červy!

10 Kreveta Kreveta | Web | 22. června 2016 v 13:52 | Reagovat

Stačilo říct, že zabrala ta chobotnice...a třeba by to dobře dopadlo...

11 goldschmidchen goldschmidchen | E-mail | Web | 3. července 2016 v 19:34 | Reagovat

:-)

12 Daisy Daisy | Web | 10. července 2016 v 11:43 | Reagovat

Ty rady, jako ukázat sumce nebo říct, že to byla chobotnice, co vám tu lidi píšou, by nebyly od věci zkusit, ale zase, aby nebyl sklamanej :D Pokud mu chutnají červíci, vemte jinou návnadu a řekněte, že je musíte chytit, třeba ho to chytne :D

13 Jana Jana | Web | 12. července 2016 v 7:22 | Reagovat

Červíci - to musela být dobrota :-) Myslím, že na tu chobotnici bude čekat i příště, pokud teda nějaké příště bude :-)

14 Já | E-mail | Web | 17. července 2016 v 14:05 | Reagovat

Chytat ryby si vyžaduje mít silné nervy.

15 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 25. července 2016 v 20:35 | Reagovat

dobré :)

16 €mo €mo | 5. srpna 2016 v 20:57 | Reagovat

Nazdar poslední hrdina. Pred chvíľkou som robil poriadok vo svojej strižni a našiel som tam video o vypružovaní, čo som ti niekedy robil. Tak som si na teba po dlhšom čase spomenul a zavítal som na tvoj blog. Vidím, že sa ti darí. Písanie ti stále ide, dokonca si bol už aj v TV. držím ti palce a tvoje knihy hneď kupijem. Našťastie ich majú aj slovenské predajne. Maj sa pekne....

17 mama mama | 18. srpna 2016 v 0:29 | Reagovat

Ještě že mám dceru !

18 Alexx198 Alexx198 | 14. září 2016 v 11:24 | Reagovat

Za klidných letních nocí slýcháváme z pokojíčku nářek krys....... Dokonálé, prostě dokonalé.

19 Mike Mike | 18. září 2016 v 2:09 | Reagovat

Už chápu, k čemu je důležitá znalost, kde se píšou čárky. Jinak není věta k pochopení... (Aneb není dobře známo, co k čemu patří a zda by dostal na prdel s dárkem nebo naopak dostal na prdel místo dárku) :)

"""Po fiasku s loňským narozeninovým dárkem, nedostal letos Čeněk k narozkám nic, protože by případný dárek stejně rozbil a ztratil a navíc preventivně dostal ještě na prdel. To za ten případný dárek, který nedostal, ale který by rozbil."""

20 Tom Tom | 21. října 2016 v 15:16 | Reagovat

LÍBÍ SE MI PASÁŽ O NÁZORU, JAK SE NASTAVIT, ABY POTOMEK BYL MUŽSKÉHO, NEBO ŽENSKÉHO POHLAVÍ. ASI BYCH SE S TÍM DOCELA ZTOTOŽNIL A JE TŘEBA SE TAKHLE PROJEVOVAT, KDYŽ SI ČLOVĚK NĚCO PŘEJE A VŮBEC PAK NEMÍT ČAS TOHO POTOMKA UMĚRŇOVAT NAPŘÍKLAD

21 sildenafil_citrate sildenafil_citrate | E-mail | Web | 10. listopadu 2016 v 8:35 | Reagovat

Hello!

22 ahoj ahoj | 1. února 2017 v 12:19 | Reagovat

jsi čurák ty píčusi zkurvenej chci tě zabít nevim jak máš se mnou problém ty zmrde rozmrdam ti vejce a prdel ty kokote ml by sis uvědomit že si totální píčus a kokot ty zkurvysyne nejradšui bych ti dala rakovinu do držky čuráku

23 Robin H Robin H | E-mail | 12. března 2017 v 14:36 | Reagovat

Díky za super článeček, mohu se zeptat, na jaký chytáte prut? Případně jaký z těchto prutů mi můžete doporučit? https://www.rybashop24.com/Rybarske-pruty/ Děkuji  a přeji pěkný den

24 Moisesgop Moisesgop | E-mail | Web | 17. dubna 2017 v 4:12 | Reagovat

cialis 10 mg tomar

      <a href=http://onlinecialisrxd.com/>online cialis</a>

    <a href="http://onlinecialisrxd.com/">genericc cialis</a>

    prix de cialis le r-u

25 Nofaxgop Nofaxgop | E-mail | Web | 4. května 2017 v 21:54 | Reagovat

adecco payroll services

      <a href=http://nofaxpaydaynpz.com/>payday advance</a>

    <a href="http://nofaxpaydaynpz.com/">online payday loans</a>

    lend money to

26 Moisesgop Moisesgop | E-mail | Web | 9. května 2017 v 21:54 | Reagovat

ohio cash advance hillsboro ohio

      http://fastloanstgz.com/ - payday loans online direct lenders only

    <a href="http://fastloanstgz.com/">payday day loans</a>

    small loans virginia beach

27 Ellegop Ellegop | E-mail | Web | 11. května 2017 v 15:50 | Reagovat

payday loans economist

      http://loanbadoknpz.com/ - personal loans

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">cash loan</a>

    quick en loan

28 Valerygop Valerygop | E-mail | Web | 20. května 2017 v 5:46 | Reagovat

cialis acquistare on-line

      <a href=http://cialisonlinexbm.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://cialisonlinexbm.com/">order ciali</a>

    we choice cialis daily

29 Demidgop Demidgop | E-mail | Web | 29. května 2017 v 1:09 | Reagovat

cialis ojos

      http://buygvcialisonline.com/ - order cialis

    <a href="http://buygvcialisonline.com/">cialis generic</a>

    cialis prix en pharmaci

30 Moisesgop Moisesgop | E-mail | Web | 12. června 2017 v 1:29 | Reagovat

cash loan money centres spearwood

      http://fastcashisok.com/ - payday advance loan

    <a href="http://fastcashisok.com/">no faxing payday advance</a>

    installment loans watertown wi

31 Moisesgop Moisesgop | E-mail | Web | 12. června 2017 v 21:23 | Reagovat

self employed payday loans

      http://fastcashisok.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://fastcashisok.com/">no fax payday loan</a>

    cash advance powell tn

32 cheap cheap | E-mail | Web | 27. června 2017 v 8:22 | Reagovat

Hello!

33 Sashagop Sashagop | E-mail | Web | 14. července 2017 v 1:54 | Reagovat

order cialis tablets uk

      http://genericadcialis.com/ - buy cheap cialis

    <a href="http://genericadcialis.com/">cheap cialis</a>

    look there cialis med store

34 PeterSef PeterSef | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:35 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

35 Virtugop Virtugop | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 21:13 | Reagovat

cialis buy canada - order

      http://buycialisoponline.com/ - buy cialis online

    <a href="http://buycialisoponline.com/">buy cialis online</a>

    cialis 5mg from australia

36 Moisesgop Moisesgop | E-mail | Web | 23. září 2017 v 6:12 | Reagovat

fast acting viagra

      <a href=http://buycxviagra.com/>viagra generic</a>

    <a href="http://buycxviagra.com/">viagra generic</a>

    we recommend viagra best buy

37 Dianeacawn Dianeacawn | E-mail | Web | 3. prosince 2017 v 16:44 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/><b>Aliexpress</b></a> - get your star sales...

38 Alinkabvl Alinkabvl | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 21:26 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Здравствуйте люди.
Не так давно у меня были серьезные проблемы из-за отсутствия постоянного заработка.
Я студентка но найти себе богатого папика как-то особо нет желания. Стала подыскивать способ заработка в сети интернет и натолкнулась на один очень интересный сайт. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Суть сводится к тому, что мне надо создавать описание адалт видео клипов и за это мне выплачивают деньги. Это легальный веб ресурс и отзывы о нем необычайно лестные.
Захотела и себе попробовать, прошла проверочку (нужно написать на проверку 5 текстов и модератор их перепроверив дает добро на работу).
Плата на первых порах была не большой - платили по 8 рублей за каждый новый пост, но в процессе своей трудовой деятельности я по началу вышла на 10 рубликов за клип - описав более двухсот видео, а на сегодня уже получаю по двенадцать рублей так как вышла на рубеж в 3000 клипов <a href=https://incest-home-video.ru/mamy/520-amateur-mature-fucck-son4.html>зрелая мамочка обожает куни</a>
...
Что самое замечательное и к чему я стремлюсь - это описать более 5000 роликов и стать модером на этом портале с уже установленной зарплатой и премиальными...
Выплаты делаются постоянно после описания пятидесяти новостей <a href=https://incest-home-video.ru/grany>бабушка учит внука траху</a>
, по этому об этом беспокоиться не стоит...
Свои 500-700 рублей в сутки я зарабатываю стабильно и мне покуда хватает на собственные нужды...
Если есть желание - вступайте. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Всем хорошего дня!!!

39 Alinkaqde Alinkaqde | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 22:43 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Приветствую участники этого ресурса.
Не очень давно у меня были некоторые траблы из-за отсутствия постоянного дохода.
Я студентка но искать себе денежного "спонсора" особо нет желания. Начала искать возможность заработка в сети интернет и случайно наткнулась на один один заманчивый ресурс. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Суть сводится к тому, что мне надо создавать описание порно видео клипов и за это мне выплачивают денежку. Это легальный ресурс и отзывы о нем только лестные.
Решила и себе попробовать, прошла небольшую проверку (надо написать на проверку пять описаний и модер их перепроверив дает добро на работу).
Плата на первых порах была не большой - платили по 8 рубасиков за каждый пост, но в процессе труда я по началу вышла на доход в 10 рублей за клип - описав более двух сотен видео, а сейчас уже получаю по двенадцать рублей так как перешла на рубеж в три тысячи постов <a href=https://incest-home-video.ru/grany>відео секс внук кінчає бабулі в пізду</a>
...
Что самое занимательное и к чему я стремлюсь - это написать более пяти тысяч клипов и стать модером на представленном вам портале с уже установленной заработной платой и премиальными...
Выплаты проводятся стабильно после описания пятидесяти новостей <a href=https://incest-home-video.ru/doter>free porn мамы лесбиянки инцест</a>
, потому об этом беспокоиться не надо...
Свои 500-700 рубчиков в сутки я зарабатываю стабильно и мне пока хватает...
Если есть желание - вступайте. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Всем хорошего дня!!!

40 Bad Credit Bad Credit | E-mail | Web | 12. října 2018 v 20:47 | Reagovat

eloans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">poor credit loans guaranteed approval</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>bad credit loans guaranteed approval</a>

41 Quick Loans Quick Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 23:24 | Reagovat

bad credit loans direct lenders <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">bad credit loans direct lenders</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>credit loans guaranteed approval</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama